PCT

PCT

Príspevokod užívateľa milo » 27.07.2014

zdravim co by ste mi poradili ako ochranu ked chcem dat danabol 50mg,spolu s tst enanthat 750 tyzden?a ked mi mozte poradit aj nazocv prostriedkov
milo
Dátum registrácie: 27.07.2014
Cash on hand: Locked

Re: PCT

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 27.07.2014

clomid, tamox a clenbu/salbu
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 27.07.2014

To sú relatívne dosť vysoké dávky. Koľko kúr máš za sebou a ako dlho chceš ťahať túto ? Ako dlho chceš ísť ten methandienone ?
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

methan chcem dat na prve asi 5 tyzdnov a tst na celu kuru 10 tyzdnov.a hlavne sa pytam koli tomu ze ake nazvy alebo ze aka firma vyraba clomid tamoxifen a tieto veci kvalitne...chlapik co mi predtym zohnal styrikrat tak skoncil s tymito vecami a zohnal som od balkanu danabol a enanthat .teraz som prvykrat objednal z netu tak sa dufam neoklamem ,ceny tam su zato dost vysoke
milo

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 27.07.2014

pct objednaj lekaren ...

tamoxifen ebewe 10mg (100 tablet)
clostilbegyt 50mg (40 tablet)
Proviron bayer (50 tablet x 25mg)
clenbuterol alpha farma 50x40mcg / balkan 60x40mcg / Vermodje 100x40mcg
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Názvy lekárenských vecí nájdeš na adcc.sk . Záleží od PCT, ktorú si si zvolil a aké látky si do nej použil. Ale vo všeobecnosti hľadaj účinné látky ako anastrozol, exemestan, raloxifene, Klomifen, tamoxifen, salbutamol. Nikto v mojom okolí nekupuje iné než farmaceutické veci do PCT.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

preto so mu napisal aku pct by som ja dal po takom cykle uz aj s nazvami veci ktore neni problem zohnat v kazdom meste v lekarni (az na ten clenbuterol)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

clenbuterol mam ,takze vlastne ..v lekarni by mi predali ten tamoxifen a clostybegit?bez receptu a bez znameho lekarnika?
milo

ktovie ..vyskušaj ..ak nie objednaj u dilera ...ale dal by som tam aj proviron ...kedze tam tie estrogeny budu hodne vysoko
Lyandrol
Moderator

a ten proviron v cykle?alebo v pct?
milo

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 27.07.2014

v pct
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Po tom čo všetko negatívne som si prečítal o Tamoxifene by som ho nedával do PCT. Volil by som kombináciu anastrozol - klomid - salbutamol/clen/metka a možno aj HMG podľa " sily " cyklu.
A proviron by som dal od 5teho týžna do cyklu až po PCT, nech s TST synergizuje a znižuje obsah SHBG. No ja som len teoretik, ja nemusím mať v tomto pravdu :).
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa heartattack » 27.07.2014

dobre vravíš ale aj tak by som striedal aj latky v PCT raz Anastrozol Clomid do druhej Exmestan Tamoxifen ten tamox ked daš v nizkych davkach a na 3-4w tak to nevadí podla mna a je to fakt raz za rok ho daš tak to tak nevadí
Fuck skinny get huge...
heartattack
Dátum registrácie: 05.06.2014
Bolo mu ďakované: 1 krát

Tamoxifenom sa liečia zeny s rakovinou nasledovne:
1. rok 10mg denne 2. rok 20 3. rok 30 a potom sa prechadza na silnejsie lieky ...cize mi muži vydržíme snad par tyzdnov 25mg tamoxu ;)
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa heartattack » 28.07.2014

šak to prave pišem ze do teraz sa veselo užíval "vo velkom" aj celu kuru a zrazu sa ho boja dat na 3-4w do PCT aj tak vačšina ludí dava 1-2 kury ročne takze to neni take strašne ked do jednej daš tamox a druhej clomid
Fuck skinny get huge...
heartattack
Dátum registrácie: 05.06.2014
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní