Zdurená bradavka a hrčka na konci PCT (SURNE POMOC)

Zdurená bradavka a hrčka na konci PCT (SURNE POMOC)

Príspevokod užívateľa Dianabolik » 28.01.2016

Potrebujem surne pomoc. Uz dva dni mam zdurene obe bradavky a pod jednou mam tvrdu hrcku, ktora neprijemne boli a dnes koncim PCT.

Mam po ruke este Anastrozol a Exemestan, co mi zvysilo.. Bude snacit anastrozol ED 0,5mg, ci je to zbytocne vela? Dakujem
Dianabolik
Dátum registrácie: 26.01.2016
Cash on hand: Locked

Re: Zdurená bradavka a hrčka na konci PCT (SURNE POMOC)

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 28.01.2016

Potrebujem surne pomoc. Uz dva dni mam zdurene obe bradavky a pod jednou mam tvrdu hrcku, ktora neprijemne boli a dnes koncim PCT.

Mam po ruke este Anastrozol a Exemestan, co mi zvysilo.. Bude snacit anastrozol ED 0,5mg, ci je to zbytocne vela? Dakujem
CO SI MAL ZA cyklus...co si bral pocas ciklu proti estrogenu?
Užívateľov profilový obrázok
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Príspevokod užívateľa tomas2pet » 28.01.2016

Exemestane 12.5 mg. denně, ideální by byl tamoxifen máš zřejmě pořád vysokou hladinu estrogenu. A pokud máš zvýšený prolaktin tak ani tohle nemusí pomoct. Záleží co jsi v té kuře jej, třeba po nandrolonu to klidně může být ten prolaktin. Ta boulicka buď zmizí sama a nebo už pak jedině odstranit chirurgický celou mléčnou žlázu a máš klid na vždy. Ideální by bylo udělat krevní testy, takhe jenom tipuji.
tomas2pet
Dátum registrácie: 28.01.2016

Siel som light cyklus do dietky, Tst prop a stan a davky propiku 100mgEOD... proti estrogenu v kure som nedaval nic, necitil som ziadne vyrazne zmeny ani v okoli bradaviek ani nic.. az teraz ku koncu PCT...

Takze exemestan 12,5mg? Nemozem 25mg obden? Mam strasne nahovno tabletky a strasne zle sa lamu/oddeluju na polovicu.. nebude lepsi Anastrozol?
Dianabolik

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 28.01.2016

Siel som light cyklus do dietky, Tst prop a stan a davky propiku 100mgEOD... proti estrogenu v kure som nedaval nic, necitil som ziadne vyrazne zmeny ani v okoli bradaviek ani nic.. az teraz ku koncu PCT...

Takze exemestan 12,5mg? Nemozem 25mg obden? Mam strasne nahovno tabletky a strasne zle sa lamu/oddeluju na polovicu.. nebude lepsi Anastrozol?
Daj exemestan...kaydz den jednu...Mal si pocas cyklu dvat 1 tamox denne 10mg
BORECXXXXX

Príspevokod užívateľa tomas2pet » 28.01.2016

Klidně dej 25mg obden to by vadit nemělo, všeobecně se anastezol dává do kůry a exemestane do PCT má to svoji logiku. Celkově je exemestane šetrnější na snížení estrogenu. Ale netvrdím že by se nedal i anastezol jen vychytat dávku, jinak by to mohlo přinést další problémy. Ale je to na tobě.
tomas2pet

Okej, takze 25mg Exemestanu kazdy den, ak sme sa spravne pochopili teda.. a ked ustupia priznaky, hned vysadit alebo?
Dianabolik

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 29.01.2016

Okej, takze 25mg Exemestanu kazdy den, ak sme sa spravne pochopili teda.. a ked ustupia priznaky, hned vysadit alebo?
ANO
BORECXXXXX

Príspevokod užívateľa anaboler » 29.01.2016

Tu hrčku skús zatial neriešiť, uvidíš či bude miznuť, bud v tom trpezlivý, z tej kury by si nemal mať estro vysoké.. a tu čo ti chalani píšu tak ich určite nepočuvaj, je smiešne ist za takou kurou exemestán ed 25mg, to je mega silná dávka a tým si môžeš zabiť tvoj estrogen, kde znova prídu problémy, tak že nato pozor..
zase dalšia hlupost, že poppri takej kure tamox ed10mg? kvôli čomu má blokovať estrogeny, ked nemá tam AS prakticky ktorý aromatizuje, teda propík môže, ale v tých dávkach si nemyslím, že by nejakú šarapatu narobil s estro a o stanozole sa baviť nejdem ( ten nearomazituje vôbec)
takže popri kure nemusíš ist inhibitory ani blokároty estra..
ak teda ako vravíš, že ti vzniklu hrčky, taak nestresuj.. daj exem e4d 25mg, viem tie guľaté tabletky sa ťažko delia, inak by som ti poradil e2d 12,5mg, ale viem že to nejde :)
ja by som skusil u teba na 2 týždne exe e4d 25mg, tamox ed 5mg, dovtedy kym sa to neukludní, teda kym ich prestaneš citiť, malo by to zabrať do cc 5dní.. takže ak niečo tak napíš, hlavne tu nepočuvaj chlanov čo ti píšu, lebo si ešte VIAC UšKODíš AKO POMôžEš
anaboler

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 30.01.2016

Tu hrčku skús zatial neriešiť, uvidíš či bude miznuť, bud v tom trpezlivý, z tej kury by si nemal mať estro vysoké.. a tu čo ti chalani píšu tak ich určite nepočuvaj, je smiešne ist za takou kurou exemestán ed 25mg, to je mega silná dávka a tým si môžeš zabiť tvoj estrogen, kde znova prídu problémy, tak že nato pozor..
zase dalšia hlupost, že poppri takej kure tamox ed10mg? kvôli čomu má blokovať estrogeny, ked nemá tam AS prakticky ktorý aromatizuje, teda propík môže, ale v tých dávkach si nemyslím, že by nejakú šarapatu narobil s estro a o stanozole sa baviť nejdem ( ten nearomazituje vôbec)
takže popri kure nemusíš ist inhibitory ani blokároty estra..
ak teda ako vravíš, že ti vzniklu hrčky, taak nestresuj.. daj exem e4d 25mg, viem tie guľaté tabletky sa ťažko delia, inak by som ti poradil e2d 12,5mg, ale viem že to nejde :)
ja by som skusil u teba na 2 týždne exe e4d 25mg, tamox ed 5mg, dovtedy kym sa to neukludní, teda kym ich prestaneš citiť, malo by to zabrať do cc 5dní.. takže ak niečo tak napíš, hlavne tu nepočuvaj chlanov čo ti píšu, lebo si ešte VIAC UšKODíš AKO POMôžEš
ty si dobry muderlant...slovo ako prevencia nepoznas? mozno to bola jeho prva kura to nepisal,kazde telo je ine....keby to daval pocas kury tak teraz tu nepise ze ma hrcky...
BORECXXXXX

Príspevokod užívateľa tomas2pet » 30.01.2016

Nehledě na to že tamoxifen má pozitivní vliv na chlesterol. Já bych se nebránil ani myšlence že PCT zvedla testosteron, a tělo vůči němu srovnalo estrogen proto ten problém po ukončení PCT.
tomas2pet

Príspevokod užívateľa Nathan » 30.01.2016

Ako ja tiež by som to počas kury (ak je to light cyklus) nedaval, ale na druhej strane pokial je človek citlivý, popripade v puberte mal gynu, tak určite preventivne 0,5mg anas e3d počas cyklu, každý je iný, ako píše borec, jednoducho to, že niekomu nearomatizuje propik ok, niekomu može, prevencia je prvorada, akurat ja by som to nikdy neriešil tamoxom ale anas. Každopádne exe je asi najlepšia vec čo možeš spraviť, ak si daš napr 5 dni 25mg 4 dni 12,5mg 4 dni 6mg k tomu by som nešiel tamox ale clomid a to stači ptiahnuť 50mg konštant + 3 dni po skončení exe aspon potiahnuť (kludne k tomu prihod proviron, nech to v posteli klape), podla mna by to mohlo ešte pomoct, nešiel si moc hcg? Lebo poznam par chalanov čo cely cyklus uplne super a ku koncu si nedali povedať a šupli tam e4d 5000ui hcg... a mali podobne problemy.
Nathan
Dátum registrácie: 11.01.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Dianabolik » 30.01.2016

Tak teraz som zmateny.. nemam po ruke tamox, iba exemestan.. takze 25mg E4D alebo ED alebo ako?
Dianabolik

Príspevokod užívateľa anaboler » 30.01.2016

Kámo exe choj e4d 25mg, ono sa ti to rychlo ukludní.. je pčovina ist prevenciou pri takej kure, no je dobré mať po ruke, keby niečo začalo, ale zase nie ist celu kuru, lebo má to neskutočný dopad na kardiovaskulárny systém, a to nevrvím ked idem ročnu kuru, tk si neviem predstaviť si šlahať 365 dní v roku tamox .. toto je extrém ..
Takže ak tá hrčka veľmi bolí, a je veľmi vyrazná e2d 25 mg - 2x, teda príklad dnes v sobota 25mg, pondelok 25mg, a potom e4d 25mg.. (2-3x) a budeš to mať ok ..
anaboler

Príspevokod užívateľa Nathan » 30.01.2016

Pozri poviem ti to takto, exe na rozbeh potrebuje cca 5-6 dni, ak nemas pristup k nejakemu antiestrogenu (tamox, clomid, ralo...) tym padom je e4d 25mg nic... potrebujes zrazit estro ak nemas prolaktin zvyseny (po tom cykle ale by nemal z coho byt vysoko). Aku si mal pct? Hcg si isiel? Kolko? Nabuduce sa viacej rozpis, nikto nie sme taki machri ze to dokazeme vycucat :D taktiez ist si dat spravit rozbor tiez neni od veci a hned budes vediet na com si :)
Nathan
Dátum registrácie: 11.01.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní