first cycle

Re: first cycle

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 04.11.2014

ale šiel si tam methan ..a DOST velku davku .. 40mg je slušne....na tom to riadne zavodnuje :D ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Pajty » 05.11.2014

Ale okolie mi hovorí že som väčší no ja niesom stejne spokojný neviem či mám ešte methan kúpiť alebo už začať zo stanazolom :(
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 05.11.2014

netreba hned cakat od prvej kury zazraky ...ani sypanie nieje otazka par mesiacov, ano da sa spravit ***** forma za pol roka, ale to by si nemohol davat 250mg tst e5d s provironom ;) ...cize treab len vydrzat a odcvicit roky

necakaj zazraky z jednej kury to sa ta postrava az tak nezmneni
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa fajo67 » 05.11.2014

vela cakas od prvej kury
fajo67
Dátum registrácie: 13.09.2013

ale šiel si tam methan ..a DOST velku davku .. 40mg je slušne....na tom to riadne zavodnuje :D ...
ale hoovno zavodnuje to zalezi vsetko od stravy
fajo67

skorej o genetike ;) niekoho zaleje niekoho ne ..ja dam 20mg metky a za dva tyzdne najebem 12kg
Lyandrol
Moderator

tak aj to je pravda ja davam 40 a nezalieva v pohode :)
fajo67

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 05.11.2014

čiže tým vlastne tvrdíš že si nabral 13 kilov mäsa za mesiac, aha zaujímavé
tanio skóry nie sprzedam!
Užívateľov profilový obrázok
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

nie :D ...3 kila masa, 7 litrov vody a 3 kila tuku :P ..tu vodu vidno ani moc nieje kym ti nezaleje hlavu ..v zime som dal hore za 3 tydzne 17kg a nebolo to moc vidno teda :) ...
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 05.11.2014

:D inak čo vlastne zapríčiňuje tú retenciu vody, ten methan ti nejako zdvihne hladinu sodíku v tele alebo ako tomu mám chápať :)
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa blade6664 » 08.11.2014

tak isto ako ti to ovplivnuje gyno da sa tomu predist tym ze daj ia tak aj vodu nebudes tolko tahat a hlavne stravu aku uzivas
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 09.11.2014

:D inak čo vlastne zapríčiňuje tú retenciu vody, ten methan ti nejako zdvihne hladinu sodíku v tele alebo ako tomu mám chápať :)
skorej pocet estrogennych receptorov ..je to aj priamo umerné tukovym zasobam v tele

vecsinou ludia ktory boli/su tučný natahaju strašné kilá a naopak "skeletoni" napr. na methane maju zili pruzky všecko ...a aj ked schudeš a uplne sa vyrysuješ tie receptory ti zostavaju + mas ich najviac tam kde sa ti uklada tuk ..niekomu zadok stehna, spodne brucho, prsia atd.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa mimosvk » 12.11.2014

chalani idem enan e6d + provik, mam na vas taku otazocku
po poslednej strele enanu v osmom week, nakolko je to krátka doba na dlhy ester planujem dokupit dalsie balenie a pokracovat ale zmenit to od toho ôsmeho week na e4d, neviem nie je to moc blbost ked som v stvrtom week a nepocitujem absolutne nic rad by som to dal na e4d rovno a zakomponoval tam turin miesto proviku

vychadza mi to tak na 15week tst, bolo by velmi zle keby som tam nedal este do prvej kury hcg?

e: takto zas aby to nevyznelo ze neslape ten tst, ako citim kvalitnejsie treningy, lepsiu pumpu, opticky je to lepsie cim dalej pomalicky urcite, a sila taktiez ide pomaly hore myslim ze keby to supnem na e4d by to mohlo byt uz zdaleka lepsie a zakomponujem tam miesto proviku turin
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa blade6664 » 13.11.2014

chalani idem enan e6d + provik, mam na vas taku otazocku
po poslednej strele enanu v osmom week, nakolko je to krátka doba na dlhy ester planujem dokupit dalsie balenie a pokracovat ale zmenit to od toho ôsmeho week na e4d, neviem nie je to moc blbost ked som v stvrtom week a nepocitujem absolutne nic rad by som to dal na e4d rovno a zakomponoval tam turin miesto proviku

vychadza mi to tak na 15week tst, bolo by velmi zle keby som tam nedal este do prvej kury hcg?

e: takto zas aby to nevyznelo ze neslape ten tst, ako citim kvalitnejsie treningy, lepsiu pumpu, opticky je to lepsie cim dalej pomalicky urcite, a sila taktiez ide pomaly hore myslim ze keby to supnem na e4d by to mohlo byt uz zdaleka lepsie a zakomponujem tam miesto proviku turin
ako prvy cyklus hej ? u tst ked si drbnem tak som nadrzany kazdy den ze sa stal kurevnik so mna toto nepocitujes ? :D nejake extra prirastky z tst necakaj zas, daj tam turinabol alebo stan viac vytazis si myslim (osobne u mna lepsie) davku by som tst nechal aku mas
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 13.11.2014

alebo daj pct. ..pauzu dva mesiace a zajeb potom vecsie davky TST s nejakym oralom na kick start a turik do konca cyklu ;)
Lyandrol
Moderator

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní