Kvalita prvej kúry...

Kvalita prvej kúry...

Príspevokod užívateľa grison » 04.10.2014

Nazdar chalani chcem sa spýtať nakoľko nemám žiadne skúsenosti z AS,chcel by som skúsiť prvú kúru
Ale nechcem veľké objemy ani zavodniť sa...mám 36r,190 cm,100 kg...makám od 15 tich,drem jak sviňa:))....rozmýšľal som nad nandrolon propionát + oxandrolon alebo undestor + oxandrolon alebo stanozol...neviem akú pct potom nasadiť ani čo ďalej....prosím poraďte díky...
grison
Dátum registrácie: 04.10.2014
Cash on hand: Locked

Re: Kvalita prvej kúry...

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 07.10.2014

urcite nie, zle...

v tvojom veku daj samotny testosteron 10 ml kup ideal enanthatu, aplikuj kazdy 6ty den 1ml, prve tri tyzdne clenbuterol v pyramide a od 5teho tyzdna do konca proviron ...pct clomid a male davky provironu a tamoxifenu :)

spolu cca: 10ml tst, 50tablet clenbuterol (40mcg), 120-150 tab. proviron, 50 tablet clomid (50mg) 40 tablet tamoxifen

cenovo velmi lacna kura, a budeš nadmieru spokojny!
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa grison » 19.10.2014

Ďakujem za radu Lyandrol!!.... :007
Rád by som sa spýtal či ma ten Enanthat moc nezavodní...či nebude lepšie dať propík,ďakujem ti!!
grison

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 19.10.2014

nie vody sa neboj ... kazdy tst zavodnuje skoro rovnako, rozdiel vidiš v predsutaznej priprave len ...zalezi na strave ako sa budeš zavodnovat
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa grison » 20.10.2014

Ok tak dík
Naozaj si to vážim,prajem vela chuti do dalsich treningov:))
grison

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní