Rady prvá kúra

Re: Rady prvá kúra

Príspevokod užívateľa Spagoron » 25.08.2016

Loutka roid rage inc
Spagoron
Dátum registrácie: 15.05.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 25.08.2016

Každej den loutka píše, ze 30 mg je málo a každej den nějakej blbec napíše 30mg, lol :D
presne a potom preco tu uz normalny ludia, co tomu aj trochu rozumeju prestavaju chodit... lebo kazda druha tema je len o tom, co do prvej kúry, aku PCT a kolko metky... kazdy den je toto vlákno o AAS zaspamovane podobnyma pičovinama a rozumna diskusia sa tu objavi tak raz za tyzden
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa mato9511 » 25.08.2016

sorač,ja si to tu ešte preštudujem a uvidím...aj tak pôjdem 4 týždňe len tst takže bude času dosť
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Spirifon » 26.08.2016

Zdravim,

dneska je den D, muzu jit po prvni strele odpoledne cvicit? Budu palit do nohy a chci jet hrudnik, ramena tak by nemel byt problem? Diky

+ methan ucitim uz na prvnim treningu?
Spirifon
Dátum registrácie: 23.05.2016

Príspevokod užívateľa hahaah » 26.08.2016

sorač,ja si to tu ešte preštudujem a uvidím...aj tak pôjdem 4 týždňe len tst takže bude času dosť
Prosím te.. dej tam ten methan hned od začátku. Není se čeho bát aspoň 40-50mg

Můj kámoš jezdí v PCT 15mg a ty dáš do blastu 30mg
hahaah
Dátum registrácie: 08.06.2016

Príspevokod užívateľa hahaah » 26.08.2016

Zdravim,

dneska je den D, muzu jit po prvni strele odpoledne cvicit? Budu palit do nohy a chci jet hrudnik, ramena tak by nemel byt problem? Diky

Určitě jít můžeš. Já střílel prvni půl hodiny před tréninkem :D
Když ho dáš ráno, tak bys mohl
hahaah
Dátum registrácie: 08.06.2016

Príspevokod užívateľa ButterPeanut » 26.08.2016

Chlapy tahal jsem tst enanthat 500mg E5D 16w, ted ho mam jen jako most 200mg/w na 8tydnu, chci se pak pustit do 20w deca 300mg/w + metka + chtel bych dale pokracovat v tst enanthate 500mg/w nebot jsem snim spokojeny Ale! je to dobre takhle dlouho tahat jeden estre? Kdyz ho vymenim za jiny je mozne ze efekt bude lepší nebo je to jedno? Dik
Dneska jen tak zlehka.
ButterPeanut
Dátum registrácie: 13.04.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 26.08.2016

s tímhle chceš začít sypat? :) Jako junior jsem měl více svalů :)
mitch.buchannan
Dátum registrácie: 30.06.2016
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa dexter07 » 27.08.2016

12 týdnů

Tst Enanthate 500 mg/týdně E3.5D
Dbol 40 mg ED (4 týdny)
V druhé polovině vyměníš za Proviron/Winny/Oxan
nemyslis vazne mu davat do prvej 500mg testu tyzdenne :-D to je naco dobre, frontload 500mg a nasledne 250mg e5d spolu s metkou 40mg mu zaslape na jednotku ak bude mat overene znacky

Ja sa tiez priklanam k tomu ze 500mg tst je do.prvej.kury zbytocne moc.Daj prvu 500ku a 250 kludne e7d.Tu metku hlavne zacni pekne piramidu nie ze tam supnes 40 naraz :D ja osobne by som do prvej este oral nedaval mozno proviron aj ten ti vie spravit pekne prirastky ked budes drzat stravu a trening.A potom ak by si sa rozhodol ist do druhej kury co si myslim ze aj pojdes tak zas vymenis tst za napr.sustanon a supnes knemu aj metku a zas mas postarane o to ze budes pekne naberat a stale to bude na light urovni ;)
dexter07
Dátum registrácie: 17.09.2014

Chlapy tahal jsem tst enanthat 500mg E5D 16w, ted ho mam jen jako most 200mg/w na 8tydnu, chci se pak pustit do 20w deca 300mg/w + metka + chtel bych dale pokracovat v tst enanthate 500mg/w nebot jsem snim spokojeny Ale! je to dobre takhle dlouho tahat jeden estre? Kdyz ho vymenim za jiny je mozne ze efekt bude lepší nebo je to jedno? Dik

Nebude zle ked budes pokracovat v tst enan. Ale myslim ze ak by si vymenil za dajme tomu sustanon tak spravis len dobre a telo bude inak reagovat nakolko v sustanone mas aj tst propionat co bude zas nieco ine pre telo :)
dexter07

Zdravim,

Určitě jít můžeš. Já střílel prvni půl hodiny před tréninkem :D
Když ho dáš ráno, tak bys mohl

Kludne to chod uz odbuchat ja idem propik a po supe do prdele idem cvicit nohy a pohodicka :D...mozno na druhy den budes citit bolest po vpichu ale to asi kazdy ked zacinal vsetko zalezi od toho ako aplikujes netreba sa ponahlat pekne z kludom pomalicky to tam pustat kludme nech to.trva aj dlhsie a po aplikacii si to miesto kruzivo pomasiruj tak 2 minutky.takto to robievam ja a bolest nieje ziadna a to idem e2d :) ..Metan budes citit tak 2-3 den(vacsia pumpa prekrvenie a hlavne sila)
dexter07

Príspevokod užívateľa mato9511 » 28.08.2016

Je šanca že sa ukáže gyno menšia ked pôjdem na začiatku len test E ako keby som dal spolu aj oral?to či mám preddispozíciu zistím až ked to tam pošlem že?
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa dexter07 » 28.08.2016

Vsetko zalezi od toho ako si cilivý na estrogenne posobenie potom druha vec aky oral pojdes ak pojdes oral z vecsim estrodennim posobenim tak bude vacsia sanca ze sa gyno ukaze ale ako pisem kazdy je iny niekto moze davat vsetky veci a gydnu nemaju ja napr citim bradavky uz aj z propiku bohuzial.Kazdy ma ine telo ale ak sa bojiš gyna tak si zaobstaraj tamox a ak by nahodou si citiil ze je nieco zle ze ta svrbia alebo pobolievaju tak nasadis tamox.Hlavne ho nedavaj tak ako vela ludi (ze vsak dam ho uz od zaciatku keby nieco)to je najvacia p..covina lebo si zbytocne uberes na efektivite kury takze tak.
dexter07

Príspevokod užívateľa norbert99 » 22.09.2017

norbert99
Moderator
Dátum registrácie: 10.03.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní