MOJA prva kura

MOJA prva kura

Príspevokod užívateľa tho4789 » 23.08.2014

Dobrý deň. Rozmýšľam o prvej kúre. Cvičím približne 2 roky, mám 18 rokov, približne 75KG a som 185 cm vysoký. Rozmýšľal som skúsiť orálne Anabol + Stanozol. Neviem či to je najlepší nápad a neviem či to je vôbec aspoň trošku dobrý nápad. O Injekciách veľmi neuvažujem lebo z nich mám fakt panický strach. Proste to tak mám sebe už len keď idem na odber krvi. Neviem s tým nič robiť, neznášam ich. Nie som citlivka ale toto fakt nie :D ... Možno časom .... Poradíte mi prosím či spravím dobre ten Anabol v kombinácii so Stanozolom? Ďakujem veľmi pekne ak mi pomôžete .. nechcem sa zničiť .. fakt moc ďakujem tomu kto mi pomôže ....
tho4789
Dátum registrácie: 23.08.2014
Cash on hand: Locked

Re: MOJA prva kura

Príspevokod užívateľa Miki33 » 24.08.2014

skus pozriet dalsich 250 tem predtebou kde sa chlapci pytali na tuto kombinaciu :D
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

Príspevokod užívateľa tho4789 » 24.08.2014

skus pozriet dalsich 250 tem predtebou kde sa chlapci pytali na tuto kombinaciu :D

neviem sa na tomto fore dobre orientovať .. preto som spravil novu temu ... to som zabudol napisať
tho4789

a ešte som zabudol napisať že sa bojim či mi z toho nevznikne akne .... (jak tak rozmyšľam som dosť toho zabudol ešte napisať takže zosavim otazku nanovo.. ) .... takže tá nová otázka/požiadavka: viete mi prosím niekto, nejaký ochotný človek pomôcť s prvou kúrou? vek som napísal hore, váhu tiež, dobu cvičenia tiež ... len neviem čo do tej prvej kury ak chcem OBJEM OBJEM :PP ... nechcem si ubližiť samozrejme a bojim sa akne ... + k tomu všetkemu by som chcel aby mi to aj ostalo .... čítal som niekde že na to treba dobrú pct (post cycle teraphy) aby to aj ostalo na mne ... ĎAKUJEM krasne ak mi niekto poradi
tho4789

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 24.08.2014

Si typicky mlady chlapec, ktory by chcel len z "tabliet " veeeela kvalitnej hmoty. Nepotesim ta. Nic take efektivne neexistuje. Vo vsetkom musi byt nejaka rovnovaha a tak sa oralne AAS bez injekcnych ist nedaju. Teda nie za takym ucelom ako chces ty. Nastuduj si o tom toho ovela viac. Nechaj nech tvoj prvotny zapal opadne a potom sa triezvo rozhodni. Garantujem ti, ze ked budes mat zaklady ako tak Zmaknute, tak nad dvomi oralmi bez injekcneho tst nebudes ani uvazovat. Nemas sa kam ponahlat ...
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

hmm .. a keby som sa predsa len prekonal a dal k tomu injekčny tst?
tho4789

vieš mi poradiť nejaku knihu o tom všetkom o čom píšeš alebo link na nejaké kvalitné info? diky moc :))
tho4789

Príspevokod užívateľa Miki33 » 24.08.2014

Ked sa prekonas a das ktomu inj. testosteron tak ti poviem ze velmi fajnova kuricka :D
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

Ked sa prekonas a das ktomu inj. testosteron tak ti poviem ze velmi fajnova kuricka :D
a nemuseim sa báť akné? a ostane mi hmota aj po kúre?
tho4789

Príspevokod užívateľa Pajty » 24.08.2014

Máš divné otázky ako to máme mi vedeť ked každý sme iný skús a uvidíš ako telo reaguje možno akné bude možno nie možno z thoo nabereš a po pct opadneš to nikto nevie vyskúšaj. Na tomto fore natom nájdeš veľa ja osm sa to naučil z tohto fora + z toho že som to skúsil ...
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Máš divné otázky ako to máme mi vedeť ked každý sme iný skús a uvidíš ako telo reaguje možno akné bude možno nie možno z thoo nabereš a po pct opadneš to nikto nevie vyskúšaj. Na tomto fore natom nájdeš veľa ja osm sa to naučil z tohto fora + z toho že som to skúsil ...
maš pravdu ... mam jeden velky otaznik či do toho ist ... kolko by ma tak cca stala tato kura? tst + anabol + stanozol ? a čo dať do pct? je pct potrebna? dik
tho4789

Príspevokod užívateľa Pajty » 25.08.2014

100 až 120 eur záleží od značke koľko si díler nahodí atd. pct daj clomid,tamox/anastrazol, clenbu/salbu. Ak si náchylný na gyno tak daj ešte počas kúry 5-10 mg denne tamox, a použi asi aj ochranu pečene neaku. Ak sa mýlim tak ma opravte ja som to mal takú istú kuru okrem anabolu. Pribral osm za mesiac 7 kg
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa tho4789 » 25.08.2014

100 až 120 eur záleží od značke koľko si díler nahodí atd. pct daj clomid,tamox/anastrazol, clenbu/salbu. Ak si náchylný na gyno tak daj ešte počas kúry 5-10 mg denne tamox, a použi asi aj ochranu pečene neaku. Ak sa mýlim tak ma opravte ja som to mal takú istú kuru okrem anabolu. Pribral osm za mesiac 7 kg
ty jeden smilník :D
tho4789

Príspevokod užívateľa mimosvk » 25.08.2014

vela podla teba? tvl ty si uz ale fakt kajsmentke potom :D
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa tho4789 » 25.08.2014

vela podla teba? tvl ty si uz ale fakt kajsmentke potom :D
120€ daa sa ...
tho4789

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní