Prvá kúra

Prvá kúra

Príspevokod užívateľa hero » 15.11.2014

Zdravím, chcel by som sa spýtať skúsenejších čo by bolo vhodné na moju prvú kúru? Len najprv som rozmýšľal že pôjdem tú svoju prvú kúru do objemu aby som z toho vyťažil čo najviac sa dá na objeme a sile ale zas teraz som nad tým rozmýšľal a chcel by som ísť s kúrou do diety, pretože pri každej diete sa obávam straty svalovej hmoty ale tak pri aas to hroziť určite nebude tak by som to chcel skvalitniť, ale tak tipujem že mi to dá aj v diete dosť veľa ak sa nemýlim či?

Uvažoval som o inj TST enan alebo MIX a od 5. týždňa Proviron a pod dobraní TST a provironu nasadiť tamoxifen + clomid.

Dávkovanie som myslel tak že:
TST aplikácia každých 6 dní 250mg po dobu 10 týždňov, poslednú dať polovičnú
Proviron od 5. týždňa do 10. týždňa aplikácia každý deň po 100mg posledné sklesať 75,75,50,50
Tamoxifen 21dní každý deň prvých 7 dní po 20mg denne a potom zvyšných 14 dní po 10mg denne
Clomid 21dní každý deň prvých 7 dní po 100mg denne a potom zvyšných 14 dní po 50mg denne

Je táto kombinácia vhodná do prvej kúry ? A je vhodná do objemu a zároveň aj do diety ?

Za každú reakciu ďakujem :007
hero
Dátum registrácie: 16.08.2013
Cash on hand: Locked

Re: Prvá kúra

Príspevokod užívateľa mimosvk » 15.11.2014

na zaciatok tam daj kludne 1x500mg alebo 2x500mg fl tst
provik je mozno zbytocne vysoky tiez som uvazoval o 100mg ed konstantne ale lyandrol mi pisal ze je to zbytocne .. staci aj 50-75mg
chyba ti tam este antikatabolicka latka, salba/clen/nizke davky metky..

ale ok, vyzeras byt rozumny prvosypač a vies co chces, konecne niekto rozumny ;)
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

No tak prvú včeličku dám 500mg, provik 75mg a tu antikatabolickú látku by som si zvolil salbu alebo clenbu a ako by som to mal dávať ? myslím kolko mg denne ? a akú dlhú dobu ?
hero

A ešte teraz ako pozerám tak som si všimol že pár ľudí si dávalo do svojej prvej kúry aj Methandienon, myslím tým že mali TST, proviron + Methandienon ale skorej by sa hodila viac tá klasická začiatočnícka kúra čo som napísal ja ? alebo k tomu kebyže pridám ešte Methan tak by som tým neuškodil ? Lenže s týmto Methandienonom by to bolo asi vhodné ísť iba do objemu či ?
hero

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 15.11.2014

Mozeš nasadti 20mg methandienonu na prvych 4-5 tyzdnocv a potom proviron ..ale neprehanal by som to methanom moc ...zapiše ti ako panicovi aj 20mg a aspon nebudeš mat začuiatok kury hluchy ..

clenbuterol 100mcg 25 dní davaj alebo salbu 14-18mg denne podla citlivosti to uvidiš.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa hero » 16.11.2014

Doobre dakujem za vase odpovede :-)
hero

Príspevokod užívateľa blade6664 » 16.11.2014

proviron 150mg mozes aj ist ale pozor iba pred sutazou sa to oplati ta tvrdost alebo nejakym extra datumom. inak zbytocnost.

clenbu pyramida ziaadne 100mcg a neviem ake davky pekne zacat z lahka a 3dni on a 3dni off ak salbu tak max 2tyzdne tahat tym ze pyramida nahor
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa frodonk » 16.11.2014

Clenbu by som nedaval 3dni on a 3dno off, normalne začat napr 40mcg pomaly na hor max do 120mcg a kludne to tahaj aspon 14 dni potom už tak nešlape.
frodonk
Dátum registrácie: 13.02.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 16.11.2014

mne najviac šlape takl 15 16 dno on/off ..hero uz isiel viacej krat pokial viem clenbu ..ja uz pyramidu nedavam ..hned tam šupnem 80-100 ..vecsie dakvy uz nechodim nevidim v tom vyznam stači mi aj menej :) ale samozrejme je dobré sa POSTUPNE dostať na tu davku, to isté zo salbou ...ak chcel clenbu do pct tak je lepsie ju ist v kuse tych 20+ dní kvoli antikat. učinkom tuk spali tak či tak
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

lyandrol toto je moja úplne prvá kúra, čiže som nemal dôvod ísť pred tým clenbu :P ale tak som zvedavý na vaše názory a potom si z toho niečo vyberem :) a ajtak to chcem ešte prediskutovať s kamarátom nech mi aj on poradí zo svojích skúseností len momentálne neni na Slovensku :P tak som zvedavý ale tak kúru chcem ísť ajtak niekedy v januáry alebo vo februáry ale zatial som sa len chcel poradiť nech potom keď ju začnem tak nech nemám čo pokaziť :)
hero

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 16.11.2014

aha ..lebo ešte jeden typek mal podobny nick ako ty a pisal tu ze siel uz clenbu viacej krat :P ..tak daj potom pyramidu kazdy den zvysuj davku po 20mcg (2mg salba) az na hranicu kde ti bude staict
Lyandrol
Moderator

Takže celá moja kúra podotýkam že moja prvá kúra :D bude vyzerať takto:

TST aplikácia každých 6 dní 250mg po dobu 10 týždňov, prvá bude 500mg a posledná bude polovičná čiže 125mg
Methandienon- prvých 4-5 týždňov po 20mg denne
Proviron od 5. týždňa do 10. týždňa aplikácia každý deň po 75mg posledné sklesať 50,50,25,25
Tamoxifen 21dní každý deň prvých 7 dní po 20mg denne a potom zvyšných 14 dní po 10mg denne
Clomid 21dní každý deň prvých 7 dní po 100mg denne a potom zvyšných 14 dní po 50mg denne
A ešte sa rozhodnem medzi clenbou alebo salbou ale keď si zvolím
clenbu tak pyramída (od 40mcg/deň až po cca. 120mcg/deň) doba užívania 21 dní
ak zvolím salbu tak pyramída (od 2mg/deň až po 16mg/deň) doba užívania 21 dní

A ešte by som sa chcel presne spýtať nech to mám všetko presne vysvetlené :D po dobraní provironu hneď deň nato dať PCT (Tamoxifen, Clomid, salba alebo clenba)? A ohhladne toho Clenbuterolu a salbutamolu tam je to dávkovanie pyramídovo myslené že 1. deň dám 40mcg a potom každý deň zvyšujem o 20mcg až kým sa dostanem na určitú dávku ako písal frodonk cca 120mcg/deň tak to mám na týchto 120mcg držať až do konca alebo ísť pár dní tých 120mcg a potom to zas pomali zklesať každý deň o tých 20mcg ? Alebo to mám ísť tým systémom že 3 dni dávať a potom 3 dni nedávať a potom zase ?

A ešte som sa chcel opýtať či si mám zakúpiť aj nejakú tú ochranu pečene ?

Za vaše odpovede ďakujem :007 a to by bolo asi tak všetko :)
hero

Príspevokod užívateľa frodonk » 16.11.2014

Tak ak zvolíš ten Clenbuterol tak začneš davať cca 40mcg a budeš zvyšovať každý den cca o 20mcg ono budeš vedieť či je potrebne ešte viac ako 100mcg denne ale max by som siel tých 120mcg. A kludne chod celých 21 dni žiadne on off.
frodonk
Dátum registrácie: 13.02.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.11.2014

Clenbu postupne napr. 4 dni pyramída nahor po 20 az na 100-120 toto drzat 21-25 dni ..salbutamol tak isto akurat po 16-18mg. Clebbuterol 2x denne rano a poobede salbutamol cca kazde 4-6 hodin davkovat.

Proviron budeš pokračovať až dva tyzdne po poslednej strele TST ..cize streliš 125mg tst a 14 dní pojdeš 50mg provironu (stačí) a ak ti z ostane kludne daj aj do pct na dva tyzdne 50mg a na tyzden 25 ....lebo 21 dni tamoxu a clomidu sa mi zda trošku kratko ;) ja by som dal aspon 25 dní. (s provironom bude stačiť 21)

Mozeš si kupit aj nejaku ochranu pecene tu by som uzival asi az popri provirone alebo v pct
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa blade6664 » 17.11.2014

a teraz chcem vysvetlenie preco nie 3dni on a dni off , mne to tak vyhovuje dam si 2tab 0,08mcg a ak citim ze palim idem na tej davke ak nie pridam nikdy sa neriadim tym ci ma klepe alebo nie. tie vase 2-3tyzdnove uzivania ? naco aby som musel nadasit ketotifen a budem zvisovat do neviem akej davky ?
maximalne uzivanie klenby tyzden on plus 4az tyzden volno off , niektory uzivaju velke davky pyramidu a neviem naco ? no cakam na vysvetlenie lebo viem ze mi to takto slape dobre
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní