gynda HELP!

Re: gynda HELP!

Príspevokod užívateľa herrgules » 02.11.2014

jasne diki, útočím na to takto už 2. den ... uvidím čo to bude so mnou robit.
herrgules
Dátum registrácie: 31.10.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa blade6664 » 02.11.2014

polka tablety staci pohode
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.11.2014

Je pravda ze som nepocitil rozdiel medzi celou a polovicou tbl. Ale pokial viem (opravte ma) parlodel neznizuje prirastky ako IA ...cize nevadi ani ta celá.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa herrgules » 02.11.2014

inak neviem či to tu niekto už rozoberal (isto ano), ktorú časť anabolického efektu práve IA či IP alebo antiestrogeny blokujú?
je to práve tá časť efektu spôsobená nadmernými estrogénmi ako zadržiavanie vody ten spuchnuty vzhľad? (o to nam aj tak vobec nejde) možno ak neni tej vody vo svale tolko ukráti sa časť silového prírastku a zároveň keď sila nejde hore sval neni tak tuhý, silové vlákna tak nepotrháme na tréningu ... určite budeme horšie metabolizovať cukry s nizkou hladinou estrogénu. čo ešte?
napadlo ma to na margo toho že som si pohode dva týždne lúskal 1mg Anastrazolu denne. o čo som vlastne prišiel?

dúfam že tieto moje sporadické neznalecké úvahy tu nikoho neotravujú ... :D
herrgules

Príspevokod užívateľa stefan20 » 10.11.2014

Lyandrol ahoj!
Prosim ta chcel som ti poslat PM ale neviem ze ako to treba.

Prosim ta chcel by som ta kontaktovat.
Mohol by som stebou rozpravat?
Dakujem tvoje kamaratsky otpoved dopredu!
stefan20
Dátum registrácie: 10.11.2014

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 10.11.2014

inak neviem či to tu niekto už rozoberal (isto ano), ktorú časť anabolického efektu práve IA či IP alebo antiestrogeny blokujú?
je to práve tá časť efektu spôsobená nadmernými estrogénmi ako zadržiavanie vody ten spuchnuty vzhľad? (o to nam aj tak vobec nejde) možno ak neni tej vody vo svale tolko ukráti sa časť silového prírastku a zároveň keď sila nejde hore sval neni tak tuhý, silové vlákna tak nepotrháme na tréningu ... určite budeme horšie metabolizovať cukry s nizkou hladinou estrogénu. čo ešte?
napadlo ma to na margo toho že som si pohode dva týždne lúskal 1mg Anastrazolu denne. o čo som vlastne prišiel?

dúfam že tieto moje sporadické neznalecké úvahy tu nikoho neotravujú ... :D
no napr. spominaný methan pracuje prakticky "len" cez estrogeny ..hladiny estrogenov a androgenov v urcitych hladinach su dolezité ...kazdy cyklus a clovek je jedinečný treba to stavat na mieru ..ale to si zaciaročnik nedokaze odsledovať
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa herrgules » 13.01.2015

predsa som tam dal od posledneho sustaku 1000mg pregnylu do týždňa, je to 5 striel po 0,2ml každý štvrtý deň, dávam k tomu 3ks proviron deň, 0,5mg Anastrazol deň , už iba 1/2 2,5mg Parlodel deň (nebudem už kupovať ďalší flakón na tých pár dní, či?), 100mg zinok deň a 5mg Tamox deň. gynkáč sa dosť zhoršil počas kúry, tá citlivosť a bolestivosť sa držala na jednej úrovni no s pregnylom sa to o5 znásobuje. už to nejak vydržim ... teším sa na salbu, som na ňu zvedavý, ešte som to nedzobkal, vraj je to šupovica :)

keď vyšlahám ten pregnyl akurát mi to tak vychádza že vylúskam včetky tie tbl. uvedené hore a začnem PCT Salba, Tamox, Clomid aspoň na 3 týždňe. čo si o tom myslíte? niečo doladiť,znásobiť,dokúpiť?
herrgules

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 14.01.2015

tamox a anaszrozol pocas kury nie !! neguuju sa dost vyrane, ten anastrozol ti teraz prakticky ani nešlape ;)
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa herrgules » 14.01.2015

jj, viem ze IA a antiestrogeny nepasuju k sebe. ten tamox davam zatial 3ti. den 5mg necítim aj tak rozdiel. zlakol som sa toho pregnylu keď som to zas začal výraznejšie cítit. mám posledných 11 anastrazolov tak dochrumem ich a až potom v PCT začnem s tým tamoxom a ostatným. OK dikes za reakciu.
herrgules

Príspevokod užívateľa herrgules » 15.01.2015

to HCG mi na hrudníku robí nepeknú šarapatu ... už naozaj neviem kam z konopí. už som aplikoval dohromady 3000mg a neviem si predstavit ako to bude vyzerat po dalšich 2000mg o 10dní :(
herrgules

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 15.01.2015

to je tak ked si ludia nenaštuduju ako to funguje

mal si davat 10mg tamoxifenu a hotovo to stačí ..TST a methan ti nespravi gyno inou cestou ako cez estrogeny, cize aj parlodel je zbytočný ...anastrotol je pocas takehoto cyklu dost silný a k hcg nie tak vhodny z mojho pohladu ..vysad anastrotzol a pokracuj tamoxifen a proviron ..musi to ustuput, ak nie, si extrene citlivy na estrogeny a neradil by som ti dalej sypat resp. len veci ako boldenon so stanozolom a male dakvy TST a pod. ziadne vodotahace jak methan
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa herrgules » 15.01.2015

ok vysádzam anastrazol a idem tamox 10mg pred spaním , dúfam že stihne obsadiť ľahký estrogén tamoxifen ešte neobsadené receptory a prestane sa tam viazať ten potentnejši z hcg resp. ten či mi doposial stihol skonvertovať z TST.
herrgules

Príspevokod užívateľa herrgules » 22.01.2015

podávam hlásenie ako to prebieha s tým pregnylom , odkedy som vymenil anastrazol za tamox.
všetok pregnyl vo mne,hurááááá! čo sa tíka gyna mám pocit, že sa to mierne zlepšilo no stále to pobolieva a je to ešte stále výrazne citlivé, o dosť citlivejšie ako v kúre ... okrem toho som sa vyhádzal niečo málo viac a skôr ako keď bežne ukončujem kúru (nieje to však nič strašné).

pomaly zo mňa opadáva voda, pár kg šlo dole. sila tiež mierne klesla.
PCT sa práve začala.
herrgules

Príspevokod užívateľa blade6664 » 01.02.2015

pri hcg tamox davaj pocas kury tiez ak citis pradavky kludne daj parlodel mozno z prolaktinu sa ti bude tvorit. musis vyskusat. anastrozol pri silnych kurach by som daval fakt iba
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa herrgules » 01.02.2015

tamox som už skúšal počas cyklu, chcel som pre zmenu vyskúšať ako to pojde na Anastrazole s parlodelom no asi sa radšej o5 vrátim k Tamoxu kombo s parlodelom, ten mi pasuje lepšie sa mi zdá počas kúry, ešte by som mohol skúsiť letrozol no neviem keď mi Anastrazol na gyno zaberá v podstate menej ako tamox či to má význam.

v polke PCT už ani nádznak citlivosti alebo bolesti gyna. chvalabohu.
herrgules

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní