gymekomastia

gymekomastia

Príspevokod užívateľa Swaglord » 20.04.2016

Zdravím potrebobujem poradiť ohľadom antiestrogenu. Ked som bol mladší začínajúca puberta 13-14 rokov. Tak sa mi začali robiť väčšie prsné žľazy typické gyno. Dostal som slova od doktorou typu do roku ti to zmizne. Je to ale uz nejaký rôčik plus a stále nic. Je pravda ze vtedy som bol dost tučný. Teraz je to uz oveľa lepsie . Ale stále trochu zaliaty som. Teraz ale ked som v kúre . Bolde tst enanthat metka a oxan. Tak niekedy ked som taký uvoľnený tak pravú cicku mam fakt asi ako dojná krava. :D :D :D niekedy ale ked mam bradavky stiahnuté tak vôbec nic nevidno. Ale s5 k prosbe. Môžete mi poradiť nejaký efektívny antiestrogen. Ktorý by nejako neovplyvnil účinok AS?
Swaglord
Dátum registrácie: 11.04.2016
Cash on hand: Locked

Re: gymekomastia

Príspevokod užívateľa darek » 20.04.2016

Zdravím potrebobujem poradiť ohľadom antiestrogenu. Ked som bol mladší začínajúca puberta 13-14 rokov. Tak sa mi začali robiť väčšie prsné žľazy typické gyno. Dostal som slova od doktorou typu do roku ti to zmizne. Je to ale uz nejaký rôčik plus a stále nic. Je pravda ze vtedy som bol dost tučný. Teraz je to uz oveľa lepsie . Ale stále trochu zaliaty som. Teraz ale ked som v kúre . Bolde tst enanthat metka a oxan. Tak niekedy ked som taký uvoľnený tak pravú cicku mam fakt asi ako dojná krava. :D :D :D niekedy ale ked mam bradavky stiahnuté tak vôbec nic nevidno. Ale s5 k prosbe. Môžete mi poradiť nejaký efektívny antiestrogen. Ktorý by nejako neovplyvnil účinok AS?
To že jsi uvolněný s tím moc co dělat nemá. Spíš se podívej, že Ti to půjde vidět více, když jsi v teple. Naopak, když si na kůži přiložíš něco chladného, tak se kůže stáhne a bude to méně viditelné. Můj typ je začít užívat nějaký SARM ... Tamoxifen, nebo v lepším případě Raloxifene ( né oboje, užívání obojího nepřináší žádný bonus ). Pak jsou ještě radikální postupy z toho co jsem se dočetl a to užívání Tamoxifenu nebo Raloxifenu s Letrem, ale to se budeš z mé zkušenosti citít dost mizerně, Letro srazí estrogen o 98%, sice MOŽNÁ trochu pomůžeš v léčeni gyna, ale začnou tě bolet klouby, vyskočí Ti cholesterol, budeš bez energie a bez nálady. Sežeň si Raloxifene a buď trpělivý... Jestli k nějaké změně stavu Tvého gyna dojde, tak až během delší doby...
darek
Dátum registrácie: 29.12.2015
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa vinchenzogt » 20.04.2016

Presne toto som mal aj ja a myslim ze kazdy stvrty chalan na svete to ma. Robili sa mi tak 13tich rokoch take uzlinky pod bradavkami ktore sa dali aj nahmatat...ono to zmizlo po par rokoch myslim ze uz tak v 17tich som nic nemal ale bradavky ostaly take ako gyno po sypke. Ale to si mozes vimnut aj na ostatnych chalanoch ze ich take maju. No teraz to take nemam ako som to mal este u koncu puberty tak neviem ci je to aj stravou alebo sypkou :D
vinchenzogt

Presne toto som mal aj ja a myslim ze kazdy stvrty chalan na svete to ma. Robili sa mi tak 13tich rokoch take uzlinky pod bradavkami ktore sa dali aj nahmatat...ono to zmizlo po par rokoch myslim ze uz tak v 17tich som nic nemal ale bradavky ostaly take ako gyno po sypke. Ale to si mozes vimnut aj na ostatnych chalanoch ze ich take maju. No teraz to take nemam ako som to mal este u koncu puberty tak neviem ci je to aj stravou alebo sypkou :D
Lenže ja tie uzlinky mám väčsie. Na lavej až tak nie. Ale na pravej to ej ozaj kvalita..
Swaglord

Lenže ja tie uzlinky mám väčsie. Na lavej až tak nie. Ale na pravej to ej ozaj kvalita..
Dej se nějakou fotku, ať jsou všichni v obraze o tom jaké to máš a jaké to mají oni ( i Já ) :D 30-40% můžu má gynekomastii v některém stadiu. Začni brát Raloxifene. Na kůru by to z mě dostupných informací nemělo mít velký vliv protože Raloxifene i Tamoxifen omezuji působení estrogenů především v prsech a neomezujou celkové působení estrogenů v celém těle tak jako AI ( antiestrogeny ). Krom toho je prokázáno že Raloxifene i Tamoxifen nějakým způsobem deaktivují již vzniklé škody po působení estrogenů v prsu ( gynekomastii ) a vracejí je. U Antiestrogenů tuto vlastnost neprokázali. Můj osobní názor je že by se při omezení gyna měl užívat Raloxifene po dobu řekněme 3-6měsíců, abys viděl jak ho dokážeš výlečit pomocí léků a kdyby i potom by byl stav neuspokojívý, tak bych si zajel do ČR na plastickou gyrurgii pod nuž a nechal si to za 15 000,- korun odstranit. 15000 se zdá jako hodně ale když si vezmes že 30-40% dospelých můžu má nejaký stupen gynekomastie po celý život a léky nepomáhají, tak se 15000,- za odstranení celozivotního problému který ti odstraní behem krádké operace nezdá tak hodně. Jinak by nebylo od věci zkusit jeste zhubnout pro posilení lecby... čím více tuků máš tím více máš estrogenu.... a naopak...když zhubneš tak se ti pomer mezi testosteronem a estrogenem můze natolik srovnat ze se ti o odstranení gyna postara tělo samo když se bavíme o pseudogynekomastii-nahromadení tuků v okolí bradavek ( v případě zvětšení prsní žlázy už to tak moc optimisticky nevypadá )..... Já si stejně myslím že by šlo zajít par měsíců po kůře, kdy už budeš mít srovnané hormony k endokriologovi a ukázat mu tu gynekomastii a zahrat na city že se ti už od narození smějou , že te nechala kvuli tomu holka a máš deprese at te vysetri a vyleci te. Jestli budes působit presvedsive a budes trvdit ze nevis co jsou steroidy a nezpusobil sis to sam, tak te posle na krev, nasadi ti Raloxifene nebo tamox a kdyz to nezmizi a ty se rozbrecis v ordinaci tak te posle na operaci kterou uhradi pojistovna :D to je plan B
darek

Dej se nějakou fotku, ať jsou všichni v obraze o tom jaké to máš a jaké to mají oni ( i Já ) :D 30-40% můžu má gynekomastii v některém stadiu. Začni brát Raloxifene. Na kůru by to z mě dostupných informací nemělo mít velký vliv protože Raloxifene i Tamoxifen omezuji působení estrogenů především v prsech a neomezujou celkové působení estrogenů v celém těle tak jako AI ( antiestrogeny ). Krom toho je prokázáno že Raloxifene i Tamoxifen nějakým způsobem deaktivují již vzniklé škody po působení estrogenů v prsu ( gynekomastii ) a vracejí je. U Antiestrogenů tuto vlastnost neprokázali. Můj osobní názor je že by se při omezení gyna měl užívat Raloxifene po dobu řekněme 3-6měsíců, abys viděl jak ho dokážeš výlečit pomocí léků a kdyby i potom by byl stav neuspokojívý, tak bych si zajel do ČR na plastickou gyrurgii pod nuž a nechal si to za 15 000,- korun odstranit. 15000 se zdá jako hodně ale když si vezmes že 30-40% dospelých můžu má nejaký stupen gynekomastie po celý život a léky nepomáhají, tak se 15000,- za odstranení celozivotního problému který ti odstraní behem krádké operace nezdá tak hodně. Jinak by nebylo od věci zkusit jeste zhubnout pro posilení lecby... čím více tuků máš tím více máš estrogenu.... a naopak...když zhubneš tak se ti pomer mezi testosteronem a estrogenem můze natolik srovnat ze se ti o odstranení gyna postara tělo samo když se bavíme o pseudogynekomastii-nahromadení tuků v okolí bradavek ( v případě zvětšení prsní žlázy už to tak moc optimisticky nevypadá )..... Já si stejně myslím že by šlo zajít par měsíců po kůře, kdy už budeš mít srovnané hormony k endokriologovi a ukázat mu tu gynekomastii a zahrat na city že se ti už od narození smějou , že te nechala kvuli tomu holka a máš deprese at te vysetri a vyleci te. Jestli budes působit presvedsive a budes trvdit ze nevis co jsou steroidy a nezpusobil sis to sam, tak te posle na krev, nasadi ti Raloxifene nebo tamox a kdyz to nezmizi a ty se rozbrecis v ordinaci tak te posle na operaci kterou uhradi pojistovna :D to je plan B
Na jednej fotke bežne ako vyzera na druhej asi aká je reálna velkost
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg (432.63 KiB) 1103 zobrazení
image.jpeg
image.jpeg (432.54 KiB) 1103 zobrazení
Swaglord

Hlavně bych nevěšel hlavu...Já měl kuličku velikosti hrášku pod jednou bradavkou, která skoro vůbec nešla vidět, jenom po hmatu, ale vím Jak mě dokázalo nasrat na pár dnů. Zbytečně, není to rakovina jater a dá se to vyřešit ( ale nasrat to nasere :D ). Jestli teď v cyklu nejedeš látky co zvyšuje prolaktin jako Nandrolone, nebo Tren tak začni užívat už klidně během cyklu Raloxifene, nebo když neseženeš tak Tamoxifen. Tamoxifen zvyšují prolaktin a kdyby si ho užival s Trenbolonem nebo Nandrolonem začal bys mít vysokou hladinu prolaktinu a to bys vážně nechtěl zažít veř mi, zažil jsem. ( dokonce to muže gyno jeste zhorsit ) Dej tomu delší dobu a ber ho pár měsíců. Jsou to léky k dlouhodobému úžívání a z mé zkušenosti a dle mých výsledků jaterních testů, nejsou toxické na játra, takže žádný stres.Oba tyto léky mají potenciál zmenšit již vzniklou gynekomastii ( ne u všech, ale u tak velké části že to dává naději všem ). Jak jsem již zminoval tak raloxifene a tamoxifen omezují působení estrogenů hlavne v prsou a jestli ještě jedeš silně aromatizující steroidy jako dlouhe estery testosteronu ( enantate ve tvém případě ), Dbol ( metka ) atd. tak bys mohl během kůry přidat AI ( antiestrogeny ) které budou omezovat estrogen nejen v prsou ale v celem těle a zabrání připadnému zhoršování gynekomastie a celkově budou omezovat nezdravý vliv vysoké hladiny estrogenů v organizmu...proste už nebudeš přikládát do kotle aby se ti gyno zvetsovalo.Cílem je dostat estrogen pod kontrolu a ne ho uplně srazit ( proto ty obavy o dopad na efektivitu cyklu ) Jak ses ptal na antiestrogeny které by ti moc neovlivnili anabolicky potencial cyklu tak můžeš použít jak Letrozole, Arimidex nebo Aromasin. Je jedno jaký, ale ZÁLEŽÍ NA DÁVKOVÁNÍ ! Letrozolu bych se vyhnul, ten je az moc potentni a ma par vlastnosti ktere aspoň mě děsí a můžou byt problém ( estrogen rebound ). Arimidex je stejná skupina jako Letrozole ( takže taky možný estrogen rebound ) jenom není tak učínný jako Letrozole. Aromasin je nejnovejši a nemusíš se bát že by se ti po jeho vysazení vrátila vysoká hladina estrogenu jako po vysazení Letra, nebo Arimidexu. Začal bych na 12,5mg každý druhý den, nebo každý den aby sis nenarušil cyklus a zaroven měl prevenci proti prehnané aromatizaci. Až budeš mít po cyklu a PCT a hormony budeš mít ustálené dej nejakou nenásilnou dietu a zhod nějaký tuk ( hodně podkožního tuků = hodně estrogenu ). Když do toho bude užívat raloxifene nebo tamoxifen tak telu das všechny možné příležitosti se gyna prirozeně zbavit. Hlavně klid žádné drastické diety jinak bys sis akorat jeste vic rozhodil hormony a za pár měsícu může být situace uplně jiná. To co jsem výše popsal je založeno na mé krátkodobé osobní zkušenosti kdy mi užívání tamoxifenu razantně zlepšilo mou gynekomastii během jednoho měsíce ( pak mi dosel :D ), taktéž jsem trochu zhunbul a to tomu taky pomohlo. Ještě přikládám postup jedné z te nějradikálnější lečby s Evolutionary.org kdy sraziš Letrozolem celkový estrogen ke dnu. Je to pravděpodobně nejúčinnější lečba ale při takovýchto dávkach antiestrogenu se budeš po týdnu citít cely den jako kdyz umiras ( aspon Já ) protom bych zůstal u Aromasinu + Raloxifene nebo Tamoxifenu behem kůry a po skonceni cyklu Raloxifene nebo Tamoxifenu. A poslední věc která hraje do karet aromasinu je ze se může užívat součastně s tamoxifenem a nebude se omezovat jeho učinnost. Tamoxifen vyrazne omezuje působeni Letrozolu i Arimidexu.
Prílohy
ggg.PNG
ggg.PNG (38.11 KiB) 1077 zobrazení
Naposledy upravil/-a darek v 20.04.2016, upravené celkom 1 krát.
darek

Re:

Hlavně bych nevěšel hlavu...Já měl kuličku velikosti hrášku pod jednou bradavkou, která skoro vůbec nešla vidět, jenom po hmatu, ale vím Jak mě dokázalo nasrat na pár dnů. Zbytečně, není to rakovina jater a dá se to vyřešit ( ale nasrat to nasere :D ). Jestli teď v cyklu nejedeš látky co zvyšuje prolaktin jako Nandrolone, nebo Tren tak začni užívat už klidně během cyklu Raloxifene, nebo když neseženeš tak Tamoxifen. Tamoxifen zvyšují prolaktin a kdyby si ho užival s Trenbolonem nebo Nandrolonem začal bys mít vysokou hladinu prolaktinu a to bys vážně nechtěl zažít veř mi, zažil jsem. ( dokonce to muže gyno jeste zhorsit ) Dej tomu delší dobu a ber ho pár měsíců. Jsou to léky k dlouhodobému úžívání a z mé zkušenosti a dle mých výsledků jaterních testů, nejsou toxické na játra, takže žádný stres.Oba tyto léky mají potenciál zmenšit již vzniklou gynekomastii ( ne u všech, ale u tak velké části že to dává naději všem ). Jak jsem již zminoval tak raloxifene a tamoxifen omezují působení estrogenů hlavne v prsou a jestli ještě jedeš silně aromatizující steroidy jako dlouhe estery testosteronu ( enantate ve tvém případě ), Dbol ( metka ) atd. tak bys mohl během kůry přidat AI ( antiestrogeny ) které budou omezovat estrogen nejen v prsou ale v celem těle a zabrání připadnému zhoršování gynekomastie a celkově budou omezovat nezdravý vliv vysoké hladiny estrogenů v organizmu...proste už nebudeš přikládát do kotle aby se ti gyno zvetsovalo. Jak ses ptal na antiestrogeny které by ti moc neovlivnili anabolicky potencial cyklu tak můžeš použít jak Letrozole, Arimidex nebo Aromaxin. Je jedno jaký, ale ZÁLEŽÍ NA DÁVKOVÁNÍ ! Letrozolu bych se vyhnul, ten je az moc potentni a ma par vlastnosti ktere aspoň mě děsí a můžou byt problém ( estrogen rebound ). Arimidex je stejná skupina jako Letrozole ( takže taky možný estrogen rebound ) jenom není tak učínný jako Letrozole. Aromasin je nejnovejši a nemusíš se bát že by se ti po jeho vysazení vrátila vysoká hladina estrogenu jako po vysazení Letra, nebo Arimidexu. Začal bych na 12,5mg každý druhý den, nebo každý den aby sis nenarušil cyklus a zaroven měl prevenci proti prehnané aromatizaci. Až budeš mít po cyklu a PCT a hormony budeš mít ustálené dej nejakou nenásilnou dietu a zhod nějaký tuk ( hodně podkožního tuků = hodně estrogenu ). Když do toho bude užívat raloxifene nebo tamoxifen tak telu das všechny možné příležitosti se gyna prirozeně zbavit. Hlavně klid žádné drastické diety jinak bys sis akorat jeste vic rozhodil hormony a za pár měsícu může být situace uplně jiná. To co jsem výše popsal je založeno na mé krátkodobé osobní zkušenosti kdy mi užívání tamoxifenu razantně zlepšilo mou gynekomastii během jednoho měsíce ( pak mi dosel :D ), taktéž jsem trochu zhunbul a to tomu taky pomohlo. Ještě přikládám postup jedné z te nějradikálnější lečby s Evolutionary.org kdy sraziš Letrozolem celkový estrogen ke dnu. Je to pravděpodobně nejúčinnější lečba ale při takovýchto dávkach antiestrogenu se budeš po týdnu citít cely den jako kdyz umiras ( aspon Já ) protom bych zůstal u Aromasinu + Raloxifene nebo Tamoxifenu behem kůry a po skonceni cyklu Raloxifene nebo Tamoxifenu.

Diky moc :)) neskôr dám vedieť. Ako som sa rozhodol a ako to dopadlo. No žial ja mam tu gulićku takmer vo veľkosti redkvičky. Alebo takej cherry paradajky. Takmer. A hlavne je t vcelku bolestivé no :/
Swaglord

Re: Re:

Hlavně bych nevěšel hlavu...Já měl kuličku velikosti hrášku pod jednou bradavkou, která skoro vůbec nešla vidět, jenom po hmatu, ale vím Jak mě dokázalo nasrat na pár dnů. Zbytečně, není to rakovina jater a dá se to vyřešit ( ale nasrat to nasere :D ). Jestli teď v cyklu nejedeš látky co zvyšuje prolaktin jako Nandrolone, nebo Tren tak začni užívat už klidně během cyklu Raloxifene, nebo když neseženeš tak Tamoxifen. Tamoxifen zvyšují prolaktin a kdyby si ho užival s Trenbolonem nebo Nandrolonem začal bys mít vysokou hladinu prolaktinu a to bys vážně nechtěl zažít veř mi, zažil jsem. ( dokonce to muže gyno jeste zhorsit ) Dej tomu delší dobu a ber ho pár měsíců. Jsou to léky k dlouhodobému úžívání a z mé zkušenosti a dle mých výsledků jaterních testů, nejsou toxické na játra, takže žádný stres.Oba tyto léky mají potenciál zmenšit již vzniklou gynekomastii ( ne u všech, ale u tak velké části že to dává naději všem ). Jak jsem již zminoval tak raloxifene a tamoxifen omezují působení estrogenů hlavne v prsou a jestli ještě jedeš silně aromatizující steroidy jako dlouhe estery testosteronu ( enantate ve tvém případě ), Dbol ( metka ) atd. tak bys mohl během kůry přidat AI ( antiestrogeny ) které budou omezovat estrogen nejen v prsou ale v celem těle a zabrání připadnému zhoršování gynekomastie a celkově budou omezovat nezdravý vliv vysoké hladiny estrogenů v organizmu...proste už nebudeš přikládát do kotle aby se ti gyno zvetsovalo. Jak ses ptal na antiestrogeny které by ti moc neovlivnili anabolicky potencial cyklu tak můžeš použít jak Letrozole, Arimidex nebo Aromaxin. Je jedno jaký, ale ZÁLEŽÍ NA DÁVKOVÁNÍ ! Letrozolu bych se vyhnul, ten je az moc potentni a ma par vlastnosti ktere aspoň mě děsí a můžou byt problém ( estrogen rebound ). Arimidex je stejná skupina jako Letrozole ( takže taky možný estrogen rebound ) jenom není tak učínný jako Letrozole. Aromasin je nejnovejši a nemusíš se bát že by se ti po jeho vysazení vrátila vysoká hladina estrogenu jako po vysazení Letra, nebo Arimidexu. Začal bych na 12,5mg každý druhý den, nebo každý den aby sis nenarušil cyklus a zaroven měl prevenci proti prehnané aromatizaci. Až budeš mít po cyklu a PCT a hormony budeš mít ustálené dej nejakou nenásilnou dietu a zhod nějaký tuk ( hodně podkožního tuků = hodně estrogenu ). Když do toho bude užívat raloxifene nebo tamoxifen tak telu das všechny možné příležitosti se gyna prirozeně zbavit. Hlavně klid žádné drastické diety jinak bys sis akorat jeste vic rozhodil hormony a za pár měsícu může být situace uplně jiná. To co jsem výše popsal je založeno na mé krátkodobé osobní zkušenosti kdy mi užívání tamoxifenu razantně zlepšilo mou gynekomastii během jednoho měsíce ( pak mi dosel :D ), taktéž jsem trochu zhunbul a to tomu taky pomohlo. Ještě přikládám postup jedné z te nějradikálnější lečby s Evolutionary.org kdy sraziš Letrozolem celkový estrogen ke dnu. Je to pravděpodobně nejúčinnější lečba ale při takovýchto dávkach antiestrogenu se budeš po týdnu citít cely den jako kdyz umiras ( aspon Já ) protom bych zůstal u Aromasinu + Raloxifene nebo Tamoxifenu behem kůry a po skonceni cyklu Raloxifene nebo Tamoxifenu.

Diky moc :)) neskôr dám vedieť. Ako som sa rozhodol a ako to dopadlo. No žial ja mam tu gulićku takmer vo veľkosti redkvičky. Alebo takej cherry paradajky. Takmer. A hlavne je t vcelku bolestivé no :/
Jestli ji máš tak velkou a výše zminovaný postup nezabere tak bych šel nejdřív za psychiatrem a hrál bych divadlo ze z toho mas deprese že si připadaš jako matka dvou dětí ( nebo nějakou blbost :D )a potom s lístečkem s diagnouzou od psychiatra rovnou za endokriologem ať tě pošle na hrazenou operaci nebo máš po životě :D:D Já mám bulku o velikosti cca 3mm a kdybych s tím příšel za endokriologem tak mě pošle místo na operaci na vyšetření k psychiatrovi :D Zádný stres. Ať se daří
darek

Re: Re:

Príspevokod užívateľa Swaglord » 21.04.2016

Jestli ji máš tak velkou a výše zminovaný postup nezabere tak bych šel nejdřív za psychiatrem a hrál bych divadlo ze z toho mas deprese že si připadaš jako matka dvou dětí ( nebo nějakou blbost :D )a potom s lístečkem s diagnouzou od psychiatra rovnou za endokriologem ať tě pošle na hrazenou operaci nebo máš po životě :D:D Já mám bulku o velikosti cca 3mm a kdybych s tím příšel za endokriologem tak mě pošle místo na operaci na vyšetření k psychiatrovi :D Zádný stres. Ať se daří
Keby som tearz poćas kúry bral čisto iba Tamoxifen 1 tabletu (10mg) denne. Stačilo by to? Taktiež po kúre. Kde miesto PCT chcem dať follystatin. Tak či by to tomu neprekážalo. Alebo budem potrebovať nutne aj ten aromasin.
Swaglord

Príspevokod užívateľa darek » 21.04.2016

10mg tamoxifenu bude asi malo
Naposledy upravil/-a darek v 21.04.2016, upravené celkom 1 krát.
darek

Príspevokod užívateľa Loutka » 21.04.2016

na skroids kedysi pisal jeden odbornik ktoreho rady beriem ako bibliu ze 10mg tamoxu ma skoro rovnaky ucinok ako davka 20mg a pisal ze nevidi dovod ist uz vobec davky vyssie ako 20mg, 10mg eod by malo stacit na potlacenie gyna, ak nie tak skusit 20mg, co sa tyka prolaktinu tak toto by mal poriesit Cabergolin, v kure kde ides decu by si ho mal mat vzdy nachystany
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Nathan » 21.04.2016

hlavne netreba zabudat ze v cykle potrebujes aj estro aby anabol efekt mal ucinok. ja by som na tvojom mieste daval do cyklu anas. ten estro nezabija len obsadzuje miesta kde sa estro uchytava. na gynu jasne to treba tamox skusit. ale opatrno. tak ako pise Loutka. 10mg by malo stacit, malo kedy sa najde jedinec resistentny na bezne davkovanie :D treba sa s tym vyhrat a studovat ako prebiehaju procesy v tele to ti dost pomoze
Nathan
Dátum registrácie: 11.01.2016

na skroids kedysi pisal jeden odbornik ktoreho rady beriem ako bibliu ze 10mg tamoxu ma skoro rovnaky ucinok ako davka 20mg a pisal ze nevidi dovod ist uz vobec davky vyssie ako 20mg, 10mg eod by malo stacit na potlacenie gyna, ak nie tak skusit 20mg, co sa tyka prolaktinu tak toto by mal poriesit Cabergolin, v kure kde ides decu by si ho mal mat vzdy nachystany
Je to možné, snažil jsem se odpovědět jak nejlépe jsem mohl podle své zkušenosti a podle dostupných informaci na internetu. Podle těch rozpisů dávek je to docela extrem...60mg už z každého uhlu vypadá jako hodně a do toho ještě Letrozole v tak vysokych davkach způsobí že se budes citit hodně pod psa už za týden. Pročítal jsem ty fora v zahraničí a oni tak vysoké dávky oduvodnují tím že je to pořád lepší než zaplatit 4000-6500 dolaru za operaci gyna v USA. U nás je situace jiná kdy operace gyna stoji jenom cca 700usd u dobreho doktora ( ne toho nejlepšího ), tak bych za sebe mohl řict že to není treba až tak lamat přez koleno a dávkovat 10-20mg Tamoxifenu denně a rekněme 12,5mg aromasinu každé dva dny jestli jedeš v cyklu silne aromatizujicí látky, tak bys měl mít pořád dost estrogenu aby jsi z něj dostal to nejlepší při nabírání a zároven by se ti nezhoršovalo gyno popřípadě by si jej rovnou lečil. Estrogen je porad extremne dulezity v hodně oblastech tak je mit třeba na paměti že se má rozlišovat mezi tím mit estrogen pod kontrolou a nebo ho srazit na minimul...život s minimem estrogenu je peklo! Mě stačilo jeden týden na 40mg aromasinu každý den abych si to zkusil... je to hnus. Dobrá zpráva je že když to s potlačením estrogenu přeženeš tak můžeš antiestrogeny vysadit a ten stav se ti behem dne nebo dvou razantně zlepší a pomalu se srovna sám k původním hodnotám...120hodin po vysazeni aromasinu uz bude estrogen na původnich hodnotach. Je tady velký problém se spetnou vazbou kdy někdo zkusí nějaký postup pro lecbu gynekomastie a on zabere a gyno zmizi, tak pak už jen težko bude venovat čas tomu aby se s ostavními podělil o svou zkušenost a přestane se o problematiku zajimat.
darek

Když se člověk podívá na studie zaměřené na léčbu gynekomastie, tak jsou používány dávky 20mg denně u kterých byly prokázány že zlepšili gynekomastii u drtivé části můžu, kteří se léčby učastnili. 20 mg bude asi ideální dávka. ( léčba probíhala 6-12týnů ) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14759718" target="_blank
darek

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní