velka rozprava o gynekomastii

Re: velka rozprava o gynekomastii

Príspevokod užívateľa Wenator-SK » 23.07.2014

Aj som si myslel že to bude tím :D Dávam to dolu no ide to, to je hlavne. Neskôr budem mat cecky jak Channing Tatum ;)
Wenator-SK
Dátum registrácie: 26.01.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa homar » 23.07.2014

Zdravím, mam 17, myslite ze by to mohlo byť gyno? Vážim 82 a meriam 174

http://i61.tinypic.com/dvqbup.jpg
http://i62.tinypic.com/2d93g9l.jpg
http://i59.tinypic.com/29wn90x.jpg
nemyslím si
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 24.07.2014

počkať môžeš mi to vysvetliť ? Aký je rozdiel medzi psedogyno a gyno ?
Alebo presnejšie ako zistím s istotou že či mam gyno alebo tam je len tuk ?
ked si nahmatas hrcku ktora je na tlak trocha citliva tak mas pravdepodobne gyno
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa adrian89 » 28.07.2014

cauko pepo postoval som fotky na 26 strane..Ide o to ze si pisal ze v chlade to mizne...ked sa kupem v studenej vode a vyjdem z vody tak ich mam pekne vysportovane prsia ale po pol hodine su zas jako zenske...ziadne hrcky necitim v oblasti bradaviek ...cvicim uz dlhsiu dobu ale mam aj dost tuku na bruchu...jedna sa o gyno? ci je to len tuk? spominal si ze aj ty mas nejaky problem s tym dokazal si to ty eliminovat cvicenim? ..dik
adrian89
Dátum registrácie: 23.06.2014

Príspevokod užívateľa pepo88 » 29.07.2014

aj ked mam uplne minimum tuku tak pseudogyno tam je stale (v teple trocha vypukle bradavky)

mozno ty ked schudnes, tak to nebudes mat :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
pepo88

Príspevokod užívateľa Jureck0 » 21.08.2014

bol som zase u endokrinologa tentoraz uz aj na sone a výsledok --- zdurený parenchým,hormóny v poriadku takže zase nič.

ale nič nevraveli o prsných žľazách len o tom parenchýme,hľadám aj v googli ale neviem nič nájsť,nevie niekto čo to môže znamenať? dik
Jureck0
Dátum registrácie: 07.10.2013

Príspevokod užívateľa pepo88 » 22.08.2014

ja si myslim ze to je prave to pseudogyno
pepo88

Príspevokod užívateľa Jureck0 » 22.08.2014

mňa najviac naštvalo že sa dá len čakať...pýtal som sa že či sa to dá chirurgicky odstrániť a on že áno ale môžu mi ostať veľké jazvy ktoré budú bolieť a potom to bude fakt problém.

a najlepšie ako sa ma každý pýta či cvičím,najpr sestrička u endokrinológa...ja vravím že áno a ona či beriem aj nejaký proteín a ja že áno...ona že to môže byť od toho....ja jej vravím že tie "hrčky" som spozoroval dávno pred tým ako som začal cvičiť ale nedala si povedať

včera tá doktorka čo mi robila ultrazvuk to isté...že to môže byť s cvičenia že sval to vytláča...ja jej vravím že som to mal už dáaavno predtým....

aspoň že doktor bol rozumný

nakoniec... stále uvažujem a nechce sa mi veriť žeby operáciu zmrvil nejaký súkromník

EDIT: sorry že sa tak rozpisujem ale pepo asi máš pravdu lebo po športovom výkone,posilke alebo pri chladnom počasí,keď mám zimomriavky tak cecky vyzerajú normálne
Jureck0

Príspevokod užívateľa toomanh » 15.09.2014

Tak davam sem svoj update: Moja gynekomastia sa nezlepšila, je to také isté, operáciu ešte stále vylučujem. Skúšal som hľadať na nete nejaké info, ako sa toho zbaviť a aj som našiel niečo. Je to na báze toho ako znížiť estrogény + detoxikacia + kadejake dalsie somarinky. Taktiež som našiel aj liek s názvom Gynexin, počuli ste o tom už niekto? uvažujem že si to objednám
toomanh
Dátum registrácie: 25.05.2011

Príspevokod užívateľa Jureck0 » 15.09.2014

bol by som ti vďačný keby si napisal recenziu potom keď sa rozhodneš vyskúšať ten gynexin
Jureck0

Príspevokod užívateľa toomanh » 16.09.2014

Napíšem,včera som to objednal z ebayu, sám som zvedavý. Akonáhle mi to príde, začínam takú svoju anti-estrogen-gynecomastia kúru :D Napíšem výsledky.
toomanh
Dátum registrácie: 25.05.2011

Príspevokod užívateľa white-bone » 23.09.2014

Nekupoval by som lieky z internetu :). Chodte si to dat odrezat a budete mat mozno pokoj. Ale su aj vynimky. Ja mam odsaty tuk (zlazu nemam rezanu) uz 3 x a stale to nie je ono :007. Ale spravidla operacia pomoze :). Nebojte sa zakroku, je to ovela menej drasticke ako akykolvek iny otvoreny zakrok.
white-bone
Dátum registrácie: 04.02.2013

Príspevokod užívateľa Jureck0 » 23.09.2014

píšem to asi tretikrát ale budiš...ja sa nebojím zákroku dokonca ani prijateľné jazvy by mi nevadili...ale čo keď sa to nepodarí? dosť čítam že sa gyno vracia atď atď.Ale tiež vidím jedinú nádej v operácií
Jureck0

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 24.09.2014

tak si to daš odoperovať poriadne kvalitne na sukromnej klinike, a kupiš si veci ako tamoxifen, anastrozol, cabergolyn, parlodel a budeš to mať doma :) ak sa ti to začne vracat, daš len tamox v malych davkach ..zeny na rakovinu beru tamoxifen v kuse 4 roky v davke 10-40mg az potom prechadzaju na silnejsie lieky :) ...tebe stači ako prevencia naviazania estrogenov na receptory aj 2,5mg tamoxifenu denne :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa jaro123 » 06.10.2014

Nazdar , asi mam nabech na gyno,ale mam to uz dlho , ked je mi teplo bradavky sa mi dost roztahuju ale nenafukuju ,pod bradavkov sa daju nahmatat aj nejake gulicky , pomohol by mi tamoxifen alebo nieco ine keby skusim ? nema niekto s niecim skusenosti ? Dakujem za kazdu odpoved
jaro123
Dátum registrácie: 18.05.2010

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní