pre ten naj vykon

pre ten naj vykon

Príspevokod užívateľa lolek850 » 07.10.2010

Cvicim uz 1 mesiac mal som 51 kg teraz mam 55. Vyska 174cm .Dost som toho pocital snazim sa vsetko dodrziavat.Tu by som daval stravu a tiez aktualny trening.moj jedalnicek vyzera aktualne takto
ranajky musli vitamin C 500mg s postupnym... mult. a b-komplex
desiata rozok + syr sunka
obed skola
3 rozky + med
trening
gainer http://www.protein.sk/mass-power-4000-a ... p-930.html
cestoviny
3 rozky
ryza
tvaroh
to je E16 119,24 kJ B159,42 g S679,88 g T57,20 g
rozmyslal som nad tym ze by som tie bielkoviny mohol mat komplexnejsie ,,,vajcia ,ryby,maso len bolo by to na ubytok sacharidov, lebo nechcem mat 4g na kg bielkovin to sa mi zda vela. neviem teraz.??? a co hovorite na ten gainer?
trening som mal fullbody 3 krat do tydna idem podla knihy od jima stoppaniho teraz idem tiez fb ale su tam na kazdu sval. partiu 2 cviky je to spolu 16 cvikov.2 serie po 12-15 opak. 2 az 3 min. pauza . Co treba vylepsit celkovo? cim ? nejaky suplement este ?
lolek850
Dátum registrácie: 21.04.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 07.10.2010

nejaky protein a tie rozky z toho jedalnicka, ked si uz doma predsa nemusis jest rozky nie ?
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa lolek850 » 07.10.2010

len neviem cim by som to nahradil tie rozky. tu tusim pisali ryzovymi chlebikmi ? :? a ten protein po treningu? tam staci aj 25 gne ? to je v gainery? musel by som upravit potom aj stravu nech tam nemam tolko bielkovin.
lolek850

Príspevokod užívateľa lolek850 » 13.10.2010

No, takze dnes sa mi velmi v posilke nechcelo ale snazil som sa. Som sa zoznamoval s cvikmi este. Strava zatial ok vsetko podla planu uvidim ci to vydrzi az do vecera.Zmenil som trochu jedalnicek rnao davam aj glukozu, pred treningom tak pol hodku sojove rezy a dzus . po treningu davam do gaineru este aj 30g glukozy nech jej tam je poriadne, dal som aj tam dnes aj tvaroh ale nebudem to tak tusim. v muscle... pisali ze kazeinove bielkoviny aj srvatka po treningu ale moc sa mi to nezda ani tu som to nenasiel.
lolek850

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 13.10.2010

tak proteiny nejake by si mohol dat po treningu... :wink: isto tym nic nepokazis... zjedz cottage a mas 20g bielkovin
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa lolek850 » 17.10.2010

tak v piatok aj vcera bola strava otrasna ani som necvicil poriadne tak musim zase nabehnut do spravnych kolaji dnes som isiel cvicit uz zrana len som sa nedostal do posilky tak pojdem az neskor.
ranajky som dal gainer potom ovsene vlocky 150 g z jogurtom
na obed bude nejake maso potom idem klasicky ako kazdy den. riesim momentalne taky problem jazdim downhill (zjazdova cyklistika) a davam to tak ze jazdim vzdy len nie vtedy ked mam trening. len problem potom je s nohami stale su v jednom kolobehu a nemozem ich tak precvicit potom .
lolek850

Príspevokod užívateľa lolek850 » 19.10.2010

Tak dnes bola odrana strava nanic aspon ranajky boli potom az o jednej v mcdonalde som si dal 140 g nugetiek + hranolky som pozeral 850kcl. nic moc ale bol som v ba u ortopeda. Po pol roku cvicenia v posilke (1,1 mes. poriadneho) mi ortoped povedal ze uz to drzanie tela je ok a to som ani rehabilitacne cviky necvicil. Tak trening o 3 bol slusny odvtedy strava ako ma byt . Idem objednavat http://www.protein.sk/protein-power-ame ... p-879.html plus http://www.protein.sk/maltodextrin-powe ... p-219.html tu budem davat po treningu a glukozu kupujem v kauflande tu po treningu s proteinom.
Normálni ludia jedia podla apetitu , my jeme podla nutricnych hodnot.
lolek850

Príspevokod užívateľa lolek850 » 21.10.2010

Jedalnicek
ranakjky: 150 g ovsene vlocky + 250ml mlieka + jogurt
desiata mlieko plus ovsene vlocky
2 desiata 2 rozky plus tuniak
obed jedalen
Olovrant pokial idem cvicit: sojove rezy dzus a ryz. chlebiky
ak nie : 150g musli
Potreningu : gainer + glukoza
2 jedlo po treningu : 120g cestovin + 2 vacia + 60g tuniaku
vecera: ryža + 100 g kuracich prs
2 vecera 250g tvarohu + jogurt + 250 ml mlieka

Prosim dajte sem znamky od 1 do 5 ako v skole za ten jedalnicek
lolek850

Príspevokod užívateľa lolek850 » 22.10.2010

Dnes to bol užasný trening! Uplne som sa rozbil teraz sa mi ani hybat nechce. Inak budem sem davat znamky kazdy den za stravu !ako som dodrzal jedalnicek! a trening ako to pipac tusim robi.
Takze dnes : Trening 1
Strava 2
lolek850

Príspevokod užívateľa creat » 22.10.2010

V prvom rade cvič tak, aby si nebol zničený. O tom posilnovanie vôbec nie je a nemá to význam. Zostav si tréning, kde začneš na malých váhach a postupom času to budeš zvyšovať.
Užívateľov profilový obrázok
creat
Dátum registrácie: 30.08.2010

Príspevokod užívateľa lolek850 » 25.10.2010

Objednal som gainer http://www.protein.sk/massive-1100-2720 ... -1348.html.
Dnes Strava 2
Trening 3 vypadol prud a nedodrziaval som prestavky neslo ani radio nebavilo ma to. bol som tam 2 hod. namiesto 1,5
lolek850

Príspevokod užívateľa Maxton » 25.10.2010

Objednal som gainer http://www.protein.sk/massive-1100-2720 ... -1348.html.
Dnes Strava 2
Trening 3 vypadol prud a nedodrziaval som prestavky neslo ani radio nebavilo ma to. bol som tam 2 hod. namiesto 1,5
od rovnakej znacky som mal zatial moj najhnusnejsi protein tak drzim palce aby gainer nebol podobny
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa lolek850 » 25.10.2010

no pekne :D. Inak hovorilo sa tu o tom ze by sa tu dalo hlasovanie pre suplementy bolo by to fakt dobre. aspon by si kazdy vedel vybrat
lolek850

Príspevokod užívateľa Maxton » 25.10.2010

no pekne :D. Inak hovorilo sa tu o tom ze by sa tu dalo hlasovanie pre suplementy bolo by to fakt dobre. aspon by si kazdy vedel vybrat
jedno hlasovanie som uz vytvoril pre najchutnejsi protein/gainer ... je to asi v teme doplnky....
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 25.10.2010

preco sem nezapisujes trening?
TheDarkMucko

Návrat na "Archiv - Treningove logy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní