akne po 14 tydnech

akne po 14 tydnech

Príspevokod užívateľa cookies » 23.08.2017

Ahoj, mam dotaz, nejedu zadne heavy, jedu sustanon 300 vku 2ml tydne, ( kazdy 3 den 1 ml, ) k tomu oxandrolon 60 mg nebo stanozol 50 mg( stridam to cca po mesici), 14 tydnu pohoda, ted 15 tyden vy zacali vyskakovat vsude po zadech bile akne( klasika) chtel jsem jet dele ale mam dotaz jestli je to tim ze uz se sustanol vylucuje a v podstate vice aromatizuje nebo jestli mam jet dal, testak v podstate musim jet protoze me telo produkuje skoro nulove mnostvi testosteronu takze chte nechte jsem na nem zavisli abych normlane fungoval) pro hejtare ma bezna hladina testaku je 0.64 - 0.72, doporucil nebo poradil by mi nekdo reseni? pred rokem sjem jel cca skoro 3/4 roku propik kde se mi delo pak to podobne a nahrazoval jsem to je drostou na 4 mesice kde ovsem mi nejel muj vlastni test. nejake reseni na most nebo zmena latky ??
dekuju za noobie dotaz.

J.
cookies
Dátum registrácie: 31.10.2016
Cash on hand: Locked

Re: akne po 14 tydnech

Príspevokod užívateľa Darty » 23.08.2017

akne v kure ma mnoho pricin, vysoky estrogen, niekomu spusti akne dth derivat oralny, niekomu Hcg niekomu anastrazol atd. atd., stale sa to.ale pohybuje okolo hormonov a to hlavne okolo estrogenu pretoze kazda spomenuta latka nejakym sposobom ovplyvnuje hormony
riesenie? vysad oxan aj stan, opalovanie, solarko, zinok, zniz estrogen biekde na spodnu meratelnu hranicu, ak je to akne prilis rozvinute tak riesenie je len roaccutan
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Príspevokod užívateľa ArMoR » 23.08.2017

A co tak skúsit iný ester tesťáku?
ArMoR
Dátum registrácie: 27.05.2011
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 23.08.2017

To by melo pomoct v cem, jiny esther? :O
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Mňa vyhadzuju vsetky mixy (ja mam vsak stastie iba na stehnach) cypionate samotny tiez. Enan a prop vobec... Mam okolo chalanov ktorych depo vyhadze jak sviňa a preto idu ina propik napriklad...
ArMoR

Príspevokod užívateľa Tattoo » 23.08.2017

Prave, treba u propiku jestli si pamatuju dobre, ma vice lidi problemy s estro, bo ma rychlejsi nabeh atd... Ale u akne :o nwm :)) Me osobne to zaclo asi tim stanikem pri dece.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Tu je presne to, ze každý reaguje inak na vsetko... Napr. u mňa propik nefunguje.... proste to necitim, nič, nula a mozem davať aj 2g/w, ale napr. 1g/w depotu je pohoda...
Afro ma kedysi vyhodilo aj na papuli, to uz nikdy nebudem davat.
ArMoR

Príspevokod užívateľa polysmi » 23.08.2017

mne brutalne vyhodilo akne hcq a tiez pomohol anastrazol... teraz je to konecne vpohode vela zinku exemestan slnko a melanotan
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016

enan nie, cypik ano :-) vies aky je medzi nimi rozdiel?
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Príspevokod užívateľa cookies » 23.08.2017

Dekuju za ruzne odpovedi, ja jsem mel na propiku vetsi problem nez na sustaku, jen jsem nechtel vysazovat po 15 tydnech, nejedu zadne bomby a ten ox jsme bral jen kvuli prave pripadnym side efektum, gyno apod, kdyz jsme jel drostu plus stan nebp ox tak jsem mel mensi problem s akne, na roacuttane to uricte neni, celkove mam problem s akne vetsi nez je obvykle ale ted prave jsem zacal se jen nasypavat bilejma pupinkama))) kterych je fakt dost))
cookies
Dátum registrácie: 31.10.2016

enan nie, cypik ano :-) vies aky je medzi nimi rozdiel?

Keď sa ma tak pýtas tak odpoved zjavne poznáš lepsie ako ja, prosím pouč ma.
ArMoR

prosim ta, ja nemam.potrebu ta poucovat, ale ked tu napises ze z enanu mas akne a z cypionatu nie a pritom su to v podstate identicke latky tak je to divne nie?
Darty

Príspevokod užívateľa silný » 23.08.2017

možnosť by som videl v tom, ak bol iný výrobca? iné prídavné látky, rozpúšťadlá atď.?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa noxik600 » 23.08.2017

Ja si myslim, ze stale je to testosteron, len je ina miera uvoľňovania do krvi.
Taktiež mi vyskočili po propiku ... štyri pupienky

noxik600
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 24.08.2017

no dobre ale aky je medzi enanom a cypionatom rozdiel?4 dnova rozdielnost cca v half life?das ist alles!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný