Prosím o radu s první kůrou.

Prosím o radu s první kůrou.

Príspevokod užívateľa kucis529 » 18.11.2015

Zdravím vás.Moc bych potřeboval vaši radu.Už mám nějaký ten rok odcvičeno,ale zatím jsem nezkoušel žádné AS.Měl jsem pár Creatinů,BCAA,Proteinů atp.,ale to je vše.Už jsem asi rok necvičil a od nového roku bych se do toho chtěl zase pustit se vším všudy.Budu muset začít s rýsováním.Měřím 198 cm a vážim cca 105kg.Chtěl bych se dostat tak na 90-95 kg.Uvažoval jsem,že bych zkusil nějakej cyklus.Něco jsem si o tom přečetl,tak jsem se vás chtěl zeptat,jakou kombinaci AS byste mi do diety a rýsování doporučily a jestli byste mi poradily taky s dávkováním.Rád bych něco na kvalitní a snadno udržitelné přírůstky a hlavně na spálení tuku.Napadl mě např Oxandrolone + třeba TST Propionat,nebo ještě Clenbuterol.Zase bych nechtěl,aby to bylo až tolik finančně náročný.Jsem zvědavý,co se mnou první cyklus udělá.

Předem děkuju,za jakoukoliv radu,budu vám moc vděčný.
S pozdravem Michal
kucis529
Dátum registrácie: 18.11.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Re: Prosím o radu s první kůrou.

Príspevokod užívateľa Formaggi113 » 18.11.2015

Pána B. .. a všetkých svätých ... ja osobne na forko mec neprispievam ale keď som prečítal tvoj post tak musím reagovať. Tvl .. rok si necvičil, chceš začať a hneď sypať ? Si normálny ? čo takto začať poriadne makať, upraviť stravu, dať kvalitný proteín atď atď a ísť pekne pomaly zdravo dolu ? Myslíš, že keď začneš po roku cvičiť a hneď si začneš pichať sračky že bude s teba borec? Nechcem sa do teba navážať alebo tak .. ale v prvom rade začni cvičiť a až budeš mať zas rok dva odcvičené vkuse čisto naturálne a nebudeš sa vedieť pohnúť z miesta .. až vtedy začni rozmýšľať nad AS .. i keď aj tak by si sa im mal oblúkom vyhýbať .. Ale nie teraz .. nie keď necvičíš a nemáš odcvičené .. rok je hodne dlhá pauza a takto je to najlepší spôsob ako do.ebať organizmus .. Preste cvič a nevymýšľaj neaké kraviny s AS
Formaggi113
Dátum registrácie: 18.08.2015

Príspevokod užívateľa tomz » 19.11.2015

Ahoj,no ja by som do toho nešiel keď si mal vyše roka pauzu určite ,aby si si viac neuskodil ako pomohol

Ale ak myslíš ze je to fajn ja v som šiel do prvej kury s tst+proviron alebo stanom
tomz
Dátum registrácie: 16.11.2015

Príspevokod užívateľa kucis529 » 22.11.2015

Jo tak,takže zas tak rok v kuse cvičit a až později případně něco podobného zkusit?To mě mohlo napadnout...Byl by to pro tělo asi docela šok.Děkuju moc za radu. :-)
kucis529
Dátum registrácie: 18.11.2015
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 21.12.2015

Jo tak,takže zas tak rok v kuse cvičit a až později případně něco podobného zkusit?To mě mohlo napadnout...Byl by to pro tělo asi docela šok.Děkuju moc za radu. :-)

Ta pauza by az taky problem nebol....ked ams nieco odcvicene -svalova pamat tam bude...kludne nahod light aku tu pisal vyssie niekto
Užívateľov profilový obrázok
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný