Gyno z prohormonu poradte

Gyno z prohormonu poradte

Príspevokod užívateľa vejce4 » 09.03.2015

Ahoj chtel bych se tu podelit o moji zkusenost a zeptat se vas na reseni. V zari jsem jel prohormon Adrenosterone (nejbezpecnejsi co vubec existuje nearimatizuje,nonmethylated v davce 300mg nepotlacuje prirozenej test.) je to slaboucke oproti tomu co jsem tu procital tak tu jedete docela hardcore :D. No jel jsem to nejdrive 5 tydnu v davkach 300-600mg krasne sem se vyrysoval a trochu nabral pct byla oct pct erase pro- inhibitor ale suplement zadnej tamox atd. No o mesic a pul vsechno bylo v pohode tak sem se rozhodl na dalsi ciklus. Tentokrat sem to dal na 800mg na 7 tydnu zase pct s erase ale tentokrat asi nestacilo no a na konci pct mi zacalo gyno. Tak jsem to nechal a nic s tim nejdriv nedelal a pak sem zasel k doktorovi a vsechno mu rekl no udelal mi krev atd. Rekl ze je vsechno v poradku a ze to mam malinkate a ze to zmizi samo. No uz je to mesic sice se to trosku zmensilo ale porad to tam je a je to videt kdyz mam bradavky v teple. No cetl jsem si ze na to zabira kura s tamoxem a letrozolem. A proto bych se chtel zeptat nemam na tyhle latky kontakty a proto sem je ani predtim neuzival kdybych je mel tak je tam misto toho erase pro urcite dam. Moje posledni moznost je koupit to nekde na netu. Chtel sem dat dalsi ciklus ale bojim se ze se to akorat zhorsi proto bych se to chtel pokusit odstranit s tim letrem a tamoxem. Otazka zni jakym internetovym obchodum muzu v tomhle verit? Popripade nekdo tady na foru? Moc dekuji za pomoc
vejce4
Dátum registrácie: 09.03.2015
Cash on hand: Locked

Re: Gyno z prohormonu poradte

Príspevokod užívateľa pharmic » 21.03.2015

napis mi PM, az mi pujdou :)
pharmic
Dátum registrácie: 15.03.2015

Re: Gyno z prohormonu poradte

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.10.2017

V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 228 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní