velka rozprava o gynekomastii

Re: velka rozprava o gynekomastii

Príspevokod užívateľa pepo88 » 29.06.2015

tiez si myslim ze to gyno nieje, ale len hodne tuku :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Belami » 02.07.2015

Diky za info :-) dal som sa od vcera na CKD, vecer uz v ketoze uvidime aka bude zmena.
Belami
Dátum registrácie: 28.06.2015

Príspevokod užívateľa sunka » 07.10.2015

Pridavam svoj boj...v teme sa ozvem zase o rok :-)Obrázok
sunka
Dátum registrácie: 11.09.2015
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa joe928 » 10.10.2015

Prepláca operáciu gyna poisťovňa? :)
joe928
Dátum registrácie: 02.05.2010

Príspevokod užívateľa pepo88 » 11.10.2015

nie, muselo by to vadit zdrvaotnemu stavu.. inak je to iba pre krasu :) to by aj silikony mohli preplacat :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa ombre20 » 30.05.2016

zdravím.myslíte že ide o gynekomastiu alebo nie? myslíte že to môže byť s doplnku anabolic elite od bpi? ak áno bude stačiť keď ho prestanem brať ? poprípade ako to mám zmierniť? bude stači ďačiť ak obmedzím tréning prs? alebo to nemá na to žiadny vpliv? dakujem
foto:http://i63.tinypic.com/20q1a4n.jpg
http://i63.tinypic.com/11t0q6s.jpg" target="_blank
ombre20
Dátum registrácie: 30.05.2016

Príspevokod užívateľa silný » 30.05.2016

Myslim ze to bude skor tym, ze si tlsty... schudni, hentu pičovinu vysad, nvm ani co to zas je za marketingovy zazrak...a trening prs urcite neobmedzuj, radsej pridaj :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 30.05.2016

tiez mi pride, ze vacsina ludi, co sem dava fotky ma len povolene prsia s tukom. Proste ako silny pise, cvic a schudni a uvidis, ze sa to stiahne.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ombre20 » 30.05.2016

Myslim ze to bude skor tym, ze si tlsty... schudni, hentu pičovinu vysad, nvm ani co to zas je za marketingovy zazrak...a trening prs urcite neobmedzuj, radsej pridaj :D
kiežby si mal pravdu ale nemyslím žeby som bol tlstý.. :D 185 cm 75 kg.. :D
ombre20

Príspevokod užívateľa silný » 30.05.2016

to kolko vážiš a meriaš nie vždy musí odzrkadľovať to, koľko mas na sebe tuku a v akom pomere ku svalovej hmote... kludne aj s takýmito mierami môžeš mať 20+% tuku...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 31.05.2016

Prave. Obezita nezavisi od vahy, to strasne zavadza zauzity BMS, ktoreho efektivnost je okamzite zhodena pri porovnani cviciaceho a necviciaceho cloveka. Podla mna si seriozne povoleny, vsak vidim na fotke. Zacni jest trosku lepsie a cvicit a uvidis, ze to pojde super hore a spevnenim prs a schudnutim sa postupne stiahne aj koza okolo bradaviek.
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ombre20 » 31.05.2016

ou paráda.. tak to mi odlahlo.. :D ďakujem vám za rady:) a byť na mojom mieste dojedli by ste ten anabolic elite? (mám ešte tak na 5 tréningov)
ombre20

Príspevokod užívateľa J0ker » 23.06.2016

Zdravím, bol som nespokojný s mojou váhou, ktorá vyústila v nadváhu, tak som začal so sebou niečo robiť, ale tie prsia, respektíve bradavky sú stále také väčšie. Keď je zima tak sa zmenšia a vyzerajú normálne. Myslite že je to ešte tuk alebo to môže byť gyno?

https://s31.postimg.org/oof16t8l7/IMG_2 ... 191646.jpg" target="_blank" target="_blank
https://s32.postimg.org/61yzucsz9/IMG_2 ... 191801.jpg" target="_blank" target="_blank
J0ker
Dátum registrácie: 22.07.2014

Príspevokod užívateľa mar55 » 23.06.2016

Malo svalovej hmoty a trochu speku. Zamakaj a postupne sa to strati
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa grondar » 25.06.2016

Zdravim, tak aj ja sa chcem poradit. Mam 28 rokov. Viem, ze pravu gyneko nemam, lebo mi to povedal lekar, ked mi urobil sono. Inak bol neochotny sa so mnou bavit, takze mi stacil aj tento jeden ponizujuci ukon. Usuduzjem teda asi, ze to bude neico ako neprava gynekomastia. Podobne ako mnohi ini, ktori sem pisali, aj mne sa bradavky po sporte stiahnu, rovnako v zime alebo po dotyku. Inak je to vsak velke a pod trickom v lete to nevyzera dobre. Chcem sa teda spytat, co by som podla Vas mal skusit. Je sanca, ze sa to niekedy zeni cvicenim alebo mam skusit nejaku sukromnu ambulanciu? V posilnovni cvicim asi mesiac a pol, takze z toho sa zatial ziadne zazraky udiat nemohli, i ked je to frustrujuce, lebo clovek by chcel zmenu hned.Btw mam trochu divnu postavu, akoby sirsie boky a malo svalovej hmoty, podla lekarky tuku tusim okolo 17 percent, dosat sa mi uklada na bruchu. PS: ta cervena farba je z dneshenho slnka.

Dakujem za akukolvek uzitocnu radu!
grondar
Dátum registrácie: 25.06.2016

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní