kura

kura

Príspevokod užívateľa Samuelinfo » 25.05.2016

Zdravím všetkých sypačov. Potreboval by som poradiť ohľadom mojej 4tej kury prve dve boli hovna tie viac uškodili ako pomohli. no v kazdom prípade chcem sa informovať ako by ste dali tst enanthat +tst propionat +boldenon a prvý mesiac 20mg methan a zvyšok oxan plus neako naordinovať počas cyklu hcg a pct asi clomid tamox clenba...a aby som nezabudol počas cyklu každy 3ti den 1mg anastrozolu kedže mam začinajuce gyno. minerály a vitamíny su samozrejmosť počas celého cyklu hlavne zinok selen skrz vlasy robím v škodlivom prostredí a to dava tiez vlasom zabrat :D methan pojdem prvý x tak preto myslim ze konštantná davka 20mg by malo stačiť :) a oxan neviem kolko aspon 50mg?
Samuelinfo
Dátum registrácie: 22.05.2016
Cash on hand: Locked

Re: kura

Príspevokod užívateľa Testnmast » 25.05.2016

Jak dlouho to chces jet? test/eq/dbol je dobry na nabirani, urcite..

Neplanuj si AI. Zacni a podle potreby ho ber.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa Samuelinfo » 25.05.2016

12w to chcem isť a ostatne co si napisal nerozumiem :D
Samuelinfo

Príspevokod užívateľa Testnmast » 25.05.2016

Prilis kratke pokud chces jit off..

Testosterone + equipoise + dianabol jsou dobra kombinace pro nabirani hmoty, mas tam dve velmi silna anabolika, jeden silny androgen a jedno slabsi anabolikum. Mnoho zkusenych bodybuilderu advokuji test + eq jako zaklad a jedou je roky a roky v kuse.

Napsal jsi, ze budes brat arimidex E3D po 1mg. Ja ti napsal, aby sis tohle neplanoval. Zacni brat steroidy a az bude treba vem arimidex. Pak pockej a az bude opet treba tak ho zase vem. Vytvoris si pravidelnost podle potreby a budes pouzivat minimum, co je treba.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 25.05.2016

Preložím do európštiny :) : equipoise = boldenon , dianabol = metka - metan (methandienone) , arimidex = anastrazol .

Inak každý kto chce poradiť napíše látky, ale nenapíše vek a váhu + látky a dávkovanie v predošlých kúrach ... a potom poraď :?
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
Užívateľov profilový obrázok
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Gago123 » 26.05.2016

Zdravím všetkých sypačov. Potreboval by som poradiť ohľadom mojej 4tej kury prve dve boli hovna tie viac uškodili ako pomohli. no v kazdom prípade chcem sa informovať ako by ste dali tst enanthat +tst propionat +boldenon a prvý mesiac 20mg methan a zvyšok oxan plus neako naordinovať počas cyklu hcg a pct asi clomid tamox clenba...a aby som nezabudol počas cyklu každy 3ti den 1mg anastrozolu kedže mam začinajuce gyno. minerály a vitamíny su samozrejmosť počas celého cyklu hlavne zinok selen skrz vlasy robím v škodlivom prostredí a to dava tiez vlasom zabrat :D methan pojdem prvý x tak preto myslim ze konštantná davka 20mg by malo stačiť :) a oxan neviem kolko aspon 50mg?
metku davaj konstant aj 40mg -rozdel na 3x denne...stan max 40mg viacej je skodlivy a efekt rovnaky ako pri 50mg
Gago123
Dátum registrácie: 20.01.2016

Príspevokod užívateľa Samuelinfo » 26.05.2016

metku davaj konstant aj 40mg -rozdel na 3x denne...stan max 40mg viacej je skodlivy a efekt rovnaky ako pri 50mg
Nechcem stan ale oxan :) preto sa pytam
Samuelinfo

Príspevokod užívateľa Gago123 » 26.05.2016

Nechcem stan ale oxan :) preto sa pytam
Tak potom oxan daj 50-60
Gago123
Dátum registrácie: 20.01.2016

Príspevokod užívateľa Tripo » 26.05.2016

Caute.chcem pocut vas názor.bolo to moja prva skúsenosť so steoidmi.mal som stanozol a turinabol a ukoncuvacku proviron.davkovanie 2 3 4 3 2.proviron 2 rano 1 vecer.co vy nato?viete poradit nieco lepsie.
Tripo
Dátum registrácie: 26.05.2016

Príspevokod užívateľa Nathan » 26.05.2016

Caute.chcem pocut vas názor.bolo to moja prva skúsenosť so steoidmi.mal som stanozol a turinabol a ukoncuvacku proviron.davkovanie 2 3 4 3 2.proviron 2 rano 1 vecer.co vy nato?viete poradit nieco lepsie.
Nemyslis vazne toto :D :D :D
Nathan
Dátum registrácie: 11.01.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Tripo » 26.05.2016

Preco.za kszdu rsdu dik.zadne vysmechy prosim.kszdy raz.zacina
Tripo
Dátum registrácie: 26.05.2016

Príspevokod užívateľa Dzino » 26.05.2016

Niekedy sa neda nezasmiat :D prepac
Dzino
Dátum registrácie: 28.06.2011
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa LightSkill » 26.05.2016

TST mix + stanozol PCT tamoxifen a clomid

už si tú prvú kúru zapíšte za uši. Ked chceš objem do prvej namiesto stanu methan, ked kvalitu tak nechať stan.
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 26.05.2016

Ja by som ti poradil niečo najlepšie - prv než začneš do seba niečo šľahať si preštuduj voľačo k danej problematike :idea:
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Loutka » 27.05.2016

Preco.za kszdu rsdu dik.zadne vysmechy prosim.kszdy raz.zacina
tak zacinaj tak ako sa patri a nie tak ako si napisal ty
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný