PCT

Príspevokod užívateľa Bujaka22 » 22.08.2014

:-)
Bujaka22
Dátum registrácie: 21.08.2014
Cash on hand: Locked

Re: PCT

Príspevokod užívateľa Pajty » 16.09.2014

Seruste mám možnosť dať do PCT pregnil? mali ste to niekto pomáha to? idem kúru susták methan stanazol a mám do salbu,anastrazol,clomid mám aj ten pregnil kúpiť či netreba?
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa bestial » 18.09.2014

Seruste mám možnosť dať do PCT pregnil? mali ste to niekto pomáha to? idem kúru susták methan stanazol a mám do salbu,anastrazol,clomid mám aj ten pregnil kúpiť či netreba?
Nedavaj , na to uz je prilis neskoro (pregnyl sa dava PRED vysadenim)
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

https://www.facebook.com/jan.michalov.trener
https://www.instagram.com/bestial_fitness/
Užívateľov profilový obrázok
bestial
Veteran
Dátum registrácie: 04.11.2006
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Pajty » 20.09.2014

Viem že sa dáva pred PCT ale ešte niesom v PCT tak či sa mi oplatí dať iba k susťáku
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa bestial » 03.10.2014

Viem že sa dáva pred PCT ale ešte niesom v PCT tak či sa mi oplatí dať iba k susťáku
Dokial davas externy tst tak to ma zmysel, ked uz externy nedavas , je to kravina.
Ješte nás čeká sláva
No zatím to nakopává.

bestial
Veteran

Príspevokod užívateľa miro821 » 15.10.2014

Caute viete poradit ako davkovat pct , konkretne tamox a clomid ? Ake davky kazdy den ? Diks
miro821
Dátum registrácie: 13.10.2014

Príspevokod užívateľa bestial » 18.10.2014

Caute viete poradit ako davkovat pct , konkretne tamox a clomid ? Ake davky kazdy den ? Diks
tyzden 2 clomidy (2x50) a 2 tamoxi (2x10) Pak 2 tyzdne po jednej z kazdeho.

Kedy zacat ti vypluje :
http://pct.befit4free.net/

toto plati pokial je to nejaka slabsia az stredne silna kura.
Ješte nás čeká sláva
No zatím to nakopává.

bestial
Veteran

Príspevokod užívateľa Narvil » 21.10.2014

Chlapi, potrebujem poradiť čo najlepšiu PCT k cyklu TST C + Tbol. Ide mi hlavne o HCG, ktoré som ešte doteraz nešiel. Clomid aj Tamox mám už doma, ale ak si myslíte, že by bola lepšia nejaká iná PCT, kľudne píšte.

Chcem čo najlepšiu PCT, keďže naposledy, keď som mál kúru cca 2 roky dozadu, tak som ju dosral a v podstate som všetky objemy postupne stratil.

Rozpis cyklu si môžete pozrieť na:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/100 ... 0Tbol.xlsx

Ďakujem!
Narvil
Dátum registrácie: 26.07.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.10.2014

v podstaze zostavene dobre, aj ked ja davam hcg do cyklov az neskorej, od 5-6teho tyzdna nie hned od zaciatku ...ale nieje to chyba ...len pocas brania hcg by si mal brat aj male davky tamoxifenzu ..ASPON 2,5mg cely cas.

a ten turinabol s mojho pohladu, by som dokupil ešte balenie a potiahol ho dlhsie, aspon 7 tyzdnov ..je to roid ktory cim ideš dlhsie tym lepsie slape, nieje to ako methan ..a je aj podstatne menej zdraviu škodlivy
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Narvil » 21.10.2014

Ok, ďakujem. Ak by som ale dával tamox už počas cyklu, asi by som ho nemal dávať aj počas PCT, alebo to nevadí?

A ešte otázočka, ak by som teda začal s HCG neskôr (tak ako píšeš, od 5-6 týždňa), stačia také dávky, ako mám v rozpise, alebo by som ich mal potom zvýšiť?
Narvil

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.10.2014

stači nechaj to tak mozno tie dve daj preč a namiesto toho daj posledne dve tisicky

tamox nevdi ked budeš brat stale, nestraca učinok ani po rokoch
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Narvil » 22.10.2014

Super, ešte raz diky za pomoc.
Narvil

Príspevokod užívateľa ebo » 27.11.2014

Pani, nemam dobre skusenosti s pct, zatial som toho vela neudrzal :)

Momentalne idem po pdobnej kure ako chalan opisal v prvom prispevku, hcg som mal pocas cyklu, zacal som pct s clomidom 100mg na prve 2 tyzdne a potom znizim na dalsie 2, pdoobne tamoxifen 20mg a potom na 10.. Salbutamol som este nemal odvahu okusit zatial skumam ako ho presne davkovat.. Jedine obavy mi robi clomid, v lekarni mi tvrdili, ze ho uz nedodavaju.. Mam od dilera, ale neverim mu, z lekarne bol malinky ako tamoxifen a teraz je ako paralen :/ (to s tou lekarnou mi vie neikto potvrdit?)
Mam odlozeny aj proviron pre kazdy pripad, mam ho nasadit tiez do pct? Po pct chcem nastupit na dalsiu kuru na 2,max 3 mesiace a to sustak,s methanom - ten by som mozno zamenil na zaver ak pojdem aj 3mes (zvazujem boldenon, no ked som ho bol skusal jedine co som spozoroval, ze som nespal a vysledky zanedbatelne, mozno som bol nieco robil zle,neviem), tam predpokladam rovnaky scenar pct.
ebo
Dátum registrácie: 29.01.2013

Príspevokod užívateľa blade6664 » 27.11.2014

Pani, nemam dobre skusenosti s pct, zatial som toho vela neudrzal :)

Momentalne idem po pdobnej kure ako chalan opisal v prvom prispevku, hcg som mal pocas cyklu, zacal som pct s clomidom 100mg na prve 2 tyzdne a potom znizim na dalsie 2, pdoobne tamoxifen 20mg a potom na 10.. Salbutamol som este nemal odvahu okusit zatial skumam ako ho presne davkovat.. Jedine obavy mi robi clomid, v lekarni mi tvrdili, ze ho uz nedodavaju.. Mam od dilera, ale neverim mu, z lekarne bol malinky ako tamoxifen a teraz je ako paralen :/ (to s tou lekarnou mi vie neikto potvrdit?)
Mam odlozeny aj proviron pre kazdy pripad, mam ho nasadit tiez do pct? Po pct chcem nastupit na dalsiu kuru na 2,max 3 mesiace a to sustak,s methanom - ten by som mozno zamenil na zaver ak pojdem aj 3mes (zvazujem boldenon, no ked som ho bol skusal jedine co som spozoroval, ze som nespal a vysledky zanedbatelne, mozno som bol nieco robil zle,neviem), tam predpokladam rovnaky scenar pct.
moc som tomu skusaniu boldenonu nepochopil
- ku clomidu je dostupny v lekarni po 10tabletach baleny. egys vyraba(mozem to este overit no nemal som problem s tym )
-salby sa neboj zacni od jednej tablety
-boldenon je velmy slaby minimalne 3mesiace ho tahat a dost velke davky (jedine co som pozoroval zilnatost a udrzanie ako tak hmoty nejaka husta ale extranebola, dost mozne ze som polavil aj na strave v tedy)
-tie vysledky chces pvoedat ze sinemal pri boldenone tak ?
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa ebo » 01.12.2014

Zvlastne, mne to udajne este preverovali v lekarni a vraj nie je dostupny clomid uz nikde. Nerozumiem tomu..
Ten boldenon bola tak vsuvka, zvazuje, ze by som ho prihodil do dalsej kury ako som uz nazacoval co chystam, ale posledne ma ani po 3 mesiacoch neprekvapil, to co opisujes sedi, no ja som nejake prirastky z neho ani nezaznamenal, skor som ich pripisoval tst.

4 tyzdne na pct su postacujuce, ci? :)
Ten proviron ma zmysel prikladat do pct? Udajne napokon znizuje vlastnu tvorbu tst co som sa niekedy docital, tak neviem kedy ho vhodnejsie uzivat?
ebo
Dátum registrácie: 29.01.2013

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní