Prvá kúra čo hovoríte na tieto látky?

Re: Prvá kúra čo hovoríte na tieto látky?

Príspevokod užívateľa Antoine » 28.04.2016

Ano, první "kůra" nebo spíš první steroid by měl být Test popřípadě Dbol a pak Test nebo oba najednou. Jestli ale chce tak může najet ten test a zkusit si ty oraly všechny, ať kazdej jede měsíc a pak měsíc bez.. Stejně by si měl zjistit jak na ně reaguje aby si mohl později stavět svoje cycly.
...TADY SOUHLASÍM.

Ale DODAL BYCH JEN,že tu nejsou jen profíci a BB,tady jsou i rekreační cvičenci,co chtěj taky sypat a vypadat dobře,aniž by si kurvily zdraví a prali do sebe medvědí dávky....
Pro rekreanty funguje i klasická kůra s PCT a většinou jim to i stačí.Uvědom si ,že soutěžních Bodybuilderů je 5% z všech silových sportovců.A každý má právo vypadat dobře,Někteří by mohli aj líp,než kdejaký závodník,ale nepotřebuje si deptat zdraví,stačí mu rekreační sypání být nadprůměr.Navíc,jak už sem psal vedle,začátečník co Blastuje bez PCT a pauz,neví do čeho jde,prostě neví!Ani to,jak se jeho tělo po roce sypání zachová.Když všechno vysadí.(natož co na něj funguje a jak)
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Užívateľov profilový obrázok
Antoine
Dátum registrácie: 21.02.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Phantom » 28.04.2016

Testnmast ty sypeš celkom uz HARD davky a niak forma nič moc čakal som viac... vedomostí maš vela ale čakal som lepšiu formu teda... na tie davky a ze to valíš vkuse ako si na tom silovo?
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Príspevokod užívateľa silný » 29.04.2016

sak ma 23 rokov, nejak dlho sypat este nemoze...netroluj zbytocne aj tuna :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 29.04.2016

začátečník co Blastuje bez PCT a pauz,neví do čeho jde,prostě neví!Ani to,jak se jeho tělo po roce sypání zachová.Když všechno vysadí.(natož co na něj funguje a jak)
:007

vnímam to podobne. keď už má niekto niečo odsypané a vie na ktorú látku ako reaguje, predovšetkým vie na ktoré vedlajšie účinky je náchylný a ako predísť, minimalizovať alebo riešiť tie vedlajšie účinky a taktiež vie za aký čas a nakoľko a vďaka čomu je schopný napraviť si hodnoty testosteronu, estrogenu, prolaktínu, cholesterolu, pečeňové hodnoty atď, tak vtedy je to oukej, ale dovtedy by mal človek ostať pri klasika teda kúra, PCT, pauza.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa Testnmast » 29.04.2016

Ano, první "kůra" nebo spíš první steroid by měl být Test popřípadě Dbol a pak Test nebo oba najednou. Jestli ale chce tak může najet ten test a zkusit si ty oraly všechny, ať kazdej jede měsíc a pak měsíc bez.. Stejně by si měl zjistit jak na ně reaguje aby si mohl později stavět svoje cycly.
...TADY SOUHLASÍM.

Ale DODAL BYCH JEN,že tu nejsou jen profíci a BB,tady jsou i rekreační cvičenci,co chtěj taky sypat a vypadat dobře,aniž by si kurvily zdraví a prali do sebe medvědí dávky....
Pro rekreanty funguje i klasická kůra s PCT a většinou jim to i stačí.Uvědom si ,že soutěžních Bodybuilderů je 5% z všech silových sportovců.A každý má právo vypadat dobře,Někteří by mohli aj líp,než kdejaký závodník,ale nepotřebuje si deptat zdraví,stačí mu rekreační sypání být nadprůměr.Navíc,jak už sem psal vedle,začátečník co Blastuje bez PCT a pauz,neví do čeho jde,prostě neví!Ani to,jak se jeho tělo po roce sypání zachová.Když všechno vysadí.(natož co na něj funguje a jak)
Bohuzel, nemohu souhlasit.

Co presne zjistis tim, ze odjedes PCT? A cetl psi moje ostatni posty? Neni pravda, ze kazdej bude muset delat PCT jednou.

Steroidy by nemely byt pro rekreacni cviceni, lidi co cvici rekreacne nemaj cile co vyzaduji anabolika. Rozdil mezi nekym kdo jenom chce bejt svalnatej a mit hezkou postavu, ale za hranici naturalu a nekym kdo chce soutezit a jet bomby neni v tom jestli jedou PCT nebo ne.. rozdil je v davkach, rozdil je v tom jak hodne jedou blast a jak malo cruise, rozdil je v pouzivani AAS vylozene na peak a soutezeni, rozdil je ve snazeni se zvladnout vsechno rychle nebo si uzivat cestu..

Zacatecnik idealne zacne s testem. Zjisti jaky to je a pak prida dalsi latku, vyhodi a zkusi jinou atd. Ja takhle ztravil prvni rok a pul - dva na steroidech. Delal jsem malej progress, ale naucil jsem se jak na vsechno reaguju.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016
Bolo mu ďakované: 27 krát

Testnmast ty sypeš celkom uz HARD davky a niak forma nič moc čakal som viac... vedomostí maš vela ale čakal som lepšiu formu teda... na tie davky a ze to valíš vkuse ako si na tom silovo?
Nemyslim si ze jedu HARD davky, ale ucil jsem se na miste, kde se hard davky proponovaly.. takze moje prvni davka deca byla 600mg, eq 700mg, tren jsem taky zkusil 700mg. Znamena to, ze jsem delal progress? Ne.. nejlepsi progress jsem mel posledni 3 objemovky a v kazde jsem bral dohromady 1050-1400mg tydne, coz na moji vysku je bezny. Kdybych si neco mohl poradit do zacatku sam sobe, tak zacni se vsim nizko kolem 200mg tydne, krome testu. :) ale uz jsem udelal veci jak udelal ale mam se ted z ceho poucit.

Taky souhlasim, ze toho vim vic, nez ceho jsem mel vubec cas a moznosti vyzkouset. Mel jsem velke stesti dosato se na to misto, kam jsem se dostal.. Proto jsem tady, abych mohl sirit pravdive informace a pomohl jsem komu muzu.. a taky si pokecat o AAS samozrejme!
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Phantom » 29.04.2016

Neber to ako v zlom len ja som vyrastal na skroids :D tam boli skor nizke davky a synergia využívat to natiahnut kuru na dlhšie menšie davky viac latok synergia atd atd preto mi tvoje davky prídu dost hard
Phantom

Pohoda, no offense!

Reknu ti takhle, z fora odkud jsem ja mam kamerada, dela ted prep a chtel by PRO card v Mens physique. Je stejne vysokej jako ja, ale ma na me zhruba 5-7kg kvalitni hmoty. Fakt super postava, soutezi uz 5 let a sleduju ho 3..
Posledni objemovku jel 1-2g testu, 750mg deca pozdeji nahradil 750mg eq, 4iu GH, 20-30iu slin denne, dbol. Ted jede pripravu na test/mast/tren/eq dohromady 2g, t3/clen/ep, peptidy a 4iu GH. Vypada vazne super.

A tohle neni nekdo, kdo by byl branej za HARD davky.. Nevim jak ty vypadas a jakou mas zkusenost nebo znalost.. ale pravda je, ze body building je o cviceni/hormonech/treninku, ale nakonec vsechno zalezi na tom, kolik budes brat, pokud se bavime o tom jak budes velkej. Takova je pravda. Takze zacit pomalu, ano, ale jestli chces mit fakt hmotu tak velky davky budou muset prijit.
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Phantom » 29.04.2016

ja vyzeram **** a ešte horšie :D :D ja len vravím ze som vyrastal na inom fore mozes mi do spravy poslat SS ktore fora čítaš? :) Dakujem
Phantom

Príspevokod užívateľa Loutka » 29.04.2016

ja vyzeram **** a ešte horšie :D :D ja len vravím ze som vyrastal na inom fore mozes mi do spravy poslat SS ktore fora čítaš? :) Dakujem
myslim ze niekde spominal ze je na privatnom fore cize aj tak ti tak bude nic platne :-D
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Aesthetik » 29.04.2016

-
Naposledy upravil/-a Aesthetik v 08.09.2016, upravené celkom 1 krát.
28 y.o. lifetime natural
Aesthetik
Dátum registrácie: 11.01.2016

Príspevokod užívateľa edgarius » 29.04.2016

ked mas 100% istotu, ze je to original, tak ber... lekaren je lekaren
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Aesthetik » 29.04.2016

.
Naposledy upravil/-a Aesthetik v 08.09.2016, upravené celkom 1 krát.
28 y.o. lifetime natural
Aesthetik
Dátum registrácie: 11.01.2016

Loutka ma pravdu a mas PM.
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Antoine » 30.04.2016

TESTNMAST [/quote]
Bohuzel, nemohu souhlasit.

Co presne zjistis tim, ze odjedes PCT? A cetl psi moje ostatni posty? Neni pravda, ze kazdej bude muset delat PCT jednou.

Steroidy by nemely byt pro rekreacni cviceni, lidi co cvici rekreacne nemaj cile co vyzaduji anabolika. Rozdil mezi nekym kdo jenom chce bejt svalnatej a mit hezkou postavu, ale za hranici naturalu a nekym kdo chce soutezit a jet bomby neni v tom jestli jedou PCT nebo ne.. rozdil je v davkach, rozdil je v tom jak hodne jedou blast a jak malo cruise, rozdil je v pouzivani AAS vylozene na peak a soutezeni, rozdil je ve snazeni se zvladnout vsechno rychle nebo si uzivat cestu..

Zacatecnik idealne zacne s testem. Zjisti jaky to je a pak prida dalsi latku, vyhodi a zkusi jinou atd. Ja takhle ztravil prvni rok a pul - dva na steroidech. Delal jsem malej progress, ale naucil jsem se jak na vsechno reaguju.[/quote]

ANTOINE :
Tak,je znát,že asi nechceš patřit mezi rekreanty a že se ti nelíbí,že AS berou i obyč cvičenci,ale tak to prostě JE a tak to bude a musíš to respektovat.Pak je normální,že tyto dva různé levly,rozdílné výkonostní třídy,budou mít i rozdílné pohledy a základy v sypání.Tak ale jinak je fajn číst i info o tom,jak to chodí mezi vrcholovýma BB,takže určitě jsou tvé příspěvky zajímavé,nechci nějak prudit,abys chápal! Oukej UesEj :wink: :)
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Antoine
Dátum registrácie: 21.02.2016
Poďakoval: 4 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní