gynda HELP!

Re: gynda HELP!

Príspevokod užívateľa Dán » 04.02.2015

Otazka trosku mimo. Som tu novy, a zaujali ma problemy, ktore tu riesite ohladom rojdov. Nie som ziadny moralista, ale stoji vam to chlpaci za to? Dalsia vec, do tejto oblasti nie som zasvateny a zaujima ma ako je mozne, ze mate vysoky estrogen a rastu vam "cicky", ked steroidy su na baze toho, ze vam zvysia testosteron?
PS: Opakujem, nevyznam so do toho, ale zaujima ma to, pretoze mi nejde do hlavy, ze ste ochotny toto vsetko podstupovat, kazdopadne proti gustu ziaden disputat. A nedojebte ma hned, ja sa len pytam.
Dán
Dátum registrácie: 04.02.2015
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa 30tnik » 04.02.2015

co takto si trosicku nastudovat problematiku po odbornej stranke a potom sa pustat do takychto pseudo-intelektualnych diskusii?
necakaj, ze Ti tu niekto bude vysvetlovat ako vznikaju v tele estrogeny pri uzivani AAS, ked jedine, co si tu zatial dokazal je rozpravat moralne p-coviny.

skus google, citaj, citaj, citaj...

a ozaj - zajtra ked pojdes do skoly a budes musiet odovzdat desiatu starsiemu spoluziakovi a klikovat cez velku prestavku, tak vtedy si spomen aky si ty moralny chlap, a proti tomu sa konecne vzopri
when you have one of those days when you feel too big weight on your shoulders.... Do squats!
Užívateľov profilový obrázok
30tnik
Dátum registrácie: 23.04.2014

Príspevokod užívateľa herrgules » 04.02.2015

Dán bude zrejme Ján!

odpoveď na 1. otáznik : teras ano, potom uvidime.
odpoveď na 2. otáznik : lebo medveď na 4 je maco! (aromatáza kuk.)

PS: neznášam svoje gyno, ale milujem keď mi ho ženy cuckajú.
herrgules
Dátum registrácie: 31.10.2014

Príspevokod užívateľa Yzerman » 05.02.2015

Otazka trosku mimo. Som tu novy, a zaujali ma problemy, ktore tu riesite ohladom rojdov. Nie som ziadny moralista, ale stoji vam to chlpaci za to? Dalsia vec, do tejto oblasti nie som zasvateny a zaujima ma ako je mozne, ze mate vysoky estrogen a rastu vam "cicky", ked steroidy su na baze toho, ze vam zvysia testosteron?
PS: Opakujem, nevyznam so do toho, ale zaujima ma to, pretoze mi nejde do hlavy, ze ste ochotny toto vsetko podstupovat, kazdopadne proti gustu ziaden disputat. A nedojebte ma hned, ja sa len pytam.
ten rast svalovej hmoty vdaka steroidom je tak vyrazny za kratku dobu, ze to za to riziko proste stoji/ Za par kur je z teba taka obluda, akou by si sa nestal ani po 10 rokoch poctiveho cvicenia :D
a to je podla mna dost silne lakadlo

ohladom estrogenu, v skratke je to kvoli tomu, ze samotny testosteron a viac druhov steroidov(niektore ale vobec) v tele aromatizuju na estrogen.
Liekmi ako tamoxifen, anastrazol sa tato aromatizacia uspesne potlaca, cize ludia mozu veselo sypat kolko chcu.

(ale sem-tam sa stane, ze je zla kura, nevhodne zvolene latky a ich davky, cize cicky narastu)
Pripadne niekto je tak estrogenovo citlivy(niekolko jedincov), ze mu nepomoze ani idealna kura a zvolenie latok, a tak ci tak bude ceckaty.

Ale to uz je mala sanca a to riziko za to stoji :)
Yzerman
Dátum registrácie: 04.03.2011

Príspevokod užívateľa Dán » 05.02.2015

Yzerman: Dik za odpoved. Aspon niekto nezaujaty.
A nie som ziadny Ján :D (zil som v DK to preto)
A do skoly uz nechodim, ani desiaty som nemusel odovzdavat. Ja som cakal, ze viaceri rojdaci budu citlivi, ked sa opytam takto na rovinu.
Este raz to zopakujem: Nejsom moralista! V mojom okoli vsak nepoznam osobne nikoho, kto sype, tak preto sa pytam tu, to je cele.
Dán
Dátum registrácie: 04.02.2015

Príspevokod užívateľa slaby » 13.02.2015

caute, som akurat v 4 dni prvej kury metan tst a trochu ma ako keby taha lavy cecek , neviem to moc opisat neboli ma to ani to nesvrbi len to taha myslite ze to je zacinajuce gyno? diky
slaby
Dátum registrácie: 04.03.2012

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 13.02.2015

tak urcite sa niečo deje, methan funguje hlavne cez estrogeny a tie ovplyvnuju bradavky ....počkal by som, a ked tak nasad 2,5mg tamoxu po aplikacii TST daj 10mg vecer pred spanim
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa slaby » 13.02.2015

ok dik a pockal na co ? kym nieco zbadam ? alebo bude boliet/svrbet?
slaby

Príspevokod užívateľa slaby » 15.02.2015

dal som vcera pred spanim 2,5mg tak dam aj dnes ak to prestane tak mam to vysadit? diky
slaby

gyneko po undestoru

Príspevokod užívateľa svetlo » 18.03.2016

Ahoj všichni , potřeboval bych radu skušenějších, jel jsem milulý rok kuru na 6 týdnů 240mg undestor + 30 mg stan na 6 tydnů..pct : salbutamol,tamox, proviron po kure jsem citil jen menší libido ale jinak uplně v pohodě.

Po odpočinku ( 3 mesice ) jsem dal další kuru Undestor 240 + začatek metan 30 a konec stan 30 na 10 týdnů. Všechno super , pct tamox+clomid+clenbut na 4 týdny... Všecko ok .. ALE po dobraní pct asi za 2 týdny mam citlivé bradavky , pod jednou cítím malinkou hrčku. nasadil jsem tamox 10mg + tribulus už je to 14 dní a je to pořád stejné , hrčka se sice nezvěčuje ale prsa jsou na dotek citlivé :oops:

Řešili by jste to např. Anastrozolem ?

Není to žadný extrém, na pohled neviditelné, ale raděj to řeším abych něco nepo**** , díky za kazdou reakci :007
svetlo
Dátum registrácie: 02.02.2016

Re: gyneko po undestoru

Príspevokod užívateľa Gago123 » 18.03.2016

Ahoj všichni , potřeboval bych radu skušenějších, jel jsem milulý rok kuru na 6 týdnů 240mg undestor + 30 mg stan na 6 tydnů..pct : salbutamol,tamox, proviron po kure jsem citil jen menší libido ale jinak uplně v pohodě.

Po odpočinku ( 3 mesice ) jsem dal další kuru Undestor 240 + začatek metan 30 a konec stan 30 na 10 týdnů. Všechno super , pct tamox+clomid+clenbut na 4 týdny... Všecko ok .. ALE po dobraní pct asi za 2 týdny mam citlivé bradavky , pod jednou cítím malinkou hrčku. nasadil jsem tamox 10mg + tribulus už je to 14 dní a je to pořád stejné , hrčka se sice nezvěčuje ale prsa jsou na dotek citlivé :oops:

Řešili by jste to např. Anastrozolem ?

Není to žadný extrém, na pohled neviditelné, ale raděj to řeším abych něco nepo**** , díky za kazdou reakci :007
exemestan
Gago123
Dátum registrácie: 20.01.2016

Príspevokod užívateľa darek » 19.03.2016

Amomasin ( exemestan ) je jediná látka, která doopravdy ničí estrogen a ne ho jenom blokuje ? Arimedex( Anastrozole ) nebo Letrazol extrogen jenom blokujou že? Z toho vyvztává otázka jak dlouhou zůstává nahromaděný extrogen v těle, než se uplně odbourá? Jestli je možné jej blokovat dostatečně dlouho, aby nedošlo k rebound efektu kdy se po vysazeni dostaví stejně gyno.... látkami, jako jsou ( Arimedex, Letrazole nebo dokonce Tamox
darek
Dátum registrácie: 29.12.2015
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa svetlo » 21.03.2016

Díky za rady, takže jak to tak vidím je to 50 na 50, když vemu exemestan tak to bude mít rychlý učinek a i efekt, no zase si s ním uplně zabiju estro/aromatazu

Když si vezmu Anastrozol,letrazol,tamox, tak ji budu pouze blokovat a doufat že se stihne v krátké době nahromaděný estrogen odbourat, aniž by po vysazení blokátoru došlo k růstu gyno..

Je to takhle správně? Libila by se mi nějaká osobní zkušenost, s touto problematikou. Zatím to vidím ze tyden pockam, a jestli se to nebude lepšit tak nasadím exemestan. zatím je to stejné, citlivé na dotek i bolestivé ale uz se nezvěčuje.. díky za postřehy a rady
svetlo
Dátum registrácie: 02.02.2016

Príspevokod užívateľa Aesthetik » 30.05.2016

.
Naposledy upravil/-a Aesthetik v 08.09.2016, upravené celkom 1 krát.
28 y.o. lifetime natural
Aesthetik
Dátum registrácie: 11.01.2016

Príspevokod užívateľa Testnmast » 30.05.2016

Aromasin na estro a nolva/ralox na gyno. Trpelivost.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016
Bolo mu ďakované: 27 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný