gyno - inhibitor aromatozy

gyno - inhibitor aromatozy

Príspevokod užívateľa stan » 21.07.2014

Zdar borci po kúre po pct sa mi začalo robiť najprv pod jednou bradavkou gyno teraz pod druhou, nemám to rozsiahle rád by som to podchytil, čo by ste nahodili? anastrozol, exemestan, alebo len proviron, poradťe ak máte skúsenosť a aké dávkovanie u konkrétneho výrobku, díky vopred
stan
Dátum registrácie: 25.06.2009
Cash on hand: Locked

Re: gyno - inhibitor aromatozy

Príspevokod užívateľa I_look_back » 21.07.2014

napiš akú kuru si šiel a akú PCT si mal a podľa toho sa treba zariadiť
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa stan » 22.07.2014

Šiel som TST Enanthate 10ml Asia pharm + methandionine 100tab (naposim) vermodje, pct tamoxifen clomid clenbuterol.
stan

Príspevokod užívateľa I_look_back » 24.07.2014

-ako dlho si po PCT? tvoja PCT je raj pre estrogény, preto tento problém... kľudne môžeš nasadiť anastrozol v nízkych dávkach na 2 týždne, malo by to pomôcť
-ako si na tom s libidom?
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa stan » 24.07.2014

Tamoxifen 25 dni 20mg, clenba 25 dni 80mg, clomid 10 dni 100mg, 10 dni 50 mg... po PCT mam 5-6 tyzdnov... dobre tak ho zozeniem, male davky tj. kolko mg denne?
S libidom v pohode mam chut secko len to trosku "dlhsie" trva...
stan

Príspevokod užívateľa I_look_back » 24.07.2014

-Vieš, ťažko sa mi takto odhaduje tvoja sitácia, ale môžeš mať tieto 2 problémy:

:arrow: Menej TST, viac estrogénov, primeranú hladinu SHBG
:arrow: Dostatok TST, viac estrogénov, nizku hladinu SHBG

-Môžes si vybrať buď Proviron alebo Anastrozol, ak si kupiš proviron, tak 75 mg denne aspoň 3 týždne a potom dávku znižuj, ak Anastrozol, tak 0,5 mg každý tretí deň, viac asi ani nie...
-Ideálne by ale bolo, aby si si urobil krvné testy a podľa toho by si si vedel presne nastaviť dávku a aj vybrať liek, ktorý potrebuješ, takto je to 50 na 50
I_look_back

Príspevokod užívateľa stan » 25.07.2014

Mne keď robila krvné testy * aj som jej povedal že som po sypačkách* povedala že mám všetko v poriadku, treba na to iné testy spraviť čo?. Mna len sere že aj obvodný aj chirurg atp. mi zajebú, o pól roka na kontrolu hádam sa to stratí samo... Jak u koko*ov a potom si vyber, prídem s tým o pol roka bude to horšie / už sa mi to začalo robiť aj na druhej strane / a pojdem pod skalpel ;) . Neviem teda či mám risknúť jedno z toho alebo si isť dať spraviť testy, ak áno čo jej mám povedať? že potrebujem zistiť hladinu SHBG ?
stan

Príspevokod užívateľa I_look_back » 26.07.2014

klasickými krvnými testami ti TST, estrogény, prolaktín či shbg nezisťujú... skôr len čeknú krvinky, cholesterol, pečeň, možno obličkové hodnoty
I_look_back

Príspevokod užívateľa stan » 27.07.2014

Ráno sa idem spýtat k obvodnej na tie testy atp. myslíš že to môže ešte zmiznúť? Inak ďakujem ti za všetko.
stan

Príspevokod užívateľa I_look_back » 28.07.2014

neviem v akom štádiu to máš, ťažko posúdiť
I_look_back

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.10.2017

V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní