Prvá kúra

Re: Prvá kúra

Príspevokod užívateľa blade6664 » 17.11.2014

Clenbu postupne napr. 4 dni pyramída nahor po 20 az na 100-120 toto drzat 21-25 dni ..salbutamol tak isto akurat po 16-18mg. Clebbuterol 2x denne rano a poobede salbutamol cca kazde 4-6 hodin davkovat.

Proviron budeš pokračovať až dva tyzdne po poslednej strele TST ..cize streliš 125mg tst a 14 dní pojdeš 50mg provironu (stačí) a ak ti z ostane kludne daj aj do pct na dva tyzdne 50mg a na tyzden 25 ....lebo 21 dni tamoxu a clomidu sa mi zda trošku kratko ;) ja by som dal aspon 25 dní. (s provironom bude stačiť 21)

Mozeš si kupit aj nejaku ochranu pecene tu by som uzival asi az popri provirone alebo v pct
jako 21 je malo a 25 je pohode :D
ja by som pocas poslednej strely tahal dht ak tam ma stan alebo nieco a tam to vyklesaval po 2tyzdnoch by som dal par dni iba cisto tamox 10dni 20mg a 10dni 10mg a ptoom clomid 100mg 7dni ostatne 50mg cca 10dni , clenbu iba pocas cyklu v pct by som sa tam stym nedrbkal a dal salbu nech trosku podrzi, ide tam hlavne nie oto minimum co telo aj tak neudrzi ale o nastartovanie metabolizmu aby rychlejsie vycistilo receptory od aas...tym padom skorej nastartujes svoj tst. dalsia vec aj ked das pct tvoje telo bude normalne produkovat az po 3 mesiacoch cca cize urcite by som tam aj tribulus nejaky kupil neni to na skodu. a este poznamemam cim mas viac tuku tym sa drzia as dlhsie v tele.

+nakupil mega argininu, glutaminu
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa frodonk » 18.11.2014

Tak ak tebe šlape tak nech ti šlape , ale je to blbosť takto ísť ja idem max 14dní a to v kuse a to či ta klepe alebo niečo podobne je vedlajší účinok a ten nemusíš mať a môžeš mať. A ten clen berie v PCT nie len tak abu mu šlapalo :D A čo sa týka zvyšovania tak denne stači aj 80mcg no to už každý užívatel sa musí rozhodnuť či da aj 120mcg ale viac už nieje potrebné.
Užívateľov profilový obrázok
frodonk
Dátum registrácie: 13.02.2013

Príspevokod užívateľa blade6664 » 18.11.2014

Tak ak tebe šlape tak nech ti šlape , ale je to blbosť takto ísť ja idem max 14dní a to v kuse a to či ta klepe alebo niečo podobne je vedlajší účinok a ten nemusíš mať a môžeš mať. A ten clen berie v PCT nie len tak abu mu šlapalo :D A čo sa týka zvyšovania tak denne stači aj 80mcg no to už každý užívatel sa musí rozhodnuť či da aj 120mcg ale viac už nieje potrebné.
ty aj vies co pises a cital si co som pisal o com ? lebo asi nie
blade6664

a stale si mi nevysvetlil preco to tak mam zle ked to tak idem hmm... ? to ze som pisal ze naco sa dava klenba do pct nie na podrzanie prirastkov lebo to je minimum to si cital ? ze tam ide o rychlejsie vycistenie metabolizmu ? ked ho tam chce dat musi vedet aj naco ho dava a ni elen ze na fore sa pisalo alebo jeden povedal alebo tam sa to tak dava a teraz setci jeden za druhym tak isto
blade6664

cakma na vysvetlenie ,,dilerko,,
blade6664

a stale si mi nevysvetlil preco to tak mam zle ked to tak idem hmm... ? to ze som pisal ze naco sa dava klenba do pct nie na podrzanie prirastkov lebo to je minimum to si cital ? ze tam ide o rychlejsie vycistenie metabolizmu ? ked ho tam chce dat musi vedet aj naco ho dava a ni elen ze na fore sa pisalo alebo jeden povedal alebo tam sa to tak dava a teraz setci jeden za druhym tak isto

čítaj viac ked ti už šlape ,, profesional v AS,,

Dam ti tu zopár člankov z fóra :

Dávkovanie: Dávkuje sa od 60 do 160 mcg za deň (0,06 – 0,14 mg). Zvykne sa užívať v dvoch až troch denných dávkach s časovým odstupom cca 3 hodiny. Existujú rôzne spôsoby dávkovania. Buď sa užíva vkuse po dobu 3-4 týždňov v postupne sa zvyšujúcich dávkach, teda pyramída smerom nahor, kedy sa užívateľ dostane na určitú prijateľnú dávku a tou potom konštantne dokončí cyklus. Alebo ďalší systém je 2 dni „on“ a 2 dni „off“ opäť po dobu 3-4 týždňov (táto voľba pravdepodobne nie je ale úplne ideálna). Neužíva sa dlhšie ako 4 týždne, pretože potom stráca svoje účinky.

Je Clenbuterol antikatabolický?
-ak clenbuterol je minimálne anabolický, má aspon antikatabolické pôsobenie? Bolo preukázané, že pri nízkokalorických dietach clenbuterol vykazoval antikatabolické účinky. Prečo? Telo používa tuky z tukového tkaniva ako energiu, aby zabránili kalorickému deficitu. Ibaže ľudia počas roku jedia dostatok sacharidov a preto telo čerpá energiu nie z tukov, ale z prijatých sacharidov. Taktiež to platí pre bielkoviny, čo znamená, že telo používa aj bielkoviny ako zdroj energie. A tým sa nedostane dostatočná výživa do svalov, a takto človek stráca svaly a tuky ostávajú. A toto je miesto, kedy nastupuje na scénu clenbuterol. Pomáha telu využívať vlastný tuk ako zdroj energie namiesto bielkovín. Bohužial ale jeho využitie sa naozaj preukáže iba v diete, pretože mimo diety jeho antikatabolické účinky sa v podstate ani neprejavia, môže sa prejaviť práve opak.

Aké zvoliť dávkovanie?
-ná dávkovanie 2 dni on a dva dni off zabudnite, neskôr vysvetlím prečo, taktiež na dávky pred spaním treba zabudnúť, pretože potom môže byť naozaj ťažké zaspať.
-najlepšie je dávku postupne deň čo deň zvyšovať, až kým sám nezistíš, že toto je primeraná dávka, s touto dávkou potom ísť konštantne až do konca kúry, ktorá by nemala presianúť 3 - 4 týžnde. Pretože jeho účinky sa potom už strácajú. Najlepšie je potom zvoliť pauzu aspoň 2 - 4 týždne, kedy sa prečistia receptory a môžte nanovo začať.

"K" je možné užívať aj dlhodobo, ako som už spomínal v predchádzajúcom článku, poďme sa ale pozrieť v akom slova zmysle =
-aj po dobu 6-tich mesiacov bude vykazovať výrazné antikatabolické účinky v dennej dávke 2 až 6-tich tabliet s obsahom 0,02 mg
-tuk spaľujúci účinok klenbuterolu ale upadá po cca 4 až 8 týždňoch vzhľadom k poklesu aktívneho hormónu štítnej zľazy (T3), čo znamená že klesá hladina T4, ktorý ako už vieme sa premieňa na T3 a preto je dobré po cca 4 týždňoch nasadiť ku klenbuterolu T3 spolu s T4 alebo tiež Tiratrikol

čítaj , čítaj a čítaj potom píš. :)
frodonk

ešte trochu z fóra :

Spôsob 2 dni "on" + 2 dni "off"
-Tento spôsob je starým komunistickým, ktorý síce priniesol účinky mnohých, ale bol vzniknutý na základe mylných informácii. Kedysi sa predpokladalo, že ak sa človeku netrasú ruku a už ani veľmi neciti zvýšený tep, že je Klenbuterol neúčinný, čo väčšinou nastáva po pár dňoch užívania. Preto prišli na spôsob 2 dni "on" a 2 dni "off", kedy triačky a zvýšený tep zažívali dlhodobejšie. Tento cyklus sa tiež zvykol končiť po 20 až 30 dňoch. Dnes ale vieme, že Klenbuterol páli tuky aj keď sa tieto prejavy stratia a preto zbytočne strácať čas, kedy z 20-tich dní ste 10 dní off mi príde dosť nelogické a za tento čas sa aj tak receptory nikdy úplne nevyčistia, jednoducho 2 dni je krátka doba. Ak chcete, vyskúšajte si aj tento spôsob, nie je nijak zdraviu škodlivý, len nevyužíva plný potenciál Klenbuterolu.

Spôsob 14 dní "on" + 14 dní "off"

-Toto je už modernejší spôsob, kedy sa využíva potenciál Klenbuterolu naplno, prvých 10 až 14 dní ma Klenbuterol najsilnejšie účinky a potom jeho účinok citovo postupne klesá, aj keď štúdie jasne preukazujú, že účninkuje aj niekoľko mesiacov a to predovšetkým z hľadiska antikatabolickýh účinkov.

teraz vysvetluj ty tu tvoju on off.....
frodonk

pocuj prekopirovat text z druheho fora vie kazdy je to uplne detske a nobhajene svoje tvrdenie.
po prve dilerko prectal si si to uzivanie 2+2? pokial viem mne to slape a slapalo to kazde a aj bude vzdy slapat pisal som 3+3 je to pohode den nevadi na precistenie a viem ako slape klenba bez toho aby si mi musel vysvetlovat ze triaska neni ukazovatel kvality. ty ma ides poucovat dobre si mudrejsi sklanam sa pred tvojim kopirovanim

dalsia vec vravim ze clenbuterol ak si pct alebo salbutamol nepodrzi prirastky, aby si chcel podrzat musel by si dalej ist na hormonoch !! tym ti chcem povedat ze ak ma dat na spalenie tuku tak pocas cyklu klenbu ak do pct tak salbu alebo clen.

vysvetlenie ze to je komunisticky sposob a taketo to neni vysveltenie. hovori ti nieco ketotifen? osobne viem na sebe ak idem clen viac ako tyzden nespaluje tak ako by mal a ucinok sa straca ak to idem mojim sposobom spalujem kludne aj mesiac.

viac sa stebou nebudem dotahovat lebo to nema vyznam :D
blade6664

Príspevokod užívateľa frodonk » 19.11.2014

fakt to nema význam s tebou riešiť..

A čítaj celú vetu : Spôsob 2 dni "on" + 2 dni "off"
-Tento spôsob je starým komunistickým, ktorý síce priniesol účinky mnohých, ale bol vzniknutý na základe,,,,,,, mylných informácii,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

som ti to aj poznačil.
frodonk

Príspevokod užívateľa hero » 28.11.2014

Čaute, mám na vás ešte jednu otázku.. Kamarát sa chystá ísť svoju prvú kúru tst + naposim a tak sa chcem informovať či to je dobrá kombinácia, pretože podla mňa to je dobrá sračka na prvú kúru (zatial skúsenosti len z čítania) a mne celkovo ten naposim nepasuje už len z toho čo mu chlapec cez ktorého to ide zohnať o tom rozprával... Povedal mu že to chodieval aj on a že po 2 týždňoch + 10kg na váhe (podla mňa vody až po k*kot) ale tak chcel som sa spýtať aj Vás...
hero
Dátum registrácie: 16.08.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 28.11.2014

tak methan je super vecicka :D ...ale musis vedet sa dobre stravovat a trenmovat aby si nabral aj maso nie len vodu ..do druhej polovice neh si kupi proviron
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa blade6664 » 29.11.2014

preberalo sa to aj na forach druhych , naposim neviem ci sa vyraba tusim uz ani nie jedine od vermodje ak ten tak je dobry ak ranbaxy tak fake.
ja by somna prvu kuru siel tst samotny a druhu polku stanozol. potom by osm tam stan uz nedal nikdy a pridaval by som skorej proviron , methyldrostu, inj drostu atd..methan az druhom cykle by som dal. 10kilov na vahe ako prvosypac moze dat aj zo spominaneho tst enanthat a stanozol ja som dal po roku pauzi 9kilov hore setko voda...ono proste prvy cyklus bude fajn ale radsej sa treba zamerat na kvalitu ani psychyka nebude taka oblbnuta potom ked vysadi a zisti ako to ide rychlo dole lebo zo svalu schuvdne minimalne ako ked odtece 5kilov vody je to velky rozdiel a ako som povedal hlavne na psychyku.
blade6664

Príspevokod užívateľa vikthor » 02.12.2014

Caute.chcem sa spytat nieco.mam26rokov a cvicim uz nejakych7-8rokov,vaha103kg.neviem sa uz pohnut z miesta tak chcem dat aspon jednu kuru nech sa na mna nieco nalepi.co hovorite na tst enathat+methan,oba produkty od alpha pharma..chcem to dat na 10tyzdnov,methan mam100tbl takze ten na max7tyzdnov.skuste sa mi k tomu vyjadrit.dakujem :)
vikthor
Dátum registrácie: 01.12.2014

Príspevokod užívateľa hero » 11.12.2014

Chcem sa spýtať methandienone sa vyrába aj ako injekčná forma ? Alebo čisto len tabletky ? A od akej značky najlepšie zobrať proviron ?
hero
Dátum registrácie: 16.08.2013

Príspevokod užívateľa fajo67 » 11.12.2014

proviron lekaren bayer
fajo67
Dátum registrácie: 13.09.2013

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní