gynda HELP!

Re: gynda HELP!

Príspevokod užívateľa Aesthetik » 30.05.2016

.
Naposledy upravil/-a Aesthetik v 08.09.2016, upravené celkom 1 krát.
28 y.o. lifetime natural
Užívateľov profilový obrázok
Aesthetik
Dátum registrácie: 11.01.2016
Cash on hand: Locked

Gynekomastia - Pomoc

Príspevokod užívateľa Polom » 17.08.2016

:cry: caute hoši potrebujem pomoc akurat mam za sebou 5 mesačnú kúru aj s PCT a mam gynekomastiu akurat som nasadil letrozol a parlodel plus zinok 200mg denne poraďte mi prosím ci uz nie je neskoro na ten letrozol ked je to uz 5 mesiacov da sa toho zbaviť este normálnou cestou urcite nechcem ist na operáciu Dakujem
Polom
Dátum registrácie: 17.08.2016

Príspevokod užívateľa drtuch » 17.08.2016

Preco si to neriesil ked si citil ze ti zacina gyno ???
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Re: Gynekomastia - Pomoc

Príspevokod užívateľa Loutka » 17.08.2016

:cry: caute hoši potrebujem pomoc akurat mam za sebou 5 mesačnú kúru aj s PCT a mam gynekomastiu akurat som nasadil letrozol a parlodel plus zinok 200mg denne poraďte mi prosím ci uz nie je neskoro na ten letrozol ked je to uz 5 mesiacov da sa toho zbaviť este normálnou cestou urcite nechcem ist na operáciu Dakujem
nedavno tu pisal darek pekny prispevok ako sa zbavit gyna, pohladaj jeho prispevky, urcitet to najdes
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Spagoron » 17.08.2016

Spagoron
Dátum registrácie: 15.05.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: gyneko po undestoru

Príspevokod užívateľa Toňo » 18.08.2016

Díky za rady, takže jak to tak vidím je to 50 na 50, když vemu exemestan tak to bude mít rychlý učinek a i efekt, no zase si s ním uplně zabiju estro/aromatazu

Když si vezmu Anastrozol,letrazol,tamox, tak ji budu pouze blokovat a doufat že se stihne v krátké době nahromaděný estrogen odbourat, aniž by po vysazení blokátoru došlo k růstu gyno..

Je to takhle správně? Libila by se mi nějaká osobní zkušenost, s touto problematikou. Zatím to vidím ze tyden pockam, a jestli se to nebude lepšit tak nasadím exemestan. zatím je to stejné, citlivé na dotek i bolestivé ale uz se nezvěčuje.. díky za postřehy a rady

Serus svetlo tak ako to je teda? Vyskusal si to? Lebo aj nna to velmi zaujima ako to vlastne s IA vlastne je nech mam jasno. Kludne sa vyjadrite kto ma skusenost. Dakujem
Toňo
Dátum registrácie: 13.08.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Je to gynda?

Príspevokod užívateľa endis » 18.09.2016

Ahojte , uzivam prohormony uz asi 6 mesiacov. Niekedy som dal aj 2 kury (8tyzdnov) a az potom PCT (3-4tyzdne).
Mozno si len namyslam , ale co sa mi nahodou nezacina gynekomastia? Uz som si zaovstaral tamoxifen , a pred spanim si davam 20mg zatial len 2.den. Poradte ci to je zacinajuca gynda , alebo nie. Bradavky nemam velmi citlive , len trosku , no mozno trosku je aj prirodzene. Dole su obrazky dakujem pekne.

http://www.imgup.cz/images/2016/09/18/1 ... 466626.jpg" target="_blank
http://www.imgup.cz/images/2016/09/18/2 ... 142901.jpg" target="_blank
https://postimg.org/image/to97zx3yr/" target="_blank
endis
Dátum registrácie: 18.09.2016

Príspevokod užívateľa silný » 18.09.2016

na gyno to nevyzera ale ani na 2 kury :D neni tam ziadna hmota, ziadny sval, treba viac jest, viac kur, vaic cvičiť :D a mrdať na PCT hlavne :!: :lol:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

na gyno to nevyzera ale ani na 2 kury :D neni tam ziadna hmota, ziadny sval, treba viac jest, viac kur, vaic cvičiť :D a mrdať na PCT hlavne :!: :lol:
:D horsie na tom je ze to neboli len 2 kury ale aspon 4 :D A cakal som viac od tych PH. Nieje to ziadny zazrak vam poviem uprimne. Teraz zacinam este posledne dve PH kury a skusim z toho vytazit co najviac , su to silne 4zlozkove prohormohy tak uvidime.

A dufam teda , ze to gyno nieje , ale ten tamoxifen mozem uzivat pre istotu , ano?
endis

Príspevokod užívateľa Loutka » 18.09.2016

jeb na PH, ak myslis 4 zlozkove alias Titan, Spartan tak sa pozri na mnozstva v jednej tablete, 4 zlozky a z kazdej malo ;-)
zataz na pecen, ladviny, oblicky obrovska bacha na ne
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa silný » 18.09.2016

vyser sa na tamox a aj na cele prohormony, nakup ozajstny matroš a začni rásť :twisted:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 18.09.2016

ako ti tu chalani radia. Toto spravis aj normal cvicenim bez PH.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Dobre chalani , diki vsetkym , mate pravdu,len to tu zaciname spamovat , ostanme pri gynekomastii , z tych foto to vyzera na.nuci nie ? Diki
endis

Príspevokod užívateľa Unixko » 02.10.2016

Je možne že gyno vyskoči a v priebehu dna sa stiahne? :D uvediem priklad napr ked ho akože mam bradavka je plna čista pyramida a zas niekedy sa stiahne a všetko je v rovine len bradavka troška trči tažko na vysvetlenie ale tak to registrujem raz plnka raz nič :D
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa bazywoah » 02.10.2016

Nestoji ti jenom bradavky? :-D

Odeslano z meho sedmickoveho Honora
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Bolo mu ďakované: 7 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný