Prva kura

Re: Prva kura

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 03.05.2014

Uvidis po prvej strele ci neskoncis v chripkovych stavoch v horuckach ;-). Rozhodne nechod v ten den trening svalu do ktoreho si aplikoval. Kolega tak siel nohy a potom mu to dost opuchlo a na dalsi den ledva chodil. Co som cital , tak idealne je aplikovat pred spanim aby si potom ten sval nezatazoval. Moj sparing sa citi nekomforte pri aplikacii propiku do noh, tak mu to šijem do ramien :-D. Ale borci mozno budu mat konkretnejsie osobne skusenosti ...
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa Minko » 05.05.2014

caute borci vcera som dal vecer prvu davku propiku my to kamos fukol do ramena...dneska rano vsttanem, troskuma boli ruka ani neviem ci pojdem vecer cvicit..>D len neviem ci nie je lepsie davat propik do stehna?? nejake rady....
Minko
Dátum registrácie: 13.03.2011

Príspevokod užívateľa Verald » 05.05.2014

Najlepšie do zadku sa dava :-)
Verald
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa Pajty » 07.05.2014

Seruste mám za sebou 2 ihly a pichám si to iba do lavej polky rite pretože do pravej ma to bolí nevadí to že to iba do 1 strany dávam?
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 07.05.2014

vadi ..mal by si to prestriedat casom urcite
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa miro751 » 12.05.2014

Caute,,mam 38 r,cvicim cca 2 roky a rozmyslam nad kurou,viete poradit?
Chcel by som 2 latky ,jednu injekcnu .dik za radu
miro751
Dátum registrácie: 12.05.2014

Príspevokod užívateľa Bulsay » 12.05.2014

Čawko mohli by ste sa niekto zo skúsených pozrieť na moju kúru som si ju sám spravil + potreboval by som aby ste sa mrkli na dávkovanie jednotlivých látok resp. nejaký postreh ku kúre dik za odpoveĎ :)
9 týždňov tst mix 250mg/týž. (posledná dávka 125mg)
posledné 4 týždňe proviron 25mg/deň
PCT
tamox 10 - 20mg (2 týždne)
clenbuterol 0,04 - 0,12 (3 týždňe)
Bulsay

Príspevokod užívateľa repak » 12.05.2014

tst + proviron alebo stan namiesto toho
repak
Dátum registrácie: 19.07.2011

Príspevokod užívateľa AnaKlon » 12.05.2014

Miro skus napisat co ocakavas od toho (rysujes, ci objem, ci co?) a ako dlho by si ju chcel ist.
AnaKlon

Príspevokod užívateľa mimosvk » 13.05.2014

Čawko mohli by ste sa niekto zo skúsených pozrieť na moju kúru som si ju sám spravil + potreboval by som aby ste sa mrkli na dávkovanie jednotlivých látok resp. nejaký postreh ku kúre dik za odpoveĎ :)
9 týždňov tst mix 250mg/týž. (posledná dávka 125mg)
posledné 4 týždňe proviron 25mg/deň
PCT
tamox 10 - 20mg (2 týždne)
clenbuterol 0,04 - 0,12 (3 týždňe)
mix? ak očakávaš nejaké chrípkove stavy horučky atd tak ok, skôr sa odporúča enathát alebo cypionat ale to je tvoja vec, nevidím v tom zásadnu chybu,provironu by som dal viac a v pct potrebuješ dve látky na obnovu tst + jednu antikatabolicku ty tam mas len jednu na obnovu a jednu antikatabolicku
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa AnaKlon » 13.05.2014

Mix je do prvej kury uplne v pohode, aspon sa mu rychlejsie rozbehne. Ja som ho mal tiez v prvej a bez vedlajsakov, pohoda. 25mg je docela nizka davka daj aspon 50 denne a tahaj ho aj 5 tyzdnov az po pct (den pred pct ukoncis, tam to mozes vyklesat). Do pct pridaj este klomid v davkach 1. tyzden 150mg, 2.tyzden 100mg a treti 50. Tak isto aj tamox potiahni 3 tyzdne aspon, 2 tyzdne 20mg a posledny 10mg.
Inak miesto klenby by som skor dal salbutamol, ale nic hrozne to nieje :007
AnaKlon

Príspevokod užívateľa Bulsay » 14.05.2014

parada dik hoši :D
Bulsay

Príspevokod užívateľa I_look_back » 16.05.2014

Mix je do prvej kury uplne v pohode, aspon sa mu rychlejsie rozbehne. Ja som ho mal tiez v prvej a bez vedlajsakov, pohoda. 25mg je docela nizka davka daj aspon 50 denne a tahaj ho aj 5 tyzdnov az po pct (den pred pct ukoncis, tam to mozes vyklesat). Do pct pridaj este klomid v davkach 1. tyzden 150mg, 2.tyzden 100mg a treti 50. Tak isto aj tamox potiahni 3 tyzdne aspon, 2 tyzdne 20mg a posledny 10mg.
Inak miesto klenby by som skor dal salbutamol, ale nic hrozne to nieje :007
-mix je dobrý, ak neprináša chrípkové stavy, pre začiatončíka je dobrý Enanthát alebo Cypionát... tie sú vo väčšine prípadov najlepšie znášané, ale nemusia byť, inak pvoedané, celkovo každý TST do prvého cyklu je fajn, ale najväčšia pravdepodobnosť bolestivosti je pri TST P a TST mixe
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa AnaKlon » 16.05.2014

To je pravda, propik urcite nie do prvej. S mixom je to podla mna tak ako s enantatom ci cypionatom. Niekoho bube boliet a niekoho nie. Mna napriklad boli menej alebo rovnako ako tie dva, ale zalezi aj od oleja. Znamych zas bolia cca rovnako . Takze aj ked da enanthat moze ho boliet, ale aj nemusi. To je ale na diskusiu o nicom, v podstate suhlasim ze enantat je odporucanejsi do prvej kury, len v tomto osobne nevidim zas tak zasadny rozdiel.
AnaKlon

Príspevokod užívateľa kevin22 » 16.05.2014

Zdravim...takže asi pre pol rokom som sa začal venovať posilnovaniu...nieje to priorita v mojom živote, ale skôr účinny spôsob odreagovania sa od stresov. No chcem to posunúť na trošku vyššiu úroveň. Rozmýšlal som, nad užívaním rastového hormónu, no vopred sa chcem s niekym poradiť, či je to vhodné...poprípade čo odporúča. Ďakujem
World Cyber Games
kevin22
Dátum registrácie: 19.06.2013

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní