epic blog

Re: epic blog

Príspevokod užívateľa dzino1 » 31.12.2013

31.12.2013

voľno

*váha nalačno stale 76,5kg čiže voda to už nebude lebo po 5 dňoch by už určite odtiekla tak aspoň sa nebudem nudiť po novom roku a možem pomaličky znovu,zase,stále zhadzovať :P
Naposledy upravil/-a dzino1 v 31.12.2013, upravené celkom 1 krát.
dzino1
Dátum registrácie: 04.11.2012
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa adamo » 31.12.2013

lol co chces prosimta zhadzovat ? uz sa na to seriozne vyjeb :D mas kilo viac nez si mal a robis z toho bordel, stale si dost ripped tak kde je problem, ci chces drzat tych 1200kcal cely rok ? takto sa bez kury dalej nikam nepohnes
nequotuj prispevky nad sebou debil
Užívateľov profilový obrázok
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009

adamo tak ja cvičím nato aby som sa cítil fit nie aby bola zo mňa nejaka zver alebo čo teraz sa aktualne dobre necitim kým nebudem vo forme ako som bol pred sviatkami čiže tie 2kg musím dať dole potom začnem naberat a podľa mňa zase nežerem nejako málo teda aspon si myslím kým nehladujem tak je dobre :007 radšej znižim teraz na 2w kalorie zbavím sa tých 2 kíl ako jebat nato zvyšit kalorie a už by to bolo len horšie

a ešte som zabudol že naturalne neplanujem už naberat iba sa udržiavať lebo naturalne to u mňa do kvality nikdy nepojde
dzino1

Príspevokod užívateľa Paťo22 » 31.12.2013

podla mňa ti chalani radia dobre ist lean bulk kedze das dietu, potom budes poriadne hladny a reverse sa ti nemusi dobre podariť a skoncíš ešte horšie.. aj tak pri bulku aj ked je o lean bulk priberieš aj nejaký ten tuk.. takže radšej ešte aberaj porriadne pomaly a potom hodiš pred letom dietku.. inak zenam sa nepacia moc vysekani ludia, ale taky 10-18%.. to je stale také atletické. čiže teraz si nad tym hlavu nelam :007
Paťo22
Dátum registrácie: 14.08.2012

tak mne je jedno čo mi kto píše aj tak si spravím podla seba ale beriem názor každeho jedneho :wink:

lean bulk pojdem ale až o 2 týždne veď kalorie som nejako extra neubral iba o 800kcal/týžden a pridám po treningu kardio to je vše aj tak si myslím že za 2w mám formu späť moj ciel je držat BF celoročne nizko aby som nemusel dlho dietovat lebo tých 5 mesiacov čo som šiel dietu pred letom ma dost psychicky/fyzicky dodrbalo čiže pred letom planujem dietu max 6 týždnov
dzino1

Príspevokod užívateľa brassers » 31.12.2013

je pravda, ze ak je tvojim cielom fitness, resp. nejake lightweight physique sutaze, tak potom musis byt celorocne v ako takej, contest-ready forme. akurat musis byt zmiereny s tym, ze silovo a svalovo sa nikam za roky nepohnes a bude treba dost drog na udrzanie dobrej a sutazivej formy, ale to je kompromis, ktoru ludia v tejto brandzi akceptuju
Do nutričných hodnôt počítam aj zeleninu a ovocie -> (červený grep na desiatu ako spaľovač , čo si o tom myslíte ? cca 150g/deň)
Užívateľov profilový obrázok
brassers
Dátum registrácie: 05.10.2012

Návrat na "Archiv - Treningove logy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní