first cycle

first cycle

Príspevokod užívateľa mimosvk » 03.11.2014

chalani dneska je to dva week, idem e6d tst enathat, uz mam v sebe 1x500mg a 2x250mg

je to vporiadku ked nepocitujem absolutne nic? chalani pise ze pocitovali nadrzanost uz v prvom week, isli na treningu ako stroj atd..

ja necitim ani jedno ani nadrzanost, pumpa mozno maliinko tazko povedat ale inak nic ani regeneracia ani sila.. je to normalne?

celkom ma zaujalo to co pisal svalo vo svojom logu, je toto pomerne fakt low kura?
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011
Cash on hand: Locked

Re: first cycle

Príspevokod užívateľa Karol146 » 03.11.2014

tieš som tak išiel e5d 1x500mg a ptm 250tky + oxan do toho , :D no mna strasne zalialo som bol jak pampuch :P, cca taky 3week uz to bolo aj vidno aj silovo to išlo pomerne pekne hore, regen bol fasa svalovky atd skoro ziadne jedna krasa ;-)
Karol146
Dátum registrácie: 10.07.2013
Poďakoval: 1 krát

mne zajtra zacina treti week ale som ztoho deprimovany viaceri pisu ze uz co to cítili prvy druhy week a ja dajak moc nic, lepsie sa mi trenuje o nieco malo lepsia pumpa ale nic svetaborne, tak isto regeneracia zatial na urovni naturala, nadrzanost nic.. este tyzden no som zvedavy uz to musí ist

chalani pridaju formu na obycajnej prvej kure tst a proviron a forma taka ze dovidenia omg :D
mimosvk

Príspevokod užívateľa Miki33 » 03.11.2014

Podla mna to je proste slabe na teba dat len cisty enan, :D tiez mam taky problem ze ked mam cyklus napr. tst+stan tak sa citim jak keby som ani nic nebral, len nakonci ked sa pozriem do zrkadla tak si ku*va poviem ze to slapalo :D chlapci kt. slapal tst +proviron asi budu citlivejsi na AS, ale my sme ku*va alfasamci obdareni od prirody tak to tak necitime :lol: :lol: .... A ti co hovoria ze su natrimany jak rit :D ja som nebol ani v jednom cykle natrimany :D vzdy som bol natom tak normalne jak pred, jedine teraz na trene+proviron som bol natrimany ultimatne, moj pinis sa mi zvacsil a take po ppci pumpy som zacal mat az po 3tyzdnoch + vysadil som tren a idem methyl drostu a pumpy mam este vacsie pomaly :o :D ...a ist trening ako stroj 8) to je podla mna psychika, ked sa ti nechce je to na nic ked chce tak cvicis jak kral 8) a ani nemusis byt na bobkoch

//////// Ale je tu moznost ze som cvicil zle preto som necitil az tak pumpy, troska som zmenil sposob ako cvicim takze teraz by sa mi mozno podarilo mat paradne pumpy aj z tst+stan
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

haha co ti **** tak toto si uplne dal vraj alfasamci no bodaj by si mal pravdu snad to prinesie aspon vysledky :D :D

e: no cisty jak cisty v piatom tyzdni pridavam proviron ja viem ja viem cukriky su to slabotka :mrgreen:
mimosvk

Príspevokod užívateľa Miki33 » 03.11.2014

Ja by som dal proviron cely cas aby mi aspon poriadne stal vtak ked uz nic :D ... ked som siel cisty tst tak po 3 tyzdnoch som akurat tak zacinal mal zizalku lebo som tam nemal DHT :s
Miki33

Príspevokod užívateľa mimosvk » 04.11.2014

Takto proviron mam od piateho week po 75mg konstantne ed, tusim dve balenia okolo 2400mg tusim, bude stacit ked to dam na 50mg ed? A tym padom dam skor proviron uz mozno aj na teraz by mi vysiel musim to rozratat ked budem doma, mohlo by to tak byt??
mimosvk

Príspevokod užívateľa fajo67 » 04.11.2014

ja by som dal proviron 100mg konstantne kazdy den
fajo67
Dátum registrácie: 13.09.2013

Príspevokod užívateľa Miki33 » 04.11.2014

nah :D ja by som dal aspon tych 75 ale aj 50 je ok.... a 100 by bolo top :D ale to si chudobny student nemoze dovolit
Miki33

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 04.11.2014

načo 100 ? jebe vam ? ...uplne stači 50-75 ....

netreba hned cakat od prvej kury zazraky ...ani sypanie nieje otazka par mesiacov, ano da sa spravit ***** forma za pol roka, ale to by si nemohol davat 250mg tst e5d s provironom ;) ...cize treab len vydrzat a odcvicit roky
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Ok tak si to prepocitam ten proviron co mam na 50mg ed a nasadim ho skor teda, kedy ho davat rano s jedlom naraz kludne dve tab.?
mimosvk

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 04.11.2014

nevadi ma dlhy half life, ale vzdy je lepsie davku rozdelit na 2x ;)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

nevadi ma dlhy half life, ale vzdy je lepsie davku rozdelit na 2x ;)
dik :007
mimosvk

Príspevokod užívateľa Pajty » 04.11.2014

Ja idem susťák 750 týždenne . Silovo dobre objemovo papaám k tomu methan 40 mg denne som v iatok týždni a pribral som neakých cca 12-13 kg a tiež som ho hned necítil a rozpravál som sa s dealerom a že v 7 týždni to bude najviac citiť tak neviem :) a budem ho brať cca 12 týždňov
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

to mas vpoho to ja mam oproti tomu male davky to jak keby ani nesypem no sak uvidime neni sa kam ponahlat :)
mimosvk

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní