prvosypac

prvosypac

Príspevokod užívateľa michaleon » 16.08.2014

Zdravim . Mam 28 rokov 90 kil mojim cielom je dosiahnut pevne svalnate telo a preto som sa rozhodol siahnut poAS. Cvicim pravidelne a strava je mylim tiez upravena Do prvej kuri som si zohnal Stanozol 200 tab. 10 mg, oxandrolone 100 tab.10 mg. Testosterone enanthate 250mg/ml 10ml, trenbolone acetate 100mg/ml 10 ml. Mozno by som dal k tomu clenbuterol. Chcem vas poprosit aby mi niekto poradil ako to mam uzivat alebo ci mam k tomu nieco dokupit alebo nieco z toho vysadit. Kto by mi vedel poradit alebo urobit z toho ucinu kuru. Dakujem za radu.
michaleon
Dátum registrácie: 16.08.2014
Cash on hand: Locked

Re: prvosypac

Príspevokod užívateľa Svalo » 17.08.2014

To kto ti poradil do prvej kúry trenbolone? :D

Aké máš značky tých vecí?
Benchujúci invalid.
Užívateľov profilový obrázok
Svalo
Dátum registrácie: 11.07.2014

Príspevokod užívateľa homar » 17.08.2014

milujem keď niekto nakúpi sypačky, a potom nevie čo s tým... a ten trenbolon tam nemá čo hľadať pri prvej kúre
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa michaleon » 17.08.2014

Oxandrolone je od Zhengzhou pharmaceutical a vsetko ostatne je od Vermodje
michaleon

Urcite kazdy kto s tym zacinal chcel radu skusenejsieho, tak preto som sa chcel poradit. Informacii z netu mam habadej ale ako sa vravy dobra rada nad zlato
Naposledy upravil/-a michaleon v 18.08.2014, upravené celkom 1 krát.
michaleon

Príspevokod užívateľa LukasH » 17.08.2014

:D ako nechcem ta urazat ale do pvej kury si si mal zvolit Tst + dht derivat a najlepsie je proviron ..a ked uz tak tam daj ten oxan alebo stan alebo oboje ale musis potiahnut dlhsie kuru :D trenbolon si odloz kamrade lebo nevieš ako budeš ragvat na latky mzono budeš mat vedlajsaky riadne a mozno zasa nie no uvidiš sam :D ked ti mozem poradit tak daj si 10 tyzdnov tst enan..+proviron proviron zacni tak od 5 tyzdna do konca a vyklesaj poslednu +pct samozrejme mozes /nemusis tam dat HCG pocas cyklu ale je to na tebe a hlavne ako na tom budu tvoje semenniky a ked uz chceš ist stanozol tak ho daj tiez od 5 tyzdna a tak isto vyklesaj alebo oxan ...a určite tam nerpidavaj nič viac do rpveho cyklu a vobec ne trenbolon :D a ten clen si nechaj do ppct ako antikatabolicku latku + pocas cyklu si kup IA (inhibitor aromatazy) ak by nastal problem s gyneomastiou aby si to mal po ruke a do pct clomid tamox a su aj viac variancii je mozne dat HMG atd atd prv si postuduj niečo a tak zacni sypat + prevenciu nezabduni ale je to uz na tebe ako sa rozhodneš :D
LukasH
Dátum registrácie: 15.04.2013

Super rada dakujem
michaleon

Príspevokod užívateľa LukasH » 17.08.2014

tak dufam ze som poradil ked tak napis PM poradim ti ak budem veidet alebo aj tu ti kludne napisem len napis presne co chceš :)
LukasH

Príspevokod užívateľa tho4789 » 23.08.2014

ja by som to tiež rád skúsil ale mám len 18 ... poradíte mi niečo? cvičím 2 roky, strava okey si myslim
tho4789
Dátum registrácie: 23.08.2014

Príspevokod užívateľa Svalo » 24.08.2014

Kvalitný proteín a veľa veľa cvičiť a študovať o tréningu a životospráve.
Benchujúci invalid.
Svalo
Dátum registrácie: 11.07.2014

Príspevokod užívateľa fflasky » 29.08.2014

Zdravím,
jsem z ČR, chtěl bych poprosit o radu. Cvičím již 7 let, přemýšlel jsem nad slabými AS, abych překonal stagnaci. Uvažoval jsem o samotném Primobolu, nebo Oxandrolone a poté Clenbuterol. Myslíte si, že to má cenu, nebo by to bylo zbytečné? Nic silného nemám v úmyslu brát.

Díky
fflasky
Dátum registrácie: 29.08.2014

Príspevokod užívateľa LukasH » 30.08.2014

tak metheneolon by som volil s toho co si vybral ale najidealnejsie je samotny tst + proviron na začiatok :)
LukasH

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní