Prvá kúra

Re: Prvá kúra

Príspevokod užívateľa blade6664 » 11.12.2014

Chcem sa spýtať methandienone sa vyrába aj ako injekčná forma ? Alebo čisto len tabletky ? A od akej značky najlepšie zobrať proviron ?
je aj injekcny od radjay a vraj slape super na jar ho idem skusat dam sem aj referencie na cely cyklus co pojdem.
proviron od alphy unigenu alebo bayer ako ti pisali lekaren , balne 25mg po 50tab v krabicke
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa iplo » 12.12.2014

Zdravím, chcel by som sa spýtať či by som mohol ísť prvú kúru Testosterón MIX + stanozol ? Do pct tamox, clomid a salbutamol
iplo
Dátum registrácie: 12.12.2014

Príspevokod užívateľa Pajty » 13.12.2014

Zdravím, chcel by som sa spýtať či by som mohol ísť prvú kúru Testosterón MIX + stanozol ? Do pct tamox, clomid a salbutamol
JAsne nieje problem dobra kombinácia na kvalitu
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa iplo » 16.12.2014

A celá kúra by mala ako vyzerať ? Kebyže dám Testosterón MIX + stanozol tým spôsobom že testosterón by som dával 10 týždňov prvá dávka by bola 500mg a ostatné 250mg a posledná 125mg pichal by som každých 6 dní len zo stanozolom mám troška problém mal by som ho dávať po celú dobu užívania TST čiže 10 týždňov alebo mal by som začať od 5 týždňa ? a kedže by toto bola moja úplne prvá kúra tak aké dávky stanozolu by som mal dávať a ako často? každý druhý deň ? stanozol bude v injekčnej forme.... po celom cykle by som dal pct na 25 dní ktoré by pozostávalo z Tamoxu, clomidu a salbutamolu... stačí to do pct ? Ešte raz oznamujem že toto bude moja prvá kúra.
iplo

Príspevokod užívateľa blade6664 » 16.12.2014

na inj si vyrataj 6 tyzdnov aj s vykelsanim tst :) tak ho daj aplikacia 50mg kazdy druhyden najlepsie by bolo denne
blade6664

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.12.2014

nedaval by som do prvej kury inj. stan ...lebo ideal je ho aplikovat kazdy den ako bolo spomenut aspon 20-50mg ...

volil by som tabletový (ktory zatazuje tak isto telo ako inj. akurat viacej pecen - inak ved. ucinky su rovnake na telo)

S tym ze TST prve 2 500mg potom e6d 250 a posledna 125 tak ako si napisal. Pichat TST 8 tyzdnov + 3 tyzdne vyklesanie cize 11w. Stanozol nasadit od 6teho tydna (vratane) az do 11 30mg denne ak si moc tažký tak 35mg ku koncu vyklesas posledny tyzden az po 10mg a na dalsi den začneš pct tamox 20mg 25 dní a 10mg 5 dní clomid 5 dní 150 a 20 dní 100vku napr. salbutamol pocitovo 14-20 denne 4-5x pocas dna rozdelit davku
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa iplo » 17.12.2014

A z akého dôvodu by si do prvej kúry nedával inj stan, iba z toho dôvodu že ho je treba aplikovať často ? Ja som preto chcel brať inj forme lebo tablety moc brať nechcem keď že v minulosti (cca 4 roky dozadu) som mal zvýšené hodnoty pečeňových testov mal som 2x vyššie hodnoty ktoré mi našťastie behom roka zas naskočili do takých hodnôt aké majú byť a tak skôr tie inj som chcel nech nezaťažím až tak tú pečeň zbytočne... Viem že jeho aplikácia strašne bolí, ale tak čo už :P Túto kombináciu chcem ísť preto že posledný rok som dosť sprasatel :D a chcel by som to rysnúť len sa bojím že pojde dole s tukom aj dosť svalu keďže som váhal neskôr prejsť na sacharidové vlny.. A ešte som chcel len tak pre múdrosť :D či by sa dalo ísť aj objem s takouto kombináciou ? viem že by to neboli bohvie aké objemy ale tak čo by som nabral tak väčšina by mi ostala z toho nie ako pri methane a tak čo dám na seba vodu ktorá ajtak potom odíde :P Ďakujem za tvoju odpoveď, ale chcel by som sa spýtať že aj tak keby že si zvolím ten inj stan a dával by som ho 6 týždňov každý druhý deň po 50mg/1ml
iplo

Príspevokod užívateľa blade6664 » 17.12.2014

inj unigen mna napriklad nebolel tusim ani alpha ale kazdy sme iny ....inj davat 20mg sa ani neda hadam :D a je to uplna blbost 50mg sa mi zda este aj malo ideal 100mg kazdy druhy den , neni to proovnatelne s tabletkovym...
ak ti nevadiaplikacia kludne ho daj.
methan ta zavodni to takej miery ako sa budes stravovat...netreba sa brat ze zavodni ides do objemu a radsej by som objeme bral vodu ako sa nabalit tukom.a to setko spravis stravou.. tak ci tak voda odide.
ak budes mat dostatok bielkovin a tukov (zdravich ) neni sanca aby ti moc sval opadol prave naopak ak do toho budes este sypat...dostatok tuku /dostatok tvrdosti svalu...
blade6664

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.12.2014

najvecsia chyba prvosypačov, obavy z vodnej retencie ..to absolutne nerieš lebo je to len voda :) daš na 4 dni nulky 20 minut kardia kofein a 5-6 kg vody dole

rozdiel je sprasit sa tukom a zavodnit sa :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa iplo » 18.12.2014

ale ja som to nemyslel tak že tú vody čo naberem že budem vyzerať tlsto alebo tak ale ja by som sa rozplakal kebyže dokončím kúru a za krátke obdobie mi padne váha (voda) :D inak čo hovoríte na tento methandienone ? Teraz to nepíšem preto že nad tým uvažujem čiže nemusíte písať rady alebo tak ja len tak či to poznáte alebo tak :D 20mg tablety, firmu nepoznám a ani som to nikde o tom nič nenašiel ale predáva to jeden čo to má nasebe overené a ževraj raketa
methan.jpg
methan.jpg (46.75 KiB) 1227 zobrazení
iplo

Príspevokod užívateľa iplo » 18.12.2014

inj unigen mna napriklad nebolel tusim ani alpha ale kazdy sme iny ....inj davat 20mg sa ani neda hadam :D a je to uplna blbost 50mg sa mi zda este aj malo ideal 100mg kazdy druhy den , neni to proovnatelne s tabletkovym...
ak ti nevadiaplikacia kludne ho daj.
methan ta zavodni to takej miery ako sa budes stravovat...netreba sa brat ze zavodni ides do objemu a radsej by som objeme bral vodu ako sa nabalit tukom.a to setko spravis stravou.. tak ci tak voda odide.
ak budes mat dostatok bielkovin a tukov (zdravich ) neni sanca aby ti moc sval opadol prave naopak ak do toho budes este sypat...dostatok tuku /dostatok tvrdosti svalu...
Tak 100mg každý druhý deň mám dávať ? ja som pozeral že 50mg každý druhý deň ako pre prvosypača stačí, ale tak nechám si rád poradiť
iplo

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 18.12.2014

taky methan som nikdy nevidel, ale velmi lahko zistiš či slape za 3-4 dni musi ist vaha dost hore takze tak

...toho inj. stanu davaj 50mg kazdy druhy den v rovnaky cas a v den mimo injekcie by som dal 20mg tabletoveho aspon :)
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa blade6664 » 18.12.2014

50mg kazdy druhy den mi prislo fakt slabe. skus do buducna budes vedet nemusis to prehant ale ja pod 100by som nesiel.
ten methan zistis pumpu hned ako budes uzivat , ja by som nejak do toho nesiel su aj overene znacky a za par penazi teraz
inj veci to je o inom su rozne mixy a tak rposte
blade6664

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný