Kura TST mix , meth , stanazol ,PCT

Kura TST mix , meth , stanazol ,PCT

Príspevokod užívateľa Hexo12 » 29.02.2016

Zdravím.
Budúci týždeň chcem začať kuru. Na to mam nachystané:
AP INDUJECT 250 10 x 1ml
AP ALPHABOL 100 x 10 mg
AP Rexobol 100 x 10 mg

Shree Vekantesh clenbuterol 50 x 40 mg
Tamoxifen 30 x 20 mg
Clomid 24 x 50 mg
Anastrozole 30 x 1 mg
Salbutamol 50 x 4 mg

V tom ako ist TST a orali mam jasno. Pojdem klasicky podla rozpisu z jednej stranky co uz nefunguje ...
Potrebujem radu ohľadom PCT a spalovacov tuku. Ako dávkovať clenbuterol ? Chcel by som ho uzivat pocas kury . Užívať najprv tamoxifen v kure alebo anastrozole ? Co si dat proti gynu do kury a čo do PCT ?

Ďakujem za pomoc.
Hexo12
Dátum registrácie: 29.02.2016
Cash on hand: Locked

Re: Kura TST mix , meth , stanazol ,PCT

Príspevokod užívateľa drtuch » 29.02.2016

testak ako chces ist??? kazdych 7 dni 1ml ???? ak hej tak je to malo....ver mi.... teraz som to isiel a uz by som urcite dal 2ml minimalne
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 29.02.2016

načo clenba a salba ?
a tiež načo tamox aj clomid aj anastrozol. choď buď clomid s anastrozolom (tamox s anas nie, negujú si efekt) alebo tamox+clomid, no a anastrozol maj pripravený a ak by si mal problémy s aromatizáciou tak dáš ešte počas kúry, ale pred PCT vysadíš.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa Hexo12 » 01.03.2016

testak ako chces ist??? kazdych 7 dni 1ml ???? ak hej tak je to malo....ver mi.... teraz som to isiel a uz by som urcite dal 2ml minimalne

No neviem myslím si že toto by malo byť akurát. Plus methi. a stanaz. . Teraz nemam možnosť kúpiť si viac. Uvidím ako to zapôsobí. Ak tak pri nasledujúcej kure pôjdem tvrdšie.
Hexo12

Príspevokod užívateľa Hexo12 » 01.03.2016

načo clenba a salba ?
a tiež načo tamox aj clomid aj anastrozol. choď buď clomid s anastrozolom (tamox s anas nie, negujú si efekt) alebo tamox+clomid, no a anastrozol maj pripravený a ak by si mal problémy s aromatizáciou tak dáš ešte počas kúry, ale pred PCT vysadíš.
Salba som mal v tej kure do PCT. Clenbuterol som si tam pridal sám. Bol by tam počas kury ma redukciu ruku. A tiež mam snim skúsenosť že ma nakopava do cvičenia.

Clomid som mal odporuceny v PCT.

Tamox a anastr. som chcel pridať ako istotu proti gynekomastii. Od decka mam slabú . Kedysi pred 4 - 5 rokmi som skusal dianabol a par ampul TST E. Kuru som ani nedokoncil a ani PCT. Gyno sa nenarástlo viac. Iba libido utrpelo. Preto chcem byt pripravený a radcej použiť ako nemať žiaden plán.
Hexo12

Príspevokod užívateľa drtuch » 01.03.2016

No neviem myslím si že toto by malo byť akurát. Plus methi. a stanaz. . Teraz nemam možnosť kúpiť si viac. Uvidím ako to zapôsobí. Ak tak pri nasledujúcej kure pôjdem tvrdšie.
Ja som si mysel tiez ze 250mg bude dost.....uz by somurcite daval kazdych 7 dni 500mg minimalne.....ver mi.....radsej si zozen este jedno balenie....neolutujes....
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Jeef » 04.03.2016

Ja som si mysel tiez ze 250mg bude dost.....uz by somurcite daval kazdych 7 dni 500mg minimalne.....ver mi.....radsej si zozen este jedno balenie....neolutujes....
Presne tak . 1 ml tydne tst je tak max do 1. Kure . Uz v druhej je to takmer nič . Ber to tak ze 1100 mg AS tydne obsadi idealne mnostvo bunek ;)
Jeef
Dátum registrácie: 21.03.2015

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní