Pomoc problemy po kure

Pomoc problemy po kure

Príspevokod užívateľa Nacochcetenick » 04.10.2017

Zdravim potreboval by som poradit ohladomom AS. Mal som kuru kde som isiel 2 mesiace oxandrolon 5 tb denne a sustanon 1.5ml kazdy 4 den 2 mesiace hned na to bez prestavky mi nasadili 1ml primobolic a 1ml boldenon zmiesat a kazdy 4 den aplikacia dalsie 2 mesiace. Presvedcili ma ze staci ako pct proviron a tamoxifen. Proviron som isile opacnov pyramidov 3 tablety a pomaly som znizovl tamoxifen stale 2 som bral. Takto mesiac potom som prestal. Teraz mam 2 tyzdne po pct, mesiac a pol po kure dost mi padla vaha ale mam extremny problem s erekciouv vobec nic. Nasadili mi zase tamoxifen2tb denne a proviron ze mam dat tyzden 3 tabletky tyzden 2 a tyzden1 ale uz berem 5 dni po 3 tablety a ziadna erekcia nic. Rozmyslal som rychlo hcg a tamo este myslite ze to ma zmysel alebo niake ine rady dakujem za odpoved.
Nacochcetenick
Dátum registrácie: 04.10.2017
Cash on hand: Locked

Re: Pomoc problemy po kure

Príspevokod užívateľa Dereks » 04.10.2017

Preco ked ides sypat si najpr o tom nieco nezistis/ neporadis sa ? Cyklus to nejdem ani komentovat...2 mesiace je malo aj na tst NIE to na bolde a primo na 2 mesiace este v takych davkach...vyhodene peniaze...
PCT proviron ti nijak neboostne tvoj tst je len na erekciu ale neriesi problem, vhodnejsi je kure kde ti snizi hladinu shbg...Mohol si dat HCG pred pct a bolo by to o inom, ked mas tamox mohol si dat exemestan neviem ako si na tom s estrom ale nemal by si mat z coho...nasadil by som clomid a exe napr. a tamox si mohol dat k strelam HCG. Ak mas na drahsie veci hmg...zozen si aj prirodne boostre maca,tribulus..+vecsie davky kvalitneho zinku
Mas tu o tom plne forum pct protokoly a ake islk ludia staci hladat...
Užívateľov profilový obrázok
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Nacochcetenick » 04.10.2017

Dakujem za odpoved. Takze myslis ze bude stacit nasadit clomid a aromasin? A v akych davkach? Lebo cloveku co mi poradil toto vsetko uz niak neverim.
Nacochcetenick

Príspevokod užívateľa Darty » 04.10.2017

zbehni na testy a podla toho sa zariad
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 04.10.2017

Tak najlepsie :)
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Nacochcetenick » 12.10.2017

Cavte tak som bol na testoch a vsetko v norme len mam vysoky progesteron 0.76 viete mi poradit co stym. Teraz neberem nic doberam uz len tamoxifen 1tb denne a 2 provironu.
Nacochcetenick

Príspevokod užívateľa bazywoah » 12.10.2017

Cavte tak som bol na testoch a vsetko v norme len mam vysoky progesteron 0.76 viete mi poradit co stym. Teraz neberem nic doberam uz len tamoxifen 1tb denne a 2 provironu.
Stanozolol potahaj
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Dejvis77 » 16.10.2017

Ahoj chlapi,chtel bych se poradit zda mate nekdo podobnout zkusenost.na konci cyklu enanthate,tren,boldenon,stan mi vyjela na jendy koze gynekomastie.samozrejmne jsem ***** jelikoz nemam jeste tolik zkusenosti se sypanim tak jsem nevedel ze je potreba hlidat hormony v norme a drzet estrogen na uzde napriklad pridanim anastrazolu behem kury.chtel jsem se zeptat jestli mate podobnou zkusenost.a hlavne jak se toho zbavit.Diky David
Dejvis77
Dátum registrácie: 16.09.2016

Príspevokod užívateľa silný » 16.10.2017

a teraz si co v PCT? v moste? po PCT? stale v kure? no dal by som 20mg tamoxu ED, ak nepomoze a je to uz pekne vyvinute gyno tak jedine pod nôž...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa scml » 16.10.2017

Dobře Ti tak !
scml
Dátum registrácie: 23.08.2016
Poďakoval: 77 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.10.2017

no ono ja tiez ked som siel do prveho cyklu vedel som malo aj to len bullshity od mojho dealera ktory predaval ampl.trenbolonu za 1000kc kedze vraj ma take ucinky ako gh 😜
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.10.2017

našťastie ty si ale imúnny na pičoviny ... :D inac si neviem predstavit ako by si dopadol... ked si spominal svoj prvy cycle... 750mg omnadren/Deca? bez IA? :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.10.2017

našťastie ty si ale imúnny na pičoviny ... :D inac si neviem predstavit ako by si dopadol... ked si spominal svoj prvy cycle... 750mg omnadren/Deca? bez IA? :D
750mg omnadren a 80mg methan...kebyze niesom imunny jak poses som 12rocne pubertacka mozno
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 17.10.2017

Ahoj chlapi,chtel bych se poradit zda mate nekdo podobnout zkusenost.na konci cyklu enanthate,tren,boldenon,stan mi vyjela na jendy koze gynekomastie.samozrejmne jsem ***** jelikoz nemam jeste tolik zkusenosti se sypanim tak jsem nevedel ze je potreba hlidat hormony v norme a drzet estrogen na uzde napriklad pridanim anastrazolu behem kury.chtel jsem se zeptat jestli mate podobnou zkusenost.a hlavne jak se toho zbavit.Diky David
Skús ten tamox, myslím si, že pomôže. To si mal prvý cyklus hneď s trenom?
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 17.10.2017

Chaskar :
no ono ja tiez ked som siel do prveho cyklu vedel som malo aj to len bullshity od mojho dealera ktory predaval ampl.trenbolonu za 1000kc kedze vraj ma take ucinky ako gh
.
Ale keď si ty šiel prvý cyklus tak bolo pramálo informácií.
Dnes je k dispozícii kvantum relatívne kvalitných informácií a kto je natoľko hlúpy alebo lenivý že si nič nenaštuduje, nezaslúži si ľútosť ...
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní