gynda HELP!

gynda HELP!

Príspevokod užívateľa herrgules » 31.10.2014

nazdarek chplapci, nachádzam sa v 3,5tom týždni kúry, potrebujem pomôcť ohladne antiéčok v nej, predovšetkým ma zaujíma čo do pekla mám robit s gynekomastiou aby nerástla, nesvrbela, nepichala ... , som extrémne náchylný kus a gynkač ma svrbí už pri vyšších dávkach tribulusu (nie nenahováram si to).

moja kúra: cca ma trvať 14-15 týždňov aj s agresívnou PCT (aj keď pregnyl asi nepojdem)
-12xSustanon (zdroj lekáreň) 1ks/týždeň
-5xOmnadren (zdroj klasika jelfa, 1ks/týždeň iba v prvých 5tich týždňoch, tieto silnoružove krabičky idu dobre jak šlak na rozdiel od tych bledych fejkov)
-10xBoldenon (Alpha pharma) 1ks/týždeň , dal som to iba ako zásmažku , je to málinko viem.
-200ks 10mg Danabol (zdroj Balkán,kódik fungoval) začal som pekne piramídku v druhý týždeň kúry , 1ks-2ks-až na moje maximum 3ks/deň

Antiestrogéný
Anastrazol (zdroj lekáreň) , 1ks/deň , začal som deň pred kúrou užívať 1tbl. večer, keď ma po pár dňoch začal neposlúchať gynkáč myslel som že sa ešte nerozbehol inhibítor tak som čakal dva týžne a bolesti opuch a citlivosť sa zvyšovala.
po dva a pól týžni v kúre v plnej salve metanu (3ks/deň) som tam na odporučenia jebol 2ks/deň Provironu a mam pocit že mierne sa to zlepšilo (važne iba mierne, ten opuch sa zvačšuje no už to neni tak citlivé, cítim take ,,škubkanie,,)

čo mám do pekla robiť? mám všetko doma aj tamoxi 10mg aj proviky aj anastrazol clomidopfen ... to mam ozaj vyjebať love za drahy letrozol? čo keď aj ten bude na holi kok ...

chcem tu prosim racionalne odpoveďe chlapci , hejty tipu nesyp si sice rad prečitam ale gynkačovi prestať rásť nerozkážu. pre info vačšina mojich kur boli winsaky primobolan, skusil som aj deku (osudova chyba) pred konvertujúcimi vecami mám rešpekt a táto kúra je moje životné maximum ak ide o tieto použité hardsteroidy. tst som daval maximalne 6ks 1ks/týždeň.

ak ide o objem , idem z toho zvalitne hore , mam z 99 skoro 108kg a svaly mi idú vyskočiť z kože po napumpovaní (ano som zavodnený, ano som tučný ako prasa aj keď ,,mám,, kocky)
Naposledy upravil/-a herrgules v 01.11.2014, upravené celkom 1 krát.
herrgules
Dátum registrácie: 31.10.2014
Cash on hand: Locked

Re: gynda HELP!

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 31.10.2014

toho anastrozolu je strašne vela ..max kazdy druhy den 1 tab ...pri tvojej kure stači ist kazdy druhy den pol tablety

zaobstaraj si cabergolyn alebo parlodel ;) kedze je mozne ze ti rastú mliečne zlazy a tomu IA nezabrania ..cize potrebuješ IP - prolaktýnu

takymi vysokymi davkami anastrozolu si strašne znizuješ prirastky
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

daval som anastrazol zo zaciatku každy druhy den jeden ks, bolelo tak som skusil tieto extrémy ... mám poruke parlodel 2,5mg ... čo s ním? jak naň ? , vysadiť anastrazol ? vysadiť provik? nemam skusiť radšej tie tamoxi vymeniť za anastrazol ?
herrgules

anastrozol kazdy druhy den pol tabletky, parlodel kazdy jednu tabletu pol rano pol vecer, a proviron 50mg ...skus takto ;)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

no, uvidíme čo to povie, nemám čo stratiť, aj tak mi už na 80% hrozí operácia, je to aj gynkač aj pseudogynkač v mojom prípade ... nie že by som ti neveril, tých 12500 príspevkov už o niečom svedčí no rád by som však počul názory aj ostatných sypačov, nemôžem byť s podobným problémom sám.
herrgules

Príspevokod užívateľa Lucker72 » 31.10.2014

herrgules len tak mimo temy....prečo bola deka tvoja osudova chyba ?
Lucker72
Dátum registrácie: 28.05.2014

Príspevokod užívateľa bestial » 31.10.2014

herrgules len tak mimo temy....prečo bola deka tvoja osudova chyba ?
Pokial sa nemylim tak pretoze deka ako jedina z toho jeho mixu zvysuje prolaktin a na neho mu anastrazol vobec nepomoze.

Kolkatky anastrazoli mas?Existuju 1mg aj 1/4 mg
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

https://www.facebook.com/jan.michalov.trener
https://www.instagram.com/bestial_fitness/
Užívateľov profilový obrázok
bestial
Veteran
Dátum registrácie: 04.11.2006
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Lucker72 » 31.10.2014

no tak to potom vše vysvetluje...čo vše ešte tak rapidne zvyšuje prolaktin Bestial ?
Lucker72
Dátum registrácie: 28.05.2014

trenbolon, nandrolon, oxymentholon, jemne aj bold - ale to je ojedinelé, o inych neviem ale toto su take bezne pouzivane a ludia jebu do seba tamoxifeny a cuduju sa preči maju gyno ;) stači pol tabletky parlodelu a tamox/anstrotzol (podla toho ako viazes vodu) a je to vyriesené a eliminuješ to o hodne %
Naposledy upravil/-a Lyandrol v 31.10.2014, upravené celkom 1 krát.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa blade6664 » 31.10.2014

boldenon od balkanu ?
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa herrgules » 01.11.2014

lucker 72 , no ta deka bola este kedysi 10ks 1ks/tyzden (Norma modra) a gynekomastia sa extremne zhorsila, hlavne po kure!!! (mladicka nerozvaznost) je to tak 5rokov dozadu mozno viac. samozrejme nesiel som k nej ziaden tst ani IA ani IP možno tak provik. prirastky boli neskutocne ci sila ci objem ... bola to prva raketova sypanica moja.

bestial , no mam 1mg ten anastrazol , este som ho nikdy pocas kury nedaval (preto som sa tak zlakol tej citlivosti)
vzdy iba tak 5-10mg/deň tamoxu v kombinacii s provikom ak som siel nejaky TST ci nieco co konvertuje, ale aj tak gyna sa mi vždy počas každej kury zhorši, preto som chcel skusit ten anastrazol. dokonca keď som šiel tbl primac a stanozolol 6 týždňov tak sa mi zhorsila, k tomu som skrmoval ešte aj provik (žiaden tst, žiadne rakety) ... to je dosť na polemizaciu tato bolulova sprška

lyandrol , niesom odbornik no nikdy by ma nenapadlo že treba davat IP k tst metanu a boldaku ... ten si chalani davaju ked idu na 400mg trenba alebo 600mg deky tyzdenne ... ked dakomu poviem že k 1deke tyzdenne cem parlodel smeje sa mi do ksichtu že čo som to za vyradovy kus že nech nestresujem. ono lahko sa povie chalaniskovi čo s usmevom začina riešiť gynkač pri 750mg tst/tyzdenne (nevravím že ty) ... to je potom radost sypat. niekto šupne aj 1000mg toho 400onoho dotoho marťankovia hlava nehlava a nič ...
a vodu? no zavodnuje ma uplne! som jak sačok s vodou, nalieva sa mi ksicht že mi ani oči neni videt, nemožem si ani rifle kupiť , idem už 3,5 týždňa a kamoši čo ma dlho nevideli ma nepoznaju taky mam ksicht gulaty jak mesac! a to ani nechcem vedieť čo ešte príde o 2týždne a ked dam iba 1/2 tbl toho anastrazolu každy druhy den.
herrgules

blade6664, pardon ospravedlňujem sa! Boldak je od Alpha pharmy :)
herrgules

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 01.11.2014

tak mas vysoku estrogennu aktivitu v tele tak ci tak ...musis zvysit androgeny ..ako, to uz vieš sam

ja dam len 20mg metky a uz citim gyno ;) tiez mam nabeh takze sa musim kontrolovat a daval som k deke parlodel aj tamox a aj tak sa mi jemne zvecsili zlazy
Lyandrol
Moderator

no, nie som si celkom istý či viem ... vravíš aby som zvýšil dávku androgénov v kúre, čiže viac TST ? :-o
ono ale zas nejake to % skonvertuje a pomer androgény estrogény bude o5 zlý ... či ?
herrgules

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.11.2014

nie skus hlvne ten parlodel tam dat, tabetlu pred spanim, do toho kazdy druhy den anastrotol a skus trocha provironu ..AS uz nezvysuj
Lyandrol
Moderator

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní