První kúra TSTmix + Boldenon + Stanozolol + Clenbuterol

Re: První kúra TSTmix + Boldenon + Stanozolol + Clenbuterol

Príspevokod užívateľa Nathan » 21.02.2016

No takto prva sypka by vazne mal byt len tst + lahke dht... avsak nechcem tu nikoho zjebavat. je super ze chqlanisko tu studuje aas a cita vzdelava sa ale radit nerad. naozaj kym sam nemas odsypane (tym nemyslim 2 cykly) tak nemas sancu mat skutocny obraz o tom co to je. vzdelavaj sa je to super a hlavne pre tebq osobne lebo budes vediet zo zaciatku vela veci. Ale ako uz bolo povedane kazdy je individualny a jedinecny.
Nathan
Dátum registrácie: 11.01.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Phantom » 21.02.2016

No takto prva sypka by vazne mal byt len tst + lahke dht... avsak nechcem tu nikoho zjebavat. je super ze chqlanisko tu studuje aas a cita vzdelava sa ale radit nerad. naozaj kym sam nemas odsypane (tym nemyslim 2 cykly) tak nemas sancu mat skutocny obraz o tom co to je. vzdelavaj sa je to super a hlavne pre tebq osobne lebo budes vediet zo zaciatku vela veci. Ale ako uz bolo povedane kazdy je individualny a jedinecny.
Analboler a tento Svaty on je zazrak na gmaily ti pomože zostavit cklus vyliečit ta a pomoct spasí tvoje telíčko po kure a obnoví ho on pomohol vela ludom on sa vyzna pozor na to lebo dostaneš po hube ako ja mam ked si ho dovoliš spochbnit :D
Opäť na vrchole Olympu...
Užívateľov profilový obrázok
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Príspevokod užívateľa Svaty Matej » 21.02.2016

Fantomas už klídek, tu sa bavíš s normal ludmi, nie s tými detvákmi, tak humor daj niekedy bokom, fakt ma to nebaví cely den čítať a dobiehať sa, ok? :)
Nathan teraz neviem,či písal o mne, že sa vzdelávam alebo o tom chalaniskovi, strácam sa,,alebo si mna tiež pochopil ako ten dolor, čo robí cykli a jedálničky za prachy :D
Svaty Matej
Dátum registrácie: 19.02.2016

Sranda je, že všetci zo skroids sa na toto trápne forum prihlásilo len po novom roku, kedže skroids nefičí .. bez toho, že skroids má teraz rekonštrukciu, taka toto forum by nemalo okolo 100 členov určite, že nathaniel :)
Svaty Matej

Príspevokod užívateľa Phantom » 21.02.2016

Nik ta tu nedrží možeš vypadnut nik ta tu nepotrebuje a neni odkazany na takych blbov ako ty čo si myslí že prišli spasiť forum a na skroids by si si toto v zivote nedovolil lebo uz by ti letel BAN tam si bol ako poslusny psíček a lizal ritku angelovy a tu si prišiel ako velky odborník medzi laikov a na skrodis si bol v kutiku a drzal picku ;) a pokora je zaklad mozeš vediet vsetko ale ked si kkt tak si kkt na skroids bolo kopec kapacít čo o tom vedeli 300x viac ako ty a ich spravanie bolo na urovni nie ako tvoje ktore je tak na urovni ako to ty spomínaš 15-17 ročneho chlapca tolko k tebe ;) :* teda ked hovoríš že vieš kdo som tak vieš že som na skroids nehral formu a bol som rovnaky ako tu kdezto na skroids si nedovolili ludia dokopy nič zrusilo sa skroids a uz tu prišli "mudrci" obnoví sa a zas budu tiško v kute pritakavat a za chrbtom struhat machrov nebyť toho fora vieme hovno a Vy sa tomu človeku takto zavdačíte skvele len predsa mal Angel pravdu v tychto veciach časom to pekne vidno :wink: :|
Opäť na vrchole Olympu...
Užívateľov profilový obrázok
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

wtf, to ťa baví si takto vylievať srdce? nerozumiem ti, toto je internet, nie je to reálny život a ja nie som tvoj reálny kamoš, ani netový..to že som vás zničil v pár témach, je uplne ok, lebo ste malé rozmaznané buzny, ale to ohľadom, že som niekomu radil, som bol mimoriadne korektny a môžeš si to všimnuť v hocijakej téme, tak nehádže dokopy jablká s hruškami :) však si už len pozri tu, kde som písal chalanovi, i ked druhy ho vysmiali, zamysli sa.
Ja fakt nemám náladu v nedeľu diskutovať a riešiť moje, alebo tvoje správanie.. odveci trošku, nie? .. prečo vlastne takéto veci riešim s tebou, zbytočne tu znova spamuješ nástenku a nutiš ma, aby som to robil aj ja..
Svaty Matej

Príspevokod užívateľa dolor » 21.02.2016

:007 presne
dolor
Dátum registrácie: 26.07.2015

Príspevokod užívateľa norbert99 » 26.09.2017

norbert99
Moderator
Dátum registrácie: 10.03.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný