MOJA prva kura

Re: MOJA prva kura

Príspevokod užívateľa Miki33 » 25.08.2014

Tak akoze co sa tyka toho akne :D cca 3tyzdne dozadu som dobral methan a robia sa mi neskutocne hovada jebaky teraz :D pritom to je tak po pixi vec ten methan :D
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa tho4789 » 25.08.2014

Tak akoze co sa tyka toho akne :D cca 3tyzdne dozadu som dobral methan a robia sa mi neskutocne hovada jebaky teraz :D pritom to je tak po pixi vec ten methan :D
no ja tie injekcie nejak prekonam :D .. to je asi jedina vec v živote o ktorej viem že mi neskutočne vadi .. čo už no to nejak dam :D ... a inač stači ak by som striedal len 2 miesta vpichu? napr. stehno na pravej a stehno na ľavej nohe? lebo vpich na vonkajšiu časť zadku by asi bola trochu problematicka pre začiatočnika
tho4789
Dátum registrácie: 23.08.2014

Príspevokod užívateľa tho4789 » 25.08.2014

a akne sa ti robi na ktorych miestach? aj na tvari?
tho4789
Dátum registrácie: 23.08.2014

Príspevokod užívateľa mimosvk » 25.08.2014

no ja tie injekcie nejak prekonam :D .. to je asi jedina vec v živote o ktorej viem že mi neskutočne vadi .. čo už no to nejak dam :D ... a inač stači ak by som striedal len 2 miesta vpichu? napr. stehno na pravej a stehno na ľavej nohe? lebo vpich na vonkajšiu časť zadku by asi bola trochu problematicka pre začiatočnika
ked pojdes stehna tak mas hned aj dve miesta zboku na jednom stehne a dve na druhom, takze dokopy 4 miesta len treba posuvat vyssie zo 10 cm, takto budes mat od prveho kym obtocis stehno hore dole, druhe stehno hore dole, kopu casu

aky tst vlastne chces ist? neviem ci si to tu spominal, typujem ze urcite nejaky dlhy ester
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Miki33 » 26.08.2014

Nesom cely osypany jak vtak ale sa mi robia sem tak na xichte take velke hovada napucane ze mi nieje vsetko jedno stym chodit po ulici :D a chrbat troska male, ani nevidno.... treba skusit ty sa mozno nevyhadzes :D napr po stane som sa vobec nevyhadzal skoro
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

Príspevokod užívateľa LukasH » 26.08.2014

presne takto vznikaju famy o tm ako su aas nebezpecne lebo ludia nemaju paru o tom co to prinasa ake su plusy ale ak aj minusi lebo mlady chlapce chce byt velky namakany pozere2- 3 kombinacu oralov je mu zle bielka v ociach zozltnute pecen nefunguje ale on je velky a nevzdelany a kamarat mu povedal ze toto je vyobrne a znici si zdravie a pre takychto madych ludi su vsetci odsudzovany ked chceš začať s aas tak sa tak ci tak nevihnes injekcnemu as ale prv si nastuduj vsetko potrebne k tomu aby si bol vedomy do coho ideš ako to uzivat preco sa ma to a to uzivat a nie len tak rano vstanem a dam si stanozol ..nikoho neurazam len vravim ze nastudujte si prv o tom nieco premyslite si ci do toho chcete ist a tak sa do toho pustite ...peace
LukasH
Dátum registrácie: 15.04.2013

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní