Správná kůra pro začátečníka

Re: Správná kůra pro začátečníka

Príspevokod užívateľa David Z » 29.05.2016

sam som presiel podobnymi kurami, prva a druha a rovno ti hovorim ze ako budes pocas kury vyteseny z vysledkou tak budes v pct sklamany z toho ako malo.toho udrzis a nezachrani to ani folistatinz bohuzial, hovorim ti z vlastnej skusenosti, moja PCT po druhej kure bola priam dokonala ale aj tak som zhodil celk dost, ak cakas ze na propiku a oxane priberes 10kil a z toho 8 po pct udrzis tak sa mylis, no a preco cele toto pisem? ziadna kura nie je top ak po nej ujebes PCT, proste to pojde dole nech aj strielas vesmirne asteroidy do zadku
Presne..driv nebo pozdeji, at je ta kura a PCT nastaveny sebe lip, kdyz jdes off tak to pujde dolu a to je prece JASNY!!! Jak bys mohl udrzet neco, co jsi nabral SE steroidama BEZ steroidu??
Ano to mate pravdu a ja samozrejme netvrdim, ze to co s tim clovek nabere, tak udrzi, ale alespon pulku z toho by udrzet mel.
A nebo po vysazeni nasadit jeste hned peptidy, treba aspon na mesic peptidovou kuru a podle me by udrzet vetsinu diky tem peptidum mel.

Jinak ta kura je postavena na co nejmensich vedlejsich ucinkach. Mozna mate pravdu, kdyby se dala trochu jina kura, ze by mozna clovek z toho udrzel vic a ty vedlejsi ucinky nebudou o moc vyssi.

Ono ma vsechno vedlejsaky, takze pokud ma neco o trosku vetsi vedlejsak, ale zaroven je vetsi sance, ze s prirustku se udrzi daleko vic, tak je mozna lepsi o tom popremyslet.

Ale kazdy zacatecnik chce kuru s co nejmensimi vedlejsaky, coz tahle kura je a je mu jedno ze nenabere tolik svalu s co treba jinou kurou, tak da radeji tuhle.
Ale jak rikam, je pravda pokud je lepsi kura nez tahle a ty vedlejsaky jsou stejne jen nepatrne vetsi, ale clovek s tym po vysazeni udrzi vic hmoty, tak je to na zvazeni.

Co byste doporucili vy zacatecnikovi?
David Z
Dátum registrácie: 21.03.2016
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

V tom pripadebco pisete, tak aby se vse udrzelo, tak byse steroidy nesmeli vubec vysazovat a pct nedavat.
Vysadilo by se jen par latek a testosteron by se nevysazoval vubec a tim padem by se to udrzelo a potom po mesici by se k tomu testaku pridali zase dalsi veci na nabrani svalu.
David Z

Ale do tohoto zadny zacatecnik nepujde, aby byl tak dlouho ON ma strach i kdyz efektivni to opravdu je a asi i nejlepsi reseni.
Kulturisti to take tak delaji, u nich off znamena, ze vysadi vetsinu steroidu, ale ne uplne vsechny.

Kazdej zacazecnik si rekne, ze chce zkusit kuru, ale chce ju mit jen jednou za rok, ma z toho totiz strach a chce co nejrychleji vysadit.

Ja mam As hned z prave ruky, muzu mit temer jakejkoliv druh budu chtit. Ale jsem v tomhle zacatecnik a co si ted ctu, tak bud clovek bere steroidy a nebo je nebere vubec a nic mezitim uz neni, zadna 1-2 neefektivny, kratke a prerusovane kury za jeden rok, cloveka to to akorat vydepta, pac kdyz je ON nabere velke prirustky a po vysazeni je stejne ztrati. Takze bud se berou furt a nebo vubec, tak jak jste to tu uz psali a asi to bude pravda.
David Z

Ja se chtel podelit o svoji kuru do ktere chci jit. Co se tyce tech vedlejsaku, tak jsou opravdu hrozne mirne, tim jsem chtel nekoho inspirovat a trochu poradit, aby do prvni kury nedavaly hned nejake velke driaky, ktere jsou pro zacatecnika zbytecne a nebezpecne.

Ale ted uz rozmyslim zda toho vubec jit. Chtel jsem dat prave kuru treba jen 1-2x za rok, ale jak vidim, asi je to velka blbost.
Tak ted uz uvazuji, zda do toho vubec pujdu, protoze nejsem typ co zavodi a ani se tim nezivy a byt vetsinu casu on a mit formu jen na steroidech se mi nechce a zaroven z kury, kterou prerusim a dam pct a temer vse zase ztratim v tom nevidim pro me moc velkou budoucnost.
David Z

Príspevokod užívateľa Loutka » 29.05.2016

2 kury za rok s pct ta posunu dopredu, ale nie 2j mesacne, 12 - 16 t dva krat do roka s pct a po pct sa udrziavat peptidmi alebo aj sarms je varianta pri ktorej dokazes budovat a neco udrzat, ale ved uvidis sam, akonahke das prvu uz nie je cesty s5 to ti tu potvrdi kazdy :-D
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 29.05.2016

chápu.

V tom případě dá se říct, že člověk který začíná se nikdy nedozví co je pro něho teda nejlepší, pokud to tak je. Jakmile není napsaný na netu přesný návod - co je pro člověka nejlepší, tak vždycky to bude problémem zjistit.

Člověk se orientuje jen podle toho co si vyčte někde na foru nebo kdo mu co poradí. Nejlepší kůry znají kulturisté kteří sypou x let a mají s tým zkušenosti, my se můžeme jen domnívat co je pro nás dobré, to co nám kdo řekne.

Co se týká téhle kůry, tak asi nebude teda top, co je top se teda nikdy nedozvíme, ale znám lidi co do první kůry dali hned nandrolon a boldenon bez pct a ted se jim vlastní testosteron obnovuje 3/4 roku. Nehledě na to, že ted už vypadají ještě hůř než před tím co s tým vubec začli a akorát si prošli špatnou zkušeností.

co se týká tehle kůry, tak jsem chtěl něco s nejmenšími vedlejsáky a Propik je testák s nejmensími vedlejšáky, (hůř je na tom Enanhate a Cipionate) takže Propik v tomhle směru vede a dále Oxan to je sice orál, ale co se týče vedlejších účinků, tak je nejbezpečnější steroid vubec a mnoho lidí ho vel mi rádo zařazuje do svých kůr. K tomu Follistatin, ten mám přímo z ověřovacím kodem, ale už také ted vím, jak černý trh a výroba probíhá a že o skutečnej Follistatin se nejedná, ten je o level víš a pro všechny smrtelníky cenově nedostupný. Ale progress s ním je opravdu velkej a navíc po kuře by měl zabránit tomu, aby naše přírusty po vysazení nějak padali dolů. A Tamoxifen bohatě stačí, nemusí tam být hned třeba s Provironem, zbytečná zátěř na tělo, stačí ten Tamox s Tribulusem na tuhle light kůru bohatě stačí.

takže tahle kůra byla vytvořena hlavně s ohledem co se týče vedlejsích účinků si myslím, že ok, že jsou pro začátečníka velmi bezpečné a nehrozí s nimi žádná ujma, jen dobrý pocit z treninku a pěkné přírustky, asi ne teda obrovské přírůstky, ale pro začátečníka v AS, kterému roste vše, opravdu nahodí pěknou formu a z AS bude nadšen.
Klidně místo Follistatinu může být teda i jiný peptid , pokud mu někdo nevěří, třeba CJC 1295, GHPR, těch kombinací je velká řada.
To kde si počul že propik je lepší ako en a cyp. Tst ako tst.
Propik je lepsi co se tyka vedlejsich ucinku, tak je mirnejsi. Enanhate je co se tyce ucinosti asi nejlepsi, ale u Propiku nehrozi treba tak velke riziko gynekomastie je o neco mirnejsi na tyhle vedlejsaky.
Chlapec tie tvoje informácie sú blbosti. Skôr s propiku sa prejavujú viac nežiaduce účinky lebo ma rýchly nástup účinku a tým pádom tlak,gyno atď sa rýchlo zvýšia.STALE JE TO TST.Ide len o množstvo ktoré aplikujes.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 160 krát
Bolo mu ďakované: 35 krát

Príspevokod užívateľa Testnmast » 29.05.2016

David Z, v te tve debate sam s sebou, sis to vlastne vsechno vysvetlil... :) Tak si to pojd zrekapitulovat

- tato kura je blbost
- kury tohoto typu jsou blbost
- lide, co chteji brat, ale chteji delat takove kury tak prohlupuji/nedelaji veci spravne
- idealne neprestavas a jsi vzdycky on nebo jen minimalni (tydny) cas off parkrat do roka A NEBO vubec nezacinas
- pro ty, co nechteji toto delat, ale porad chteji brat steroidy a umi se podle toho zaopatrit existuje zpusob (napis PM a domluvime se)
- tento zpusob neni co ja advokuji, ale umim s nim pomoci
- profici lzou
- peptidy jsou super a ano, umi byt velmi uzitecne

A jak jozko kolega spravne podotyka, tvoje poznamky ohledne testosteronu jsou bro science :) test je test a i kdyz estery nemuzeme uplne ignorovat, tak v tomto pripade opravdu.. test je test.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016
Bolo mu ďakované: 27 krát

no přečetl jsem si tu ještě nějaké příspěvky, tak už tomu přicházím na kloub :)

V tom případě s AS začínat asi ani nebudu

Já cvičím cca 5let a je mi 26let, mám za sebou pár peptidových kůr. Asi 4kury a byl jsem spokojený s tým, že to co jsem nabral to jsem udržel, tak v tom asi budu pokračovat. Peptidy pro mě zustanou volba číslo jedna i když nejsou tak silné v porovnání s AS, když se jedou čistě samotné.

A před měsícem jsem měl kůru, kde jsem zařadil poprvé AS a to Oxandralon. Měl jsem kůru Follistatin + GHPR6 + Oxandralon, bez pct a bez ničeho na konci jsem nasadil pouze tribulus. Oxan je bezpečný a musím říct, že jsem byl opravdu spokojen. Ty výsledky byli velmi pěkné a po vysazení jsem neztratil vůbec nic ani kilo a za 4týdny jsem nabral pěkných 5kilo, které jsem udržel a mám je doted.

Bylo to podle vás ok?

Zustal bych asi jen u tady tohohle.
David Z

navíc peptidy můžu vysazovat v prubehu roku kdy chcu, takže to je oproti AS výhoda, je to mnohem jednodušší a vedlejší účinky žádné. Nebo alespon na ně zatím ještě nikdo nepřišel :-)
David Z

Príspevokod užívateľa Loutka » 29.05.2016

to je ciste na tebe comu das prednost, u mna peptidy napriklad nehrozia a to koli aplikacii, nemam cas ani chut cely den stopovat kedy mozem pichnut a kedy nie, pre mna je to problem c.1 a koli tomu pepky nebudem davat asi nikdy
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

to je ciste na tebe comu das prednost, u mna peptidy napriklad nehrozia a to koli aplikacii, nemam cas ani chut cely den stopovat kedy mozem pichnut a kedy nie, pre mna je to problem c.1 a koli tomu pepky nebudem davat asi nikdy
jo to chápu, to mě na tom taky hodně otravuje
David Z

Príspevokod užívateľa Testnmast » 29.05.2016

no přečetl jsem si tu ještě nějaké příspěvky, tak už tomu přicházím na kloub :)

V tom případě s AS začínat asi ani nebudu

Já cvičím cca 5let a je mi 26let, mám za sebou pár peptidových kůr. Asi 4kury a byl jsem spokojený s tým, že to co jsem nabral to jsem udržel, tak v tom asi budu pokračovat. Peptidy pro mě zustanou volba číslo jedna i když nejsou tak silné v porovnání s AS, když se jedou čistě samotné.

A před měsícem jsem měl kůru, kde jsem zařadil poprvé AS a to Oxandralon. Měl jsem kůru Follistatin + GHPR6 + Oxandralon, bez pct a bez ničeho na konci jsem nasadil pouze tribulus. Oxan je bezpečný a musím říct, že jsem byl opravdu spokojen. Ty výsledky byli velmi pěkné a po vysazení jsem neztratil vůbec nic ani kilo a za 4týdny jsem nabral pěkných 5kilo, které jsem udržel a mám je doted.

Bylo to podle vás ok?

Zustal bych asi jen u tady tohohle.
Zustal bych u tohoto :) Brat pouze oraly je naprosta kravina, pokud se ti libi ty ucinky peptidu i bez AAS, tzn zvysene pulzy GH v tele, zpusobujici lepsi spanek/mirne zlepseni zotaveni/hezci plet, vlasy, nehty/potencial pro lepsi paleni tuku, ve spravnem prostredi a nevadi ti jak se musi casto aplikovat, tak zustan u peptidu..
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator

Diky moc za rady. Chtel jsem s tou kurou co jsem tu postnul zacit pristi tyden, ale nakonec jsem si to ted teda rozmyslel.

Zustanu jen u peptidu.

A muze se nekdy nasadit k peptidum Oxandrolon nebo ho tam vubec netahat? Citil jsem v posilce diky nemu vetsi silu, tvrdost a hustota svalu se po nem take zvysila a tak 2kila jsem diky nemu si myslim nabral.
Daval bych ho jen na 4tydny .
David Z

Príspevokod užívateľa Testnmast » 30.05.2016

Co ti tu budu povídat.. Stejně si uděláš co budeš chtít :)

Ne neber jenom oraly. Ani jenom anavar.
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa coyotitko » 30.05.2016

Takze bud se berou furt a nebo vubec, tak jak jste to tu uz psali a asi to bude pravda.
Tu si to pekne a presne celé zakončil :007
coyotitko
Dátum registrácie: 25.04.2016

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní