zväčšené bradavky

zväčšené bradavky

Príspevokod užívateľa MichalB » 06.05.2014

Čaute .. som v puberte a mám zväčšené bradavky nieje to nejaký extrém ale sú väčšie a je to vidieť .. začalo mi to ako začala puberta .. myslíte že keď dám tamoxifén tak mi to môže pomôcť ?
Beriem AS a opatrenia proti normálne gyno sú mi jasné a teraz mám prvú kúru ale zväčšené bradavky mám už o dosť dlhšie ..

Myslíte že tamoxifén zaberie ? Alebo mám ísť na operáciu ?
MichalB
Dátum registrácie: 08.02.2014
Cash on hand: Locked

Re: zväčšené bradavky

Príspevokod užívateľa I_look_back » 06.05.2014

na vzniknutú gyno ti nepomôže už nič, na práve vznikajúcu maš dostupné prostriedky, napr. Tamox
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 07.05.2014

si v puberte a sypeš ?? nieze ja by som nezacal pred 20tkou ...ale tak podla mna skorej ako v 18-19 rokoch sypat veeeeeeeelmi zle ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa I_look_back » 07.05.2014

prečo? veď novodobý trend, dnes mať 13 rokov a nemať už v sebe AAS, pár ťakých opíc za sebou, nejaké tie ľahké drogy, nebyť panic a pár keriek, pfuuu tak si mimo :twisted: ty si ako na tom? Vidím, že kerky nikde, panic do dnes a čo zvyšok? :mrgreen:
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 07.05.2014

kerky nemam, môj vienok si šetrim pre tu pravu :D a taha mi na 21 :(
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa I_look_back » 08.05.2014

čo ti ťaha na 21? :lol:
I_look_back

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 08.05.2014

:D :D bohužual vek :D
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.10.2017

V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní