Prva kura

Re: Prva kura

Príspevokod užívateľa AnaKlon » 16.05.2014

Po pol roku jedine co mozem odporucit je cvicit dalej, vysperkovat hlavne stravu a "nacuvat" telu pri treningu. Kedze to nieje tvoja priorita nechapem naco chces ist do tohoto, pises ze sa chces posunut dalej no za pol roka si sa este viac-menej ani nepohol. Naturalny potencial je hlavne na zaciatku cvicenia vyrazny tak este vyuzi aspon ten, a potom porozmyslaj o sypke :007
btw: vies co stoji RH? :lol: niezeby bol nedostupny cenovo, ale je to trocha iny level ako nejaka dvesto eurova sypka :)
AnaKlon
Dátum registrácie: 12.05.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa mimosvk » 16.05.2014

Zdravim...takže asi pre pol rokom som sa začal venovať posilnovaniu...nieje to priorita v mojom živote, ale skôr účinny spôsob odreagovania sa od stresov. No chcem to posunúť na trošku vyššiu úroveň. Rozmýšlal som, nad užívaním rastového hormónu, no vopred sa chcem s niekym poradiť, či je to vhodné...poprípade čo odporúča. Ďakujem
ani nadtým nemysli, pochybujem že máš zvládnutý ako tak tréning čo sa týka techniky atd nie to este stravy
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa kevin22 » 16.05.2014

Diki za radu. Chápem ťa, ale to je práve ten dôvod, že som sa za pol roka moc nepohol. Nemám ambície to niekam ďaleko ťahať, ale posunuť sa trochu vyššie, vyskúšať niečo nové. Neplánujem v tom pokračovať roky a preto to nechcem tlačiť do extrémov. :wink: Viem čo stojí RH ... ale to nieje problém. Nechcem dávať orálne AS...

mimosvk...Som si toho vedomý, že nemam zmaknutú stravu na 100% ani na 90%...ale aký je v tom problém ? Ako hovorím chcem skúsiť niečo nové, nie vyťažiť z toho maximum...ja len chcem vedieť či je to vhodné do prvej kúry...
World Cyber Games
kevin22
Dátum registrácie: 19.06.2013

Príspevokod užívateľa AnaKlon » 16.05.2014

RH sam o sebe ti neda nejake "skvele" vysledky. Nieco urcite ano, ale nic extra. Ked ide len o to nedavat oraly tak by bolo lepsie skusit nejaku light kuru na tst atd.
To s tou stravou by si sa divil co sa da dokazat s telom ked dodrzujes kvalitnu stravu. Sam som mal niekedy k tomu rovnaky postoj ako ty, no sam na sebe som zistil ak osom sa mylil :)
AnaKlon
Dátum registrácie: 12.05.2014

Príspevokod užívateľa I_look_back » 17.05.2014

Zdravim...takže asi pre pol rokom som sa začal venovať posilnovaniu...nieje to priorita v mojom živote, ale skôr účinny spôsob odreagovania sa od stresov. No chcem to posunúť na trošku vyššiu úroveň. Rozmýšlal som, nad užívaním rastového hormónu, no vopred sa chcem s niekym poradiť, či je to vhodné...poprípade čo odporúča. Ďakujem
-RH je drahá vec, ktorá je v rukách nováčika vyhodeny peniaz a to do slova a do písmena, a prosím prečítaj si čo som napisal = VYHODENY PENIAZ ! RH sam o sebe buduje minimum hmoty a je skôr dobrý spaľovač, no na to nepotrebuješ dávať viac ako tisice euro, stačí aby si robil kardio. Význam RH sa začína naplňať spolu s AAS, no nie samotný. Mnohí očakávajú od RH zázraky, no časom pochopia, že treba vedieť ako na to
-A celkovo je to maximálne nelogické, maximálne nevhodné, maximálne čudné a smiešne začínať s RH, pretože ten ťa má posúvať už keď máš čo to odsypané a nie že ty si ešte nič nesypal a už ideš dávať RH, proste u teba ten učinok bude 0 bodov, radšej si za tie peniaze chod na dovolenku a zober nejakú kočku so sebou
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa kevin22 » 17.05.2014

Dik za reakciu. Vieš, mne o tie peniaze vôbec nejde, len som chcel nasadiť čo najkvalitnejšie veci. Potom s čím by to bolo vhodné skombinovať, poprípade čo by si poradil ty, aké látky by bolo vhodné použiť. Hlavne sa chcem vyhnúť orálnym AS. Spaľovať teda nepotrebujem, skôr potrebujem zvýšiť hmotnosť. A bude aj dovolenka :lol: treba sa aj odreagovať od stresov a prisť s čistou hlavou... :wink:
World Cyber Games
kevin22
Dátum registrácie: 19.06.2013

Príspevokod užívateľa I_look_back » 18.05.2014

s Rh budeš hmotu naberať vteyd, ak ho budeš kombinovať s AAS, bez nich to proste nepôjde, na svoj účinok potrebuje aspon 3 mesiace.... jednoducho to nie je len tak ako s každý myslím
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 19.05.2014

potiahni dlhšie TST a budeš mať o veeela lepšie výsledky :007 k tomu pridaj proviron ... ale lepšie by bolo ešte nejakú anabolickú látku napríklad oxan keď máš financie ... :wink: tam sa nemáš čoho báť pri oráloch :007
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Príspevokod užívateľa kullko » 21.05.2014

ak nechceš orály tak si daj TST a Drostanolon propionate a máš dobrú kúru a v porovnaní s RH aj dosť lacnú :D
"Victory isn't defined by wins or losses. It is defined by effort. If you can truthfully say, 'I did the best I could, I gave everything I had,' then you're a winner ." KAI GREENE
kullko
Dátum registrácie: 12.04.2011
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Pajty » 22.05.2014

Cawte chcem ísť deca + stanazol môže byť či tam treba dať ešte aj TST?
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa dzino1 » 22.05.2014

pajty tst je zaklad každej kury
dzino1
Dátum registrácie: 04.11.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Pajty » 22.05.2014

ja veim teraz idem TST enan + stanazol ale dik. Ďalšiu kúru dám asi propík/sustak + deca + stanozol/boldeon/methan.. hádam to bude fajn
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa I_look_back » 23.05.2014

Ak budeš mať kvalitné značky tak aj hej, len je to cyklus, ktorý musíš ťahať viac ako 30 týždňov, dobre čítaš, podľa toho čo si tam uviedol, ak chceš využiť potenciál nandrolónu a boldenonu, čo stojí aj dosť penazí, je potrebné ich užívať dlho
I_look_back

Príspevokod užívateľa mixao007 » 01.08.2014

Ahojte chlapi mam 19 rokov cvicim 4 roky pravidelne chcel by som prejst na AS neviete mi poradit kvalitnu kuru na zaciatok do objemu ? vyska 185 vaha 85 neviem ci je to podstatne som v tom uplne novacik :D dakujem za pomoc kazdu radu prijmem rad
mixao007
Dátum registrácie: 26.01.2011

Príspevokod užívateľa heartattack » 01.08.2014

TST + Proviron :)
Fuck skinny get huge...
heartattack
Dátum registrácie: 05.06.2014
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní