SPIROPENT aka CLENBUTEROL

SPIROPENT aka CLENBUTEROL

Príspevokod užívateľa David8 » 04.01.2016

Ahoj,

vyplati se koupit spiropent nekde z netu? a pokud ano, mate nejaky overeny zdroj? Diky moc za veskere reakce :)
David8
Dátum registrácie: 17.06.2015
Cash on hand: Locked

Re: SPIROPENT aka CLENBUTEROL

Príspevokod užívateľa bomberman » 04.01.2016

podľa mňa nevyplatí, teda aspoň ja mám negatívne skúsenosti a neschudol som vôbec nič. lepšia voľba je potom už T3, lenže to nemá veľmi zmysel brať pre naturála, lebo to má aj katabolické účinky, teda je dobré to brať spolu s aas, aby podržali svalovú hmotu...
bomberman

Príspevokod užívateľa silný » 05.01.2016

Mme zas t3 vobec nebralo, citil som sa bez energie + svaly ploche prazdne (vycerpany glykogen) na druhu stranu clen bol top, viac energie na treningu vacsia vydrzi akurat neprijemne bolo busenie sedca to napr pri drepoch som mal strach, ze ma klepne :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Marshall » 07.01.2016

cavte....dufam,ze ma nezabijete,ze tu takto pisem..ak ma niekto clenbu na predaj..najlepsie ba...poslite spravu..cavte
Marshall
Dátum registrácie: 08.09.2009
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Plutva » 05.02.2016

Mal som, moc sa neoplati. Velke krce aj s taurinom a efekt na chudnutie ziadny, aj ked drzite stravu...
Plutva
Dátum registrácie: 23.03.2014

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 05.02.2016

U mňa CLEN šlape zázračne. Aj bez držania diéty spaľuje tuky ako divý ;-)
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa ambts11 » 07.02.2016

Mal som, moc sa neoplati. Velke krce aj s taurinom a efekt na chudnutie ziadny, aj ked drzite stravu...
nechcem nic vraviet, ale bud strava nebola dobre drzaná, alebo to malo daleko od originalu
ambts11
Dátum registrácie: 07.02.2016

Príspevokod užívateľa Plutva » 07.02.2016

Strava aj clen boli dobre. Isiel som 2x, prvy krat som bol zaseknuty na jednej vahe a zostal som zaseknuty aj s clenom, druhykrat som isiel kilo za tyzden a s clenom 1,2kg, nehovoriac o tom ze ten rozdiel ti moze spravit aj voda.
Plutva

Príspevokod užívateľa silný » 07.02.2016

a mal si tam aj dáke sachre? bez tých ten clen moc fungovať nebude...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa bomberman » 07.02.2016

mne to tiež nezabralo vôbec. normálne som 2 mesiace chudol po 5 kg na mesiac, mal som sacharidy nízko, tréning silový + kardio. potom som nasadil clen, zvýšil sacharidy, ubral z tukov a bielkovín, aby som zachoval kalorický príjem, nič nemenil na tréningu a váha sa zasekla na 3 týždne. nič. ani sa nepohla. jednoducho to nezaberá u každého. samozrejme žiadna energia pri tréningu, ani sila, ani nič.
bomberman

Príspevokod užívateľa Plutva » 07.02.2016

Sachre 100-120, niektore dni som daval aj male peciva ako extra. Takmer nebolo mozne ku koncu cvicit koli krcom, cize to bolo uz aj kontraproduktivne. Taurin som daval v hojnom mnozstve.
Plutva

Príspevokod užívateľa ollinko » 05.03.2016

ahojte a ma niekto nejaky spolahlivy zdroj, kde sa da clenba zohnat? please sukromna sprava alebo mail peto.olah@gmail.com" target="_blank
ollinko
Dátum registrácie: 02.02.2016

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.10.2017

V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní