Kura

Kura

Príspevokod užívateľa lightweight_baby » 09.06.2015

Ahojte chcem poprosit o radu od skusenych sypacov co maju nieco za sebou a vyznaju sa v tom.
Chcem si dat druhu kuru prvu som mal v 18tich rokoch teraz mam 24.
Prva kura bola stanozol+oxandrolone+clenbuterol.

Teraz by som chcel ist na objem dostal som radu od chlapika co sa tomu venuje Trenbolone+Sustanon 12 tyzdnov + pct.

Co od toho ocakavat coho sa bat samozrejme som si precital o kazdej latke info na nete atd.ale chcem realne info skusenosti nakolko mam voci tomu respekt a bojim sa vedlajsich ucinkov co su pisane na nete.

Diki chalani
lightweight_baby
Dátum registrácie: 09.06.2015
Cash on hand: Locked

Re: Kura

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 10.06.2015

Na trenbolone do 2 ..neviem ci sa da ta prva nazvat "sypkou'' zabudni....to si nechaj o take 2 roky...Zacni klasicky Dlhym esterom testosteronu..mas ich dost ,moze byt klasicky test.mix od nejakej slusnej znacky,k timu an rozbeh methan do polky a od druhej polovicu nejaky dht derivat ako oxandrolone ten ti bude cistejsi a lepsi do prvej sypky...rozpisy najdes aj tuna na fore...Staci troska pozriet :idea:
Užívateľov profilový obrázok
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Na trenbolone do 2 ..neviem ci sa da ta prva nazvat "sypkou'' zabudni....to si nechaj o take 2 roky...Zacni klasicky Dlhym esterom testosteronu..mas ich dost ,moze byt klasicky test.mix od nejakej slusnej znacky,k timu an rozbeh methan do polky a od druhej polovicu nejaky dht derivat ako oxandrolone ten ti bude cistejsi a lepsi do prvej sypky...rozpisy najdes aj tuna na fore...Staci troska pozriet :idea:
p:s dufam ,ze nemas 17 nast..a uz tu chces sypat...potom moje info pre teba neplati :!:
BORECXXXXX

Príspevokod užívateľa lightweight_baby » 10.06.2015

Je to znacka Gep,nie mam 24 v com je konkretne rozdiel ako moje telo zareaguje ked toto ma byt druha kura preco nezvolit tuto latku ale inu v rozumnom davkovani samozrejme,ano ta prva bola light bal som sa vtedy ihiel
lightweight_baby

Lebo je to pre teba velmi skoro zacat s tou latkou kotra patri medzi najsilnejsie androgenne AS... nech si ju na neskor a uvidis ze bude ti slapat ovela lepsie ako teraz kde to ani nevyyzije pri svojich treningoch lebo neverim ze mas profi treningy ked chces sypat taketo latky...menej je niekedy viac
BORECXXXXX

Lebo je to pre teba velmi skoro zacat s tou latkou kotra patri medzi najsilnejsie androgenne AS... nech si ju na neskor a uvidis ze bude ti slapat ovela lepsie ako teraz kde to ani nevyyzije pri svojich treningoch lebo neverim ze mas profi treningy ked chces sypat taketo latky...menej je niekedy viac

p:s GEP stary by som do seba nedal...iba overeny Novy GEP :007
BORECXXXXX

Príspevokod užívateľa lightweight_baby » 10.06.2015

Rozumiem, je to s overovacimi kodami ten si myslel?
lightweight_baby

Rozumiem, je to s overovacimi kodami ten si myslel?
jOP....Mas aj ine znacky..nechcem robit reklamu...Alpha,Pharmacomlabs,Vermodje atd
BORECXXXXX

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.10.2017

LOCK
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný