PCT

Re: PCT

Príspevokod užívateľa bojka1 » 24.12.2014

chalany taka otazocka ...idem sustanon 10amp. a proviron,staci dat do ptc clomid+tamoxifen?Pocul som ze najhlavnejsie v ptc je hcg?dik za kazdu radu
bojka1
Dátum registrácie: 09.11.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa mimosvk » 24.12.2014

hcg je dobra vec, kolkatu kuru ides? vek?

hcg sa dava ale pred pct takze neviem ci uz zacinas pct alebo čo

ale ked uz mas ten tamox a clomid tak ich daj ale pridaj antikatabolicku latku a to clen/salbu

aj ked tamox uz tiez nieje najvecsia vyhra v pct ale nieje to velka chyba uz ked ho mas tak ho tam daj a kura je je vpoho light takze tak
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Pajty » 25.12.2014

ale ked uz mas ten tamox a clomid tak ich daj ale pridaj antikatabolicku latku a to clen/salbu

aj ked tamox uz tiez nieje najvecsia vyhra v pct ale nieje to velka chyba uz ked ho mas tak ho tam daj a kura je je vpoho light takze tak
A aká je náhrada za tamox? anastrazol a čo ešte poznáš?
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 25.12.2014

kludne nechaj tamox je lepsi do pct ako anastrotzol, anastrozol je na pct moc silna latka

do pct všeobecne tamox alebo exemestan k tomu clomid + proviron pripadne a antikat. latky clen/salb

po tvojej kure uplne stačí tamox 20mg 20 dní 10mg 10 dní a clomid 100mg 25dní a menšie davky clenbuterolu napr. 80mcg na 20-25dní ...a uplne postačujuce, hcg netreab po samotnom TST a provorone pokial si to netahal 15+ weeks
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa bojka1 » 25.12.2014

To je moja druha kura..prva bola pred3 roky ...Nie este nedavam ptc teraz som zacal este len sustanon 2strelu ...rozmislam ci dat to hcg ci nie ..uvidim dik
bojka1

[quote="Lyandrol"]kludne nechaj tamox je lepsi do pct ako anastrotzol, anastrozol je na pct moc silna latka

do pct všeobecne tamox alebo exemestan k tomu clomid + proviron pripadne a antikat. latky clen/salb

po tvojej kure uplne stačí tamox 20mg 20 dní 10mg 10 dní a clomid 100mg 25dní a menšie davky clenbuterolu napr. 80mcg na 20-25dní ...a uplne postačujuce, hcg netreab po samotnom TST a provorone pokial si to netahal 15+ weeks[/quot

Po 4 amp.chcem zacat s proviron az do konca a ak zacnem ptc tak dam tamox.+clomid ...takze hovoris ze nepotrebujem to hcg no ok ja sa len bojim aby sa mi vajca nedostali do brucha :D
Este si mam zohnat clembu...?Musim ju tam dat?Sory ze sa tak hlupo pitam ale na co to je dobre a kedy zacat s tim clembuterolom?
bojka1

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 25.12.2014

to budeš citit ....ked daš predposlednu apliakciu mixu daj hcg podla pocitu ked sa zmensia vajcia tak daj, kedze vonkajsie zmensienie je nasledok vnutorneho stiahnutia zliat atd.

clenbuterol zacat zarovno s ostatnou pct
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

okey diky ...potrebujem clenbu....nahodou nevedel by si zohnat ak ano tak napis do spravy a za kolko ... dik
bojka1

Príspevokod užívateľa Strong89 » 30.12.2014

cafte, vedel by mi niekto povedať aká je detekčná doba pct keď mám tamox clomid a proviron...chcem po pct dávať finasterid, tak by ma zaujímalo ako dlho sa ešte po dobrati tie látky držia v tele :)
Strong89
Dátum registrácie: 22.11.2014

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 30.12.2014

skorej by som riešil latky anabolické ako pct ..ak sa chystaš na sutaz ..ak nie tak nerieš vobec lebo take krvne testy na doping ti ziadny lekar nebude robit
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa dafo240 » 24.02.2015

Ahojte :) Chcel by som vas poprosit o radu ohladom PCT.
Nieco proti gynekomastii, na obnovenie TST po kure atd.
Priznam sa citam o tom stale a vela ale v PCT som nejaky strateny stale, teda niesom si isty tym co si myslim.
Som na zaciatku mojej prvej kury a idem :
15 amp. TST Mix/Sustanon a to 1amp. kazdych 5 dni a k tomu 150tab. Stanozolu, 3tab. denne.
Dakujem za rady :)
dafo240
Dátum registrácie: 10.02.2015

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.10.2017

V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný