Prvá kúra čo hovoríte na tieto látky?

Re: Prvá kúra čo hovoríte na tieto látky?

Príspevokod užívateľa Loutka » 04.05.2016

chasky - zmen si to v podpise takto

PCT - Po Cykle Trenbolon :-D

velmi ma ten tvoj omyl rozveselil takto navecer :-D
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Testnmast » 04.05.2016

TESTNMAST :
Hele,musím se omluvit,protože já to tak sice psal,ale myslel sem to obecně,né čistě na tebe i s tou hospodou,takže sorry,protože si to pochopil osobně,což sem nechtěl,ale je fakt,že když sem si to četl po druhé,tak mi to došlo dost tvrdé,promiň.I zasebe sem to myslel spíš jako,za ostatní.
Je ok,že sem přepisuješ a překládáš US fóra z EN určitě je to zajimavý i mně to baví číst,ale zdálo se mi,že prostě moc tlačís na pilu,na ty(hlavně začátečníky) ať jdou ihned bez zkušeností do Cruisu,tys to tak dělal,ale né každý má tělo,co vydrží vsechno
Jak popisuje EDGARIUS,ty jsi ve 23 l. na Gramu a půl AS tejdně,což je fakt silný kafe.Já nejsem odpůrce jinak u zkušených bombardérů Blast and cruise.Dneska totiž cruisuje kde kdo (pár mých známých) taky,takže teď je testuju a počkám co to s nimi udělá až s tím seknou,to já mám s tím zatím čas.Jeden už to udělal,a je tam,kde by byl i po kůrách klasickejch a s menším dopadem na zdraví.

PS: TESTNMAST osobní otázka,nejsou tvé iniciály P.L. ??

CHASKY:
ty jsi zřejmě chaskar,nebo pokud si dobře pamatuji ze skroids,tam sem byl od roku 2013,takže tě znám,pokud si měl na profilovce Už zesnulého
NASSERA,pokud ne,tak se pletu.Ale podotýkám,že ty co ideš pár let cruisu,už si asi potenciál kůr vyčerpal dost možná a určitě si měl odsypáno dost,né jako ti mladíčci,co jim to radí tady Testnmast.Však jestli je cyklování špatné,tak na to přijdou sami.Jenže ale ani ty nevíš co udělá tvé tělo,až s tím jednou skončíš,nebo neskončíš?Někdy tělo se ozve až po deseti letech,ač vypadá vše ok,ono to není jen o krvi,ale taky o hypertrofii srdce,opotřebení jater,ledvin,bakteriích a těžkých kovech v - NO lékáren prostředcích - atd.I přes malé dávky,když to jdeš v kuse,tak to má stejný dopad,jak megakůry s pct,ani jedno ani druhé není OK.
...Přece jenom AS nemají dopady jen na endo tst,ale mnoho dalších věcí.No já jestli někdy půjdu cruise,tak určitě to nebude rok v kuse.Je jedno,jestli dáváš 250,nebo 750..prostě koule tvuj tst neprodukujou a třebas už ani nezačnou.Po takový době,no,byl bych rád,kdyby sem toto téma donášel testnmas-jak to chodí a je u kluků seniorů bejvalych BB,ty jejich dopady po deseti letech braní v kuse AS,protože to by mě zajimalo mnohem víc,než to jak a co cruisovat .-)
Vsechno ok, Antoine :007 Jsem rad, ze si rozumime.

Ja si nemyslim, ze mam telo, co vydrzi vsechno.. naopak, jsem docela citlivy na vedlejsi ucinky z AAS.. z trenu nemam cistou hlavou a necejtim se dobre, z deca mam akne.. na EQ jsem se necitil nejlip, ale musim priznat, ze jsem to jel jenom v diete a nektery ty ucinky, co jsem pripisoval EQ zaznamenavam i bez te latky a budou proste jenom tim, ze jsem na nizky hladine tuku.

Take nesouhlasim, ze 1.5g je velka davka na moji vysku a vahu. Priznavam, videl jsem jine, co i na moji vysce/vaze brali o neco mene, ale ne o moc, a byli vetsi nez ja, ale jedna se o jedince, ktere maji lepsi odezvu na AAS nez ja.. A v neposledni rade priznam, ze mozna bych mohl podobne rust i z malicko mensi davky, ale tato davka, v mem pripade testu, mi nedela problem a rostu dobre, takze ji beru :) Coz me privadi k tomu, co rozhoduje, kolik a co bys mel brat?

Vaha
Vyska
Odezva na AAS
Zkusenost s AAS
Vedlejsi ucinky/Tolerance
Cil

Vaha - cim jsi tezsi, tim budes potrebovat vic brat, to je fakt. Kluk co ma 100kg bude v beznem pripade muset brat vic, nez kluk co ma 80kg a min nez kluk co ma 120kg. Tak to je.

Vyska - stejne jako s vahou, vyssi kluci potrebuji vic, tim ze to telo uz samo o sobe vic hmoty. Podobne to prece vidime s jinymi latkami jak z lekarny tak napriklad s alkoholem. Ja vzdycky mohl vypit trochu vic, nez jsem zacal byt opily, nez muj 160cm kamarad a taky trochu vic, nez muj stejne vysoky kamarad, coz me privadi na dalsi dva body, odezva a tolerance - ja mam po mame relativne dobrou toleranci na alkohol, kdyz se o tom bavime a stejne to funguje s anabolikama.

Odezva na AAS - hlavni faktor, co rozhoduje neci uspech jako soutezici. Ti co maji nejlepsi odezvu a nejlepsi toleranci budu vzdycky vyhravat. Arnold podle vseho mel naprosto excelentni odezvu a toleranci, cetl jsem story od uz starsiho pana, co mimochodem vypada brutalne, jak mu jeho starsi kamarad vypravel, ze se bavil s klukem, co s Arnoldem cvicil.. a Arnold, stejne jako ostatni ve sve dobe delali seminare na stravu, trenink a anabolika. A Arnold samozrejme prodaval, jako spravnej businessman co on je, svoje cycly anabolik. Tenhle jeho kamos se ho zeptal, jestli je to vazne, co bere, co tady lidem prodava. Arnold se zasmal a rekl NE, ale i kdybych jim rekl co beru a oni brali presne to samy.. tak stejne jako ja nikdy vypadat nebudou. A mel pravdu. Kazdej reagujem na AAS trochu jinak a Arnold videl 1000x lepsi vysledky z 50mg Dbolu denne nez ty i ja a zaroven snesl brat 200mg Dbolu denne a nevidel z toho zadny spatny ucinky, zatimco tobe i me by praskala asi hlava, otejkaly bradavky a vypadali bysme jako Michellin.
Moje odezva neni nejhorsi ale zaroven neni nejlepsi. Videl jsem super vysledky, kdyz jsem zvysil test na 700mg a jeste lepsi vysledky kdyz jsem ho zvysil na 875mg a potom 1050mg. 1050mg uz jsem ted jel v blastu 3x a chystam se jet opet toto leto a vim, ze budu opet nabirat dobre, i kdyz uz jsem na teto davce dohromady stravil kolem 12-13 mesicu - ne v jednom kuse. Zaroven jsem ale nezaznamenal zadne vedlejsi ucinky mezi 700, 875 a 1050mg, teda pokud neberete to, jak casto otravuju tu moji, jako vedlejsi ucinek. Protoze to se fakt exponencialne zvysuje a na gramu testu a 350mg mastu je to fakt sranda.

Zkusenost s AAS - Popisoval jsem to v jinem tematu, ale ve zkratce. Cim dele jsi na AAS, tim lepe tvoje receptory funguji a dostanes vic i z mensi davky. Musis ale brat v potaz, ze cim dele jedes non stop BLAST, tim vic si telo zvykne a bude delat mensi vysledky.. to se resi cruisem. A samorzejme cim vic LBM- ciste hmoty, tim vetsi davku budes potrebovat abys dal rostl. Zacatecnik by mel rust krasne na 500mg tydne. Pokrocily bude muset byt vys.

Vedlejsi ucinky/Tolerance - Jak uz jsem zminoval, ja znam moje vedlejsi ucinky z ruznych steroidy a podle toho si vybiram, co a jak budu pouzivat. Rad bych jel deca, ale to akne se u me neda kontrolovat, tak to kompenzuju vice testem. Nekdo by to mohl mit obracene. Taky nas to privadi k tomu, co jsem vyse zminoval. Mozna bych mohl rust stejne z 700mg testu jako z 875mg testu. Mozna tech 175mg navic dela jenom 5 procent rozdilu. Ale co kdyz mi to nedava ani jedno procento vedlejsich ucinku? Bohuzel, musim priznat, jako mnoho ostatnich a hlavne nas mladsich.. jsem ochotny pak brat trochu vic.

Cil - A ted to dame vsechno dohromady. Jaky je tvuj cil? Chces soutezit, dostat se co nejvys regionalne, pak narodne a pak mezinarodne? Chces tomu obetovat, co jde? Chces se tim nejak jednou zivit? Tak budes muset delat vsechno jde.. Budes brat tren, i kdyz je ti z toho na palici a nejsi nejmilejsi clovek kolem kdyz ho beres, protoze z nej vypadas skvele na nizkym tuku. Budes brat mix oralu, i kdyz mas v tu dobu zvysenej tlak a jsi z toho unavenej, abys vypadal co nejlip to pujde. Budes brat clen, abys vysekal ten tuk co nejrychleji to jde, i kdyz se ti klepou ruce o sto sest. Protoze chces vyhrat a budes z toho pak mit nakonec radost (doufam). Budes do toho investovat vsechny penize co mas, protoze te to bavi a je to tvoje priorita. Stejne pak plati do objemu, kdy schrastis posledni korunu, aby sis nakoupil ten GH, das tam insulin pred a po treninku a pojedes velky davky testu a deca, i kdyz cejtis, ze je to tezky na telo a bojujes s gynem, akne a vysokym tlakem - musis delat vsechno pro svuj cil.
Muj cil je jinej. Na tren, clen a hromadu oralu kaslu v diete, protoze to ma na me nemile vedlejsi ucinky a muzu drzet dietu na testu, mastu a jednom oralu, vypadat mozna 70-80% stejne dobre jako s tema latkama co jsem ted zminil.. a mozna to bude trochu tezsi a delsi, ale pro me tahle vymena vedlejsich ucinku a financi NESTOJI za to, co chci, protoze mam v zivote dulezitejsi veci nez BB. Podle toho taky uzpusobuju jak a co budu brat.

Taky rozumim tomu, ze je tezky vedet, kolik se musi brat, aby clovek x vypadal y vaze v paradni kondici nebo i v objemu. Proc? Protoze kazdej lze. Proto jsem daval ukazku toho, co musi brat profici aby vypadali jak vypadaj.
Zminoval jsem kluka z fora, kam chodim, co meri stejne jako ja a vazi stejne jako ja stejne starej, ale cvici o 3 roky dele a je v lepsi kondici (ma vic svalu a vyrisovanejsi nez ja na stejne vaze). V objemu jel
3iu GH denne
20-40iu Insulin denne
1-2.5g test
750mg deca/pozdeji EQ misto toho
Dbol

Ted v diete jede
3iu GH denne
Peptidy 2x denne
T3/Clen/E/Yoh
350mg test
600mg tren
400mg mast
900mg EQ
60mg denne var
chysta se na pridani Superdrolu, Methyl trenu, Anadrolu, na winstrol asi bude kaslat, protoze mu zhorsuje zazivani

Taky mame kluka co meri kolem 191cm, ma kolem 113-115 v pekny kondici a tenhle objem nabral na skoro 3g testu, pres 2g deca a k tomu GH a slin, ale ty posledni dve nebral tolik dlouho.

Jak jsem rikal v jinem tematu, asi zalozim vlastni tema, kde vysvetlim proc jo a proc ne PCT vs Blast and Cruise :)
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa Phantom » 05.05.2016

no to ked mam 196-8cm tak to ako vidím nemam realnu šancu nabrat na 130 kil pri LIGHT sypkach ej kej ej max 500-750mg TST 100 kil som mal uz natty ale nevyzeralo to bohvieako inač zaujímal by ma tvoj nazor ako tak čítam tak vačšina z tych ludí začala sypat daaaaleko od svojho gen. maxima nie? Pretože mi nepríde nejako vela že by typek bol na gen. maxime 191cm a 115kg a bral 3g TST 2g Deca a podobne ked ja som samozrejme v uplne inej kvalite dal na 100 kil a to mam genetiku najhoršiu na svete vid kdo ma pozna a keby som dal aj slabšie kury tak to na tych 115 vytaham preto sa pytam či ty ludia začali sypat skoro pred gen. maximom
Opäť na vrchole Olympu...
Užívateľov profilový obrázok
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Testnmast » 05.05.2016

Spletl jsem se, sel jsem se podivat a tenhle kluk ma 196-197 jako ty. Cvicil pred AAS 10 let, zacal ve 13 s tatou. Na AAS/GH/Slin v objemu byl na plus minus 127kg. Vysekanej na 114 plus minus. Ted udrzuje uz nekolik mesicu 114 na cruise davkach a porad ma bricho atd, nizkej tuk, jenom ne TOP kondice.

Na tve vysce by byl natural limit, na nizkym tuku kolem 6%, s alespon normalni, spis lepsi genetikou kolem 92kg az 93.5kg.

Takze se 191cm jak jsem spatne hlasil by to bylo jeste min..

Taky vzdycky zalezi jakej mas tuk na ty vaze. Kdybys videl jeho fotky ze 114 - 118 - 120kg tak by ses ******, my se tam z nej teda vsichni vzdycky *******. Ma brutalni ramena/ruce/kozy, zada a nohy ma pozadu, ale ze predu a ze strany jakakoliv poza, tak vypada, ze kazdou chvili exploduje a ma videt zily pres celou posilovnu.

Bohuzel, informace, co se siri, jsou hodne mylny.. na velky vahy je temer vzdycky treba velky davky... a taky hodne trpelivosti.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Phantom » 05.05.2016

A co potom sype taky Hafthor bjordson ten strongman ked ma 180kg? Alebo ten martin joj nwm jak sa vola co je tiez vysoky pokerovany a zacinal ako male tintitko? To iste petr petras 160kg co tam davaju tieto hovada? :D by ma fakt zaujimalo
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Jdi se podivat na to, co jsem psal, ze berou profici. Ten potetovanej Martin bude brat neco na tenhle zpusob, rozdil je, ze je moc vysokej a nema geny na to, aby byl profi body builder.

Ten strongman opet, mega davky GH (15iu+ denne), insulin na silu a zotaveni, mega mega mega davky testu, mega davky deca, dbol/anadrol/TNE pred treninkem a pred soutezi anadrol/halo/cheque drops atd. Tren si myslim, ze ten strongman nepojede tolik, kdyz tak jenom pred soutezi aby zlepsil silu a agresivitu, ale musi si hlidat i kondici, aby to cely nejak udejchal.

Muzes si bejt jistej, ze tyhle obri do sebe ladujou gramy a gramy anabolik.
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Nathan » 05.05.2016

dpc konecne poriadne citanie. Chasky velmi rad ta tu vidim :)
Nathan
Dátum registrácie: 11.01.2016
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Antoine » 05.05.2016

ONLY CHASKAR: Aj mna si pobavil tiež :)..záměna za HMG :D

Pametam na skroids,chodeval som tam bez profilu len sa učit a až ke koncu som založil profil,byl to skvelý zdroj informací a hlavně zkušeností z reality,škoda jich! Aj ty. Mal si zaujimave prispevky,viem,niesi zádny amater a mas odsypano dost,aspon teraz viem kam chodit pre rady cez PM .-) A dobře,že si kompenzuješ to sypání kardiem,pokud si to psal ty.A nepoužíváš nakopávače typu ECA,spalovače a podobný sračky,to je taky určo tělo vděčné.Len si prosimta občas prekontroluj prostatu a zajdi na EKG ZÁTĚŽOVÝ test na srdco a tie krv. testy tiéž nadálej kontroluj,keď už ideš B-Cruise v kuse.

Testnmast: S tou váhou máš pravdu,to je hlavni faktor.Já som len ,,light weight baby" :-) A k té tvoji zpovedi z AS,to uz si HARD sypač kolego hihi.To pak verim ze hraje velkou roli výber DHT u takých dávok Testu. Inak,pametam na to s tema receptorama,jak si psal,ze sa prispusobuju a zvysuju potencial s délkou sypání,to pre mna je novinka, to som nevedal.Len to,že si tělo zvykne na TST a AS pri dlúhem blaste/kůre.

K téme: No Já na mojich 171cm sem naturálně dostal se na hranici 70kg při cca 8-9% tuku (ektomorf),to bylo fakt maximum,přes to se nikdy naturálně nedostanu.A čím si vyšší,tím se ta hranice poměru kil na váhu zvyšuje,takže ked niekto má 190kg,mohl by naturálně dát +5kg k tomu,čili 95kg,ovšem,záleží na te genetice a somatotypu,kdyz jde o toz jaké váhy vlastně začneš.
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Antoine
Dátum registrácie: 21.02.2016
Poďakoval: 4 krát

Testnmast: S tou váhou máš pravdu,to je hlavni faktor.Já som len ,,light weight baby" :-) A k té tvoji zpovedi z AS,to uz si HARD sypač kolego hihi.To pak verim ze hraje velkou roli výber DHT u takých dávok Testu. Inak,pametam na to s tema receptorama,jak si psal,ze sa prispusobuju a zvysuju potencial s délkou sypání,to pre mna je novinka, to som nevedal.Len to,že si tělo zvykne na TST a AS pri dlúhem blaste/kůre.

K téme: No Já na mojich 171cm sem naturálně dostal se na hranici 70kg při cca 8-9% tuku (ektomorf),to bylo fakt maximum,přes to se nikdy naturálně nedostanu.A čím si vyšší,tím se ta hranice poměru kil na váhu zvyšuje,takže ked niekto má 190kg,mohl by naturálně dát +5kg k tomu,čili 95kg,ovšem,záleží na te genetice a somatotypu,kdyz jde o toz jaké váhy vlastně začneš.
No koukam, ze pro tebe asi zustanu hard sypac :D
Ano, mam vyzkouseno, ze na DHT reaguju dobre a nic mi nefunguje tak dobre, jako kombinace testu a dht (henc moje jmeno..) a masteron se proto hodi nejlepe..i kdyz winny je taky super! Tenhle off season se ho chystam jet poprve v objemu, chci videt jak bude fungovat spolu s gramem testu.

Somatotypy jsou prezitek a neexistuji, prosim nesir dal..:)

Chtel jsi rict hranice kil na vysku?
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Antoine » 05.05.2016

No já teď v objemu chci dát jako dht Drostu,ale možná ji zaměním za proviron,protože zas toho tolik neberu a nechám si ho do diety,plánuji teď celkem kratší kůru.No somatotypy jsou,tvl dyť to vidíš,jak sme každý jinej,někdo vypadá jak zápasník od přírody a někdo jak vytrvalec a při tom buší jak o život :) Neklam nás tu.Já tu hranici myslel tak,že čím si vyšší,tím je více možný nižší rozdíl v poměru váha/výška - 100.(příklad 170/70kg +- je cca hranice,nebo řekněme kvalitní forma.A u 190cm ta váha bude ve stejné formě na alespoň 95kg,čili 190/95 = 95jednotek rozdíl u 170 cm to byl rozdíl 100.
Si všimni jak budeš porovnávat rozdíly u váhových BB,jak maj rozdílné ty poměry v různých kategoriích váhových,ale přitom vypadaj osvalením stejně podobně.Obecně to taky platí tak,že někdo s 185cm/90kg bude stejně osvalený jako někdo se 170/70kg a přitom tam bude rozdíl 5ti jednotek,když nebudem stát vedle sebe,jakože ten menší bude jakoby osvalenější v případě,když by zustal poměr stejný.Nezamýšlel sem se,jestli je to tím,žečím vyšší kostra,tak ten váhový rozdíl roste,nebo je to tak,že ten menší dokáže na sebe dostat víc hmoty,než vysoký,nevím proč to tak je,ale všímám si těch rozdílů v poměrech. !!TOHLE VŠE MÁM NA MYSLI U NATURÁLŮ A REKREAČNÍCH BB!!

U AS to je opravdu tak jak píše TESTnMAS- mezi profíky se říkává,že nej formu udělá ten,kterého tělo nejvíc snese.Je to fakt,protože tam posbírali talent a genetiku vsichni,pak uz je to jen o těle a AS kolik snese.

Jinka u nás ve fitku sem zažil hodně dva top BB osobně,dokonce Já osobně,sem měl za sparinga MR ČR v juniorech a to po dobu asi tří let! Já naturál a on už jako neaktivní závodník,jen rekreační,cvičili sme tři celkem.Pak,jak s tím sekl,tak už dva,teď sem zůstal sám :-) A celou tu dobu sme měli po boku TOP BodyBuildera světové úrovně.
Nebudu jmenovat,ale v našem fitku působil jako osobní trenér...Profesionál v IFBB.Jeho nej výsledek na PROFI je 6.místo a na Olympii to dotáhl nejvíc na 13.místo! ....V amatérech,má všechny tři medaile z MR světa.1,2,i 3 místo. Aj 1. z MR EVROPY. Ani sem netušil,když sem do našeho ,,rodinneho,, malého fitka začal chodit,že tam je taková hvězda s námi.Pěkných pár let sem s ním řešil rady a dochází mi,že s ním ani nemám ani foto,to víte.
Když někoho vidáte 3x týdně,ani vám nepřijde nijak vzácný,ale teď už má své vlastní fitko.A asi sem zaváhal,s tou fotkou,.
Každopádně je mu teď 52 tuším a zpětně trochu lituje,kolik zdraví musel obětovat,že mu to teď dochází,prej neměl míčit tak vysoko,nevím,jak vážně to myslel,jeho tělo muselo snést opravdu hodně. No můj kamarád dokonce využíval jeho služby jako trenéra (chtěl se připravit na soutež. Později to vzdal,nevím proč-ona ta kůra soutěžní stojí fakt pěknej ranec a ty rady trenéra taky,když nemáš sponzory), No já bych si ho asi nemohl dovolit :D Ale je fakt,že poradil i okolo AS.
Ale leccos sem od něj pochytil z fitka,když ukazoval klientům správnou techniku a držení těla.
Je až neuvěřitelné,jak velké procento lidí ve fitku opravdu neumí ani základy v technice,a to není nic složitého,snad nejjednodušší sport v tomhle,kde se hrabe tenis.Byl velmi ochotný a tykali sme si,tak jako všichni z fitka.No promiňtě,trošku sem zavzpomínal do mých začátků a zabruslil do historie :D Tak mne omluvte,ach ta nostalgie.
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Antoine

Príspevokod užívateľa Testnmast » 06.05.2016

Somatotypy nejsou.. byl to pokus se zaradit lidi podle toho jak vypadaji a jake maji dispozice, ale posleze byl vyvracen. Nikoho neklamu, naopak, prinasim opravdove informace.
To co rikas, je pravda a to ti neberu, kazdy ma jine dispozice, ale doopravdy to nejsou somatotypy, ale kombinace citlivosti na insulin, bod hladiny telesneho tuku, ktere telo preferuje, tendence k jezeni/chut k jidlu, stavba kosti, produkce IGF1, produkce GH, produkce testu, funkce stitne zlazy, a jine.

V mem tematu jsem vysvetloval, jak tyto hranice funguji a je to vzdy kolem 7 liber (3.175kg) na jeden palec (2.54cm) a to se nemeni, tak to jde nahoru dolu a jde to tak bez AAS i s AAS.

Tak.. tolerance hormonu atd je obrovsky faktor.

Hezky! To zavidim, muselo byt super jenom toho cloveka pozorovat, na toz s nim cvicit.. :)
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Antoine » 09.05.2016

kazdy ma jine dispozice, ale doopravdy to nejsou somatotypy, ale kombinace citlivosti na insulin, bod hladiny telesneho tuku, ktere telo preferuje, tendence k jezeni/chut k jidlu, stavba kosti, produkce IGF1, produkce GH, produkce testu, funkce stitne zlazy, a jine.

Ano,ale ty rozdilné lidi se musi nějak rozdělit a dát jim název,takže tomu říkáme somatotypy,nebo pokud to tak není,tak jak se nazývají jednotlivé typy,když dle tebe je to jinak?Zatím sem četl mnoho článku na kazdem servru o kulturistice o somatotypech,nikdy ne,že je to nesmysl,ted prijdes ty a reknes,ze je...Tak to se nediv,že ti nemohu věřit.Musím mi dát důkaz,jinak mám pravdu já.A všechny Weby...

Já ho jen pozoroval a chodil si pro rady...cvičil sem s MR. ČR...Teď už asi 8 let necvičí,a zda je na TRT,nebo to nastartoval po 3 letech sypání,to nevím, s tím se mi nesvěřil.Už ho nevídám.Zajímalo by mě to samotného,jinak kluci z mého okolí B-Cruisují podle všeho,nic jim totiž nepadá :D
Řekni mi,když jedeš B-cruise ty,tak nemáš žádnej měsíc v roce,kdy si na přírodní hladině?Ani ty dva měsíce aspon? Furt jsi mimo Blast na TRT ?
Antoine

Príspevokod užívateľa Testnmast » 09.05.2016

kazdy ma jine dispozice, ale doopravdy to nejsou somatotypy, ale kombinace citlivosti na insulin, bod hladiny telesneho tuku, ktere telo preferuje, tendence k jezeni/chut k jidlu, stavba kosti, produkce IGF1, produkce GH, produkce testu, funkce stitne zlazy, a jine.

Ano,ale ty rozdilné lidi se musi nějak rozdělit a dát jim název,takže tomu říkáme somatotypy,nebo pokud to tak není,tak jak se nazývají jednotlivé typy,když dle tebe je to jinak?Zatím sem četl mnoho článku na kazdem servru o kulturistice o somatotypech,nikdy ne,že je to nesmysl,ted prijdes ty a reknes,ze je...Tak to se nediv,že ti nemohu věřit.Musím mi dát důkaz,jinak mám pravdu já.A všechny Weby...

Já ho jen pozoroval a chodil si pro rady...cvičil sem s MR. ČR...Teď už asi 8 let necvičí,a zda je na TRT,nebo to nastartoval po 3 letech sypání,to nevím, s tím se mi nesvěřil.Už ho nevídám.Zajímalo by mě to samotného,jinak kluci z mého okolí B-Cruisují podle všeho,nic jim totiž nepadá :D

Řekni mi,když jedeš B-cruise ty,tak nemáš žádnej měsíc v roce,kdy si na přírodní hladině?Ani ty dva měsíce aspon? Furt jsi mimo Blast na TRT ?
Ano, ale to je presne ten problem, ze jsme se snazili dat do skatulky v nadeji, ze tyto kombinace musi byt nejak spojene a tvorit urcity typy: v tom byl ten omyl, neexistuje typ, pouze ruze kombinace tech predem zminenych faktoru. Prave toto skatulkovani a to ze o sobe lidi takto nebo o jiny premysli, dalo za vznik somatotypum.. protoze se lide viceme odsoudili/dali do kategorie, coz je chybne. Mnohe z techto faktoru se daji ovlivnit, jako citlivost na insulin, apetiti, funkce stitne zlazy nebo dokonce prirozena hladina tuku (pokud si chces o tomto pocist, dam ti seznam studii)

I za to bych byl rad!! Jak jsi spravne popisoval v predchozim postu, jenom videt, jak nekdo takto zkuseny cvici, nosi svoje telo, provadi cviky, pozuje a vubec celkove citi a ovlada svoje svaly musi byt super.. jedna vec je videt to na videu, ale v realu to fakt musi byt pecka. Taky verim, ze musel mit skvelou kvalitu a zralost svalu, na to je taky urcite radost pohledet..

Ne a ani mit nechci a jenom bych tim sel sam proti sobe :) Snazime se tady mit svalovou hmotu, ktera je pouze mozna NAD hladinou prirodni vyroby testosteronu. Proto musime mit porad udrzovat hladinu, ktera presahuje tuto prirodni hladinu (tedy z vlastni/exogeni suplementace). Za poslednich 12 mesicu jsem byl 2 mesice na 350mg test/mast a zbytek te doby jsem se pohyboval mezi 525-1050mg testu, 350mg mastu a na 3 mesice dohromady 210-490mg NPP. A k tomu oraly.

^ rozdelil jsem to, aby se to lepe cetlo/spojovalo :)
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Antoine » 10.05.2016

Ano, ale to je presne ten problem, ze jsme se snazili dat do skatulky v nadeji, ze tyto kombinace musi byt nejak spojene a tvorit urcity typy: v tom byl ten omyl, neexistuje typ, pouze ruze kombinace tech predem zminenych faktoru. Prave toto skatulkovani a to ze o sobe lidi takto nebo o jiny premysli, dalo za vznik somatotypum.. protoze se lide viceme odsoudili/dali do kategorie, coz je chybne. Mnohe z techto faktoru se daji ovlivnit, jako citlivost na insulin, apetiti, funkce stitne zlazy nebo dokonce prirozena hladina tuku (pokud si chces o tomto pocist, dam ti seznam studii)

I za to bych byl rad!! Jak jsi spravne popisoval v predchozim postu, jenom videt, jak nekdo takto zkuseny cvici, nosi svoje telo, provadi cviky, pozuje a vubec celkove citi a ovlada svoje svaly musi byt super.. jedna vec je videt to na videu, ale v realu to fakt musi byt pecka. Taky verim, ze musel mit skvelou kvalitu a zralost svalu, na to je taky urcite radost pohledet..

Ne a ani mit nechci a jenom bych tim sel sam proti sobe :) Snazime se tady mit svalovou hmotu, ktera je pouze mozna NAD hladinou prirodni vyroby testosteronu. Proto musime mit porad udrzovat hladinu, ktera presahuje tuto prirodni hladinu (tedy z vlastni/exogeni suplementace). Za poslednich 12 mesicu jsem byl 2 mesice na 350mg test/mast a zbytek te doby jsem se pohyboval mezi 525-1050mg testu, 350mg mastu a na 3 mesice dohromady 210-490mg NPP. A k tomu oraly.

^ rozdelil jsem to, aby se to lepe cetlo/spojovalo :)
Asi už ti rozumím,každý jedinec různého typu je vlastně smíšenec,to vím,jen s větším podílem jedné ze tří skupin a menšímy ostatnímy,nikdo není uplnej jeden typ...každý je míchanec,je to taková hvězdice-trojůhelník těch somatotypů chcešli a ten se různě natáčí a na každém jedinci je natočenej jinak a rozložen.

Velmi,ale fakt,mi připomínáš jednoho známého z hlavního města,už sem se ptal na iniciály,ale psal si,že né,nebo tak nějak....Tím psaním mi jej připomínáš,stejný věk aj pohled aj názory na Blast and cruise,úplně identické,já s ním komunikoval jen přez net.Neznám ho osobně.Psali sme si privátně přes vzkazy.Celkem dlouho.
Antoine

Príspevokod užívateľa Testnmast » 11.05.2016

Ano, kazdy je smisenec, ale zapomen na 3 skupiny, spis si to predstav jako u auta napriklad

Zrychleni
Spotreba
Pocet sedadel
Podvozek
Nabeh na vsechny 4 nebo jenom na 2

atd atd.. Doufam, ze je ted jasny, ze jsem spis pres AAS nez pres auta, ale snazim se udelat priklad :D

No co bych ti rekl... asi bych s tvym znamym dobre vychazel! :D Nevim o tom, ze mam dvojce..
Testnmast
Moderator

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní