Prvá kúra čo hovoríte na tieto látky?

Re: Prvá kúra čo hovoríte na tieto látky?

Príspevokod užívateľa Testnmast » 01.05.2016

Antoine, rád bych ti odpověděl i když nerozumím tomu, proč to bereš tak osobně? Taky nerozumím tomu, proč si o mě vymyslis věci, věci ke kterým jsem se dokonce vyjádřil..?

Přečti si prosím moje ostatní posty. Zrovna včera nebo kdy jsem napsal post přesně o tom kdo by měl brat a kdo ne a ty mi tu dáváš do úst úplnej opak toho co jsem řekl

- pokud někdo dělá dva trenjnky týdne a nehlida si jídlo a nebere to vážně nemá co brát AAS

- pokud někdo má rád Bodybuilding bez toho aby chtěl soutěžit tak může brát AAS, ale pořád je rozumnější dělat blast and cruise

- být non stop na hormonech není to nejzdravější, ano uznávám. Ale ve spojení se správnou stravou, cvičením a cardio a pokud se o to zdraví staras a podle toho si volis jak a co budeš brat tak budeš zdravější než obyčejnej člověk co nic nedělá a chlastá (nebo i kouří). Já jsem proti alkoholu a nikotinu a je to blbost že jsou legální podle mě.

- máme studije co dokazují, že TRT ve starých mužích zlepšila hladiny dobrého cholesterolu a snížila risk cardiovascularnich nemoci. Také zlepšila celkovou kvalitu života, libido, energii. Brát TRT není nezdravé a u starších chlapů je to dokonce rozumnější cesta. Body builders samozřejmě nejedou TRT, takže neříkám, že bb je zdravej sport ale tvoje u souzeni, že tím že bereš non-stop si pošleš do prdele zdraví je chybný

- kde přesně se tu snažím někomu něco dokázat? Vážně? Vážně si myslíš že jsem sem přišel si něco dokazovat..? Jsem tu protože tyto informace jsou něco, za co se platí stovky i tisíce dolarů a ne každý vůbec bude mít možnost je získat.. Uvědomuji si jaký mám štěstí že jsem se to naučil a že jsem nezačal dělat PCT jako kazdej kvůli misinformaci na běžném internetu a chtěl bych Dat možnost a šanci i ostatním.

Pokud bych chtěl bejt lepší jak ostatní nebo vyhrávat tak přece dává smysl si tohle nechat pro sebe ne???

A ty PRO cycly jsem sem dal pro zajímavost.. Pokud to nikoho nezajímá nebo vás to uráží, tak je sem dávat nebudu..to není něco co by normální člověk měl brát. Profíci jsou tam protože jejich tělo snese takový dávky a celej jejich život se kolem toho dle točí.

A pozor. Pokud máš rád Bodybuilding a myslíš si se AAS je třešnička na dorte tak se pleteš :) teď ses asi urazil ale AAS spolu se stravou a se cvičením tvoří TRIO které je BODYBUILDING. Bez nich není Bodybuilding. Když cvičis a nepoužíváš tak buď jsi začátečník nebo tvoje cíle nejsou být větší než jde naturálne, ale to potom nevypadáš jako body builder..
Nejsou třešnička na dortu a musí se brat vážně, s rozvahou a respektem a měli by přijít na stůl pouze pokud ten člověk ví co dělá a co chce a uvědomuje si co to obnáší.

A mimochodem já alkohol nepiju co jsem začal s AAS a do hospody nechodím..
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa Chasky » 01.05.2016

Neda mi nez nesuhlasit.ja uzivam nejaku dobu AS a posledne 4 roky idem blast and cruise.preco?pretoze ako uz bolo x krat spomenute ist cyklus,pct,cyklu...je k hovnu.si ako na hojdacke,raz si hore raz zase dole,nema to vyznam a uz toboz nie po40ke!niesom sutaziaci,neberem to kvoli tomu aby som stal polomrtvy na podiu s potrebou sa ukazovat pred publikom a za pripadne vitazstvo dostat balik proteinu a diplom a byt v minus x eur co dam do pripravy.robim to pre seba,kvoli praci,kvoli mojmu poteseniu,kvoli tomu ze aj v takom veku chcem posuvat hranice a posuvam ich.venujem sa powerliftingu to je moj smer cize ziadne sracky typu dnp na zaver.neodsudzujem kulturistiku to vobec nie no mojou prioritou je byt silny a funkcny nie na konci pripravy na pokraji sil.mam 121kg na 191cm a do 15% BF max!pravidelne absolvuje kontroly u lekara,odbery...a vzdy je to v ramci normy za tie roky viem co a ako uzivat.chlapci zo skroids vedia ze niesom amater a nikdy som nikomu neodmietol pomoc ked som mal cas.mimo to cez TRT chodim darovat krv kedze vyska tst je viac menej v norme a vsetky testy su vzdy ok.bud syp alebo nesyp!su 4 moznosti:
1.nikdy nezacat,byt vzdy natural
2.ak uzivat tak uzivat stale ak chce clovek napredovat no s rozumom a v urcitom veku,ja som zacal po 30ke
3.mierne podporit anabolizmus a znizit katabolizmus slabymi davkami t.j.10mg methanu,stanozolu...len rano,pripadne po treningu.anabolicky efekt nebude vyrazny ani negativny dopad na znizovanie hormonov cize potreba pct je fakt mierna ak vobec,tym padom odpadne stres s vysadzenia a s tym spojene problemy,samozrejme bavime sa o max.dobe cca 4weeks alebo 3
4.venovat sa inym veciam co ta budu naplnat
Neuzivam ziadne spalovace,drogy(okrem AS).venujem tomu vela svojho casu okrem rodiny a prace to je vsetko co potrebujem.
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Užívateľov profilový obrázok
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 01.05.2016

jj, chasky, ale zacalo sa to tu zvrhavat k stylu - blast (10g AAS/w) and cruise (4g AAS/w) ;-)
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Chasky » 01.05.2016

Tak to uz je na zvazenie.....
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky

Vazne, tohle je tvoje odpoved..? Ale no tak... zahod ego, kde se to zacalo zvrhovat na blast 10g a cruise 4g? Naprosto jednodusse jsem napsal TOHLE JE CO DELAJ PROFICI, POKUD TO NEKOHO ZAJIMA.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator

Neda mi nez nesuhlasit.ja uzivam nejaku dobu AS a posledne 4 roky idem blast and cruise.preco?pretoze ako uz bolo x krat spomenute ist cyklus,pct,cyklu...je k hovnu.si ako na hojdacke,raz si hore raz zase dole,nema to vyznam a uz toboz nie po40ke!niesom sutaziaci,neberem to kvoli tomu aby som stal polomrtvy na podiu s potrebou sa ukazovat pred publikom a za pripadne vitazstvo dostat balik proteinu a diplom a byt v minus x eur co dam do pripravy.robim to pre seba,kvoli praci,kvoli mojmu poteseniu,kvoli tomu ze aj v takom veku chcem posuvat hranice a posuvam ich.venujem sa powerliftingu to je moj smer cize ziadne sracky typu dnp na zaver.neodsudzujem kulturistiku to vobec nie no mojou prioritou je byt silny a funkcny nie na konci pripravy na pokraji sil.mam 121kg na 191cm a do 15% BF max!pravidelne absolvuje kontroly u lekara,odbery...a vzdy je to v ramci normy za tie roky viem co a ako uzivat.chlapci zo skroids vedia ze niesom amater a nikdy som nikomu neodmietol pomoc ked som mal cas.mimo to cez TRT chodim darovat krv kedze vyska tst je viac menej v norme a vsetky testy su vzdy ok.bud syp alebo nesyp!su 4 moznosti:
1.nikdy nezacat,byt vzdy natural
2.ak uzivat tak uzivat stale ak chce clovek napredovat no s rozumom a v urcitom veku,ja som zacal po 30ke
3.mierne podporit anabolizmus a znizit katabolizmus slabymi davkami t.j.10mg methanu,stanozolu...len rano,pripadne po treningu.anabolicky efekt nebude vyrazny ani negativny dopad na znizovanie hormonov cize potreba pct je fakt mierna ak vobec,tym padom odpadne stres s vysadzenia a s tym spojene problemy,samozrejme bavime sa o max.dobe cca 4weeks alebo 3
4.venovat sa inym veciam co ta budu naplnat
Neuzivam ziadne spalovace,drogy(okrem AS).venujem tomu vela svojho casu okrem rodiny a prace to je vsetko co potrebujem.
KRASA KRASA KRASA!!!!! TOHLE JE CLOVEK, KTERY REPREZENTUJE BODYBUILDING 1000000000x LEPE NEZ VSICHNI KULTURISTI NA SOUTEZI!!!!! JSEM HRDY, ZE JSI OZVAL!!

Prectete si vsichni 5x za sebou co napsal!!!
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Deccowski » 01.05.2016

nevím do jaké míry pravdivé informace, ale našel jsem nějaké cykly známých osobností :D http://www.evolutionary.org/steroids/steroid-cycles/" target="_blank
Deccowski
Dátum registrácie: 04.03.2016

To né :) ale pořád je to lepší, než když profíci říkají, že brali test Deca kazdej na 300mg a poslední tejden Anavar před soutěží :D
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa silný » 01.05.2016

to si dakto tie cykly len vymyslel, aby nahrabal prezeretia na stránke ne? :D dačo jak tie naše stranky gym beam, kulturistika, fitcult akurat, ze oni este nedospeli na taku uroven aby pisali o cykloch a furt len riesia sacharidy pred spanim a intermittent fasting :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Antoine » 04.05.2016

Jo,je to zajimave,je to totiž Amerika,moderní Amerika.Takhle to tam jedou vscichni soutežící a u nás nejspíš už taky...Ale tak stále si myslím,že rekreanti pouze kůrujou,i já budu,dokať to bude fungovat,cruisovat mužeš začít vždy,nejlepší je vysekat potenciál na kůrach,kde netlačíš na pilu,až to přestane fungovat,tak třeba cruisneš,nebo taky ne,rozhodně Testnmast nabádá,protože to tak fakt je a určitě to i funguje,ale až s tím jednou skončiš,tak nevím co zůstane,možná míň,než po pct a kůře (3-4) za rok.
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Antoine
Dátum registrácie: 21.02.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Testnmast » 04.05.2016

A proč by ti po kuře a PCT mělo zůstat víc? Je to hrozně prostý, používej AAS jak chceš ale jak přestaneš tak jdeš zpět na to co umí tělo podpořit samo přírodní produkci :)
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Antoine » 04.05.2016

TESTNMAST :
Hele,musím se omluvit,protože já to tak sice psal,ale myslel sem to obecně,né čistě na tebe i s tou hospodou,takže sorry,protože si to pochopil osobně,což sem nechtěl,ale je fakt,že když sem si to četl po druhé,tak mi to došlo dost tvrdé,promiň.I zasebe sem to myslel spíš jako,za ostatní.
Je ok,že sem přepisuješ a překládáš US fóra z EN určitě je to zajimavý i mně to baví číst,ale zdálo se mi,že prostě moc tlačís na pilu,na ty(hlavně začátečníky) ať jdou ihned bez zkušeností do Cruisu,tys to tak dělal,ale né každý má tělo,co vydrží vsechno
Jak popisuje EDGARIUS,ty jsi ve 23 l. na Gramu a půl AS tejdně,což je fakt silný kafe.Já nejsem odpůrce jinak u zkušených bombardérů Blast and cruise.Dneska totiž cruisuje kde kdo (pár mých známých) taky,takže teď je testuju a počkám co to s nimi udělá až s tím seknou,to já mám s tím zatím čas.Jeden už to udělal,a je tam,kde by byl i po kůrách klasickejch a s menším dopadem na zdraví.

PS: TESTNMAST osobní otázka,nejsou tvé iniciály P.L. ??

CHASKY:
ty jsi zřejmě chaskar,nebo pokud si dobře pamatuji ze skroids,tam sem byl od roku 2013,takže tě znám,pokud si měl na profilovce Už zesnulého
NASSERA,pokud ne,tak se pletu.Ale podotýkám,že ty co ideš pár let cruisu,už si asi potenciál kůr vyčerpal dost možná a určitě si měl odsypáno dost,né jako ti mladíčci,co jim to radí tady Testnmast.Však jestli je cyklování špatné,tak na to přijdou sami.Jenže ale ani ty nevíš co udělá tvé tělo,až s tím jednou skončíš,nebo neskončíš?Někdy tělo se ozve až po deseti letech,ač vypadá vše ok,ono to není jen o krvi,ale taky o hypertrofii srdce,opotřebení jater,ledvin,bakteriích a těžkých kovech v - NO lékáren prostředcích - atd.I přes malé dávky,když to jdeš v kuse,tak to má stejný dopad,jak megakůry s pct,ani jedno ani druhé není OK.
...Přece jenom AS nemají dopady jen na endo tst,ale mnoho dalších věcí.No já jestli někdy půjdu cruise,tak určitě to nebude rok v kuse.Je jedno,jestli dáváš 250,nebo 750..prostě koule tvuj tst neprodukujou a třebas už ani nezačnou.Po takový době,no,byl bych rád,kdyby sem toto téma donášel testnmas-jak to chodí a je u kluků seniorů bejvalych BB,ty jejich dopady po deseti letech braní v kuse AS,protože to by mě zajimalo mnohem víc,než to jak a co cruisovat .-)
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Antoine
Dátum registrácie: 21.02.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 04.05.2016

amen :007
profi BB po xx rokoch hard blast&cruise maju HPTA uz totalne vypnutu a je zazrak, ak ju vobec nastartuju (o ostatnych zdravotnych problemoch nehovorim)... a musim cosi na chaskyho prezradit :oops: chystal sa na PCT, ale omylom tam poslal tren :-*
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Loutka » 04.05.2016

:-D
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Chasky » 04.05.2016

Jj,kurwa,myslel som ze to je hmg :twisted:

Antoine:ano som to ja :) ono vies najlepsia moznost je neuzivat ziadny doping,vzdy to tvrdim a vzdy budem ale....vzdy je nejake ale.kazdy sa rozhoduje sam za seba a tym padom nesie aj nasledky.ja som si vedomy ze zdravie a dlhodobe uzivanie AS bude mat dopad na telo no aky,to zalezi od organizmu.jeden znamy citat:"najlepsi je ten koho telo najviac znesie".nikdy som nepodporoval nikoho v uzivani AS,len mam dost toho co ponuknut,skusenosti mam az az kedze asi nieje bezne dostupna latka ktoru by som nesiel a preco?pretoze pocuvat je jedna vec no spoznas to jedine uzitim.a ked nieco robim robim to poriadne a chcem o tom vediet vsetko.ucim sa stale a vzdy sa budem.co bude potom?daco urcite na tuto otazku sa odpovedat neda no robim vsetko preto aby som eliminoval negativa.a ono toho tst po 40ke aj tak moc neni cize....ja nechcem ist dole s pribudajucim vekom.a myslis si ze ked tst je taky nebezpecny predpisuje sa ako substitucna terapia len tak?poznam xxx ludi s lekarskeho prostredia,ludi co sa tomu ozaj venuju a ver mi ze vela veci sa nevravi a ani nebude :) jasne terapia nieje mix AS v mnozstve 2g na weeks.proste vsetko ma + aj -.vies napriklad o tom ze kebyze nedychas,nezostarnes?kedze bunky sa opotrebuvavaju kyslikom?to je ironia ze? :) viem kam mieris a suhlasim no ciest je x a kazdy mame svoju ktoru pokladame za tu spravnu.
Chasky

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní