1 kúra

1 kúra

Príspevokod užívateľa selerko » 23.02.2016

Mám otázku na 1. kúru AS.
2X salbutamol a 1x stanozol

v bruchu potrebujem zhodiť tak 7 - 8 cm, ostatné je vše OK, je to dobrá kúra na vyrysovanie brucha?

Jedálniček a cvičenie na 100 %. Nejaký názor, skúsenosti?
selerko
Dátum registrácie: 23.02.2016
Cash on hand: Locked

Re: 1 kúra

Príspevokod užívateľa silný » 23.02.2016

použil by som radšej clenbuterol ako salbutamol (podla mna šlape lepiše) a pridal TST P
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 23.02.2016

podľa mňa stačí úplne aj samotná clenba ak chceš len zhodiť tuk. ak chceš aj nejaké to kilečko svalov nabrať, tak potom aj ten propík a stan
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa Nathan » 23.02.2016

chlape a ty mas toho kolko odcviceneho? ved kazdy vie ze lokalne sa chudnut neda... to myslim k tomu co si napisal ze len z brucha chces chudnut ostatne je ok. pokial nevies ist dole s jedlom a kardiom tak niekde robis velku chybu. tieto spalovace ti sice pomozu ale co z toho ked nieco robis ****? vrati sa to naspat po case

k cyklu: samotny stan bez tst by som ani nesiel. zbytocnost pre mna. ked k tomu prihodis aspon tst tak to bude vyzerat uz nejako + clenba ked tak. Ja osobne by som potom ked tak volil salbu a to do pct..
Nathan
Dátum registrácie: 11.01.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 23.02.2016

Podľa mojich skúseností CLEN spaľuje omnoho lepšie ako SALBA .
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

chlape a ty mas toho kolko odcviceneho? ved kazdy vie ze lokalne sa chudnut neda... to myslim k tomu co si napisal ze len z brucha chces chudnut ostatne je ok. pokial nevies ist dole s jedlom a kardiom tak niekde robis velku chybu. tieto spalovace ti sice pomozu ale co z toho ked nieco robis ****? vrati sa to naspat po case

k cyklu: samotny stan bez tst by som ani nesiel. zbytocnost pre mna. ked k tomu prihodis aspon tst tak to bude vyzerat uz nejako + clenba ked tak. Ja osobne by som potom ked tak volil salbu a to do pct..

TST by som zatiaľ netrepal, zbytočne sa rozbíjať. Ale však každý vie, že za 3 mesiace by som bol ako korba. Len touto kúrou chcem urýchliť niečo.. Také light.. z farma hľadiska je to lepšie, ako rovno do seba dávať TST... Chcel som názor, kto to už mal :)
selerko

použil by som radšej clenbuterol ako salbutamol (podla mna šlape lepiše) a pridal TST P

TST spôsobí silný nárast.. Nechcem meniť kompletne šatník hneď :)
selerko

Príspevokod užívateľa Phanteom » 23.02.2016

A nechcel by si ist oxan + clenba ?
Som KIKO !
Phanteom
Dátum registrácie: 03.03.2015

Príspevokod užívateľa silný » 23.02.2016

TST spôsobí silný nárast.. Nechcem meniť kompletne šatník hneď
:roll:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa drtuch » 23.02.2016

zasa si nemysli ze narasties tolko ze budes hned mat o 5 konfekcnych velkosti väcsie oblecenie.....ked priberies za kuru 3 - 4 kg kvalitnej svaloviny tak si mozes gratulovat......chlapci nemylte si aas z nejakym zazrakom......och boze
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Phantom » 23.02.2016

ale čoby nie stačí žrat vela a 15-20 kil ako nič hore :) :D potom vysadí a to je tak na mašlu :D to je geneticky kolko kdo vytaha z prvej kury zalezi aj zlozenie učinne latky strava a hlavne najviac genetika a PCT dakto ma popici premakanu PCT a udrží malo lebo genetika :/
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

ale čoby nie stačí žrat vela a 15-20 kil ako nič hore :) :D potom vysadí a to je tak na mašlu :D to je geneticky kolko kdo vytaha z prvej kury zalezi aj zlozenie učinne latky strava a hlavne najviac genetika a PCT dakto ma popici premakanu PCT a udrží malo lebo genetika :/
Genetiku mám, vo veku 20 som za 1 rok stravy a makačky (tréner ako palica) sa dostal na dobrú korbu, až som sa bál sám seba :D
selerko

zasa si nemysli ze narasties tolko ze budes hned mat o 5 konfekcnych velkosti väcsie oblecenie.....ked priberies za kuru 3 - 4 kg kvalitnej svaloviny tak si mozes gratulovat......chlapci nemylte si aas z nejakym zazrakom......och boze

Neohovorím o 5 konfekčných veľkostí.. Teraz som dosť na hrane veľkostí.. Teda by som musel veľa vecí meniť.. :) Logicky, neočakávam nárast total.. Iba kozmetické úpravy, ktoré vďaka light AS dosiahnem v kratšej dobe :) S čo najmenšími vedľajšími účinkami.
selerko

Príspevokod užívateľa UjoAdolf » 28.02.2016

Zdravím borci
Chcel by som ísť do prvej kury , ale neviem odkial a nemam info čo by sa hodilo do prvej.
Za každú serioznu odpoveď budem vďačný.
Díky
UjoAdolf
Dátum registrácie: 28.02.2016

Príspevokod užívateľa silný » 28.02.2016

takto sa na to rovno vyser...
silný

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní