focky aka

Re: focky aka

Príspevokod užívateľa Focky » 27.06.2011

jak mam tu aplikaciu na mobile ma to nehorazne bavi a je to ovela zaujimavejsie nez sediet na stacionarnom a kukat do blba , este si musim pozret na mape nejake nove trate nech nechodim stale rovnako . sak uz mas aj ty volno na vyske nie? tak sadni na bike a chod :D
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Užívateľov profilový obrázok
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 27.06.2011

tak mozes cumet aj na film napr. :) no zrovna dnesnym dnom uz mam po nom, ale skoro som zahucal toto skuskove :D som sa prinutil ku skolskym kniham sadnut skoro vzdy az vecer pred skuskou a presedel som celu noc v tom... tazko natlacit za noc do hlavy ucivo, co sa poctivky ucia aj 5 dni... ale nakonec som to zlepil takze fajn

ja skor rozmyslam nad behom napr. popri dunaji, mozno tam narazim na nejaku fajn fitnesku :P
181/86
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

tak gratulujem :-) no na beh sa este len pripravujem lebo asi by som po 10 min vyplul creva , ale tam v blave pri tom dunaji moze byt vazne fajn ja mozem akurat tak po vinohradoch :P
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
Focky

ja sa bojim skor o kolena, tie mi vzdy odidu ked zacnem behat... btw nedostal si sa nahodou na FHI ? si tusim pisal.. tak congrats, rozsiris rady slovenskych ekonomov :D

ok no nebudem ti tu uz spamovat, so keep going, raz to na tu Olympiu dotiahneme !
181/86
BlondBomberko

jj dik :) no musim lebo je ich tu velmi malo 8)
vobec mi nevadi spam naopak som rad ked mi sem niekto napise
Focky

tak ekonomovia su na tom este velmi slusne co sa ponuky prace tyka, s prachmi sa bude pracovat vzdy :) akurat treba cosi pridat naviac do zivotopisu, taky jazyk, kurz, prax, prac. skusenost.. na tom chcem teraz zapracovat aj ja, dostat sa niekam na brigadu uz aj trochu z oboru a o rok pekne zahranicie, nech sa mozem konecne hrdo hlasit k aktivnej anglictine.. :)
181/86
BlondBomberko

Návrat na "Archiv - Treningove logy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní