Prva kura

Prva kura

Príspevokod užívateľa Massa » 05.04.2014

Ahoj. Som tu novy, chcel by som sa spytat ci by niekto neporadil s prvou kurou. Mam 34r a cvicim pravidelne rok,doplnky uzivam protein a bcaa weider, strava myslim na 90% ze mam zvladnute. Mam kupene:

Induject 10ks
Methan
Nandrobolin 10ks
Stanozol

Pct:
Clomid
Exemestane
Tamoxifen
Proviron
Pregnyl

Potreboval by som poradit s davkovanim a tak isto ci je ok na prvykrat, rad sa necham poucit ;)
Dakujem za odpovede.
Massa
Dátum registrácie: 17.03.2014
Cash on hand: Locked

Re: Prva kura

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 05.04.2014

serus :wink:

do prvej kúry nandrolon nedavaj ...
a skus popracovat na strave ked si myslis ze mas iba 90% zvladnutych :007
do pct proviron davat nemusis nakolko tam nieje treba
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Príspevokod užívateľa I_look_back » 05.04.2014

-no dekač by si tam isto dávať nemusel, je to pravda, do prvej kúry nie, práve kvoli jeho negatívnym účinkom, ktoré nováčikovia nevedia vychytať
-ten zvyšok by ešte ako tak mohol byť, ale je tam tak či tak dosť orálov na prvý cyklus, aj keď to nie je nič neobvyklé
-do PCT ti stačí Tamoxifen + Exemestan + ak veľmi chceš tak aj proviron, ale chýba ti tam antikatabolická látka
-HCG sa dáva ešte pred PCT
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa blade6664 » 06.04.2014

takto
induject (tst mix ) 1amp tyzdenn (10w)
alphabolin 2amp tyzden (10w)
methan 5w 30mg denne
dva tyzdne pauza od oralov
a potom stanozol 11-12tyzden vyklasat a 13tyzden zacat pct
ja by som dal pct tamox clomid proviron clenba
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa Massa » 06.04.2014

Tiez som sa celkom bal ze tych oralov je tam dost na prvu kuru. Kamarat co mi to doporucil uz ma nieco odsypane (nehovorim ze tomu rozumie) a tvrdil mi, ze pojdem len male davky metanu. Mam iba 50ks 10 mg tabliet a stanozolu 100ks 10mg tabliet. Ak je to hovadina radsej si necham poradit a zamenim to. Co sa tyka deky,tak isto mam len 10 striel do druhej polky a cital som ze v malych davkach by to nemuselo byt az tak zle, a ze celkom dobre na klby, ale zase v Angelovych prispevkoch som sa docital ze je to mytus, tak neviem teraz... HCG jasne ze dam pred PCT a aj antikatabolicku latku mam Clembu.
Vedel by si mi prosim ta napisat komplet rozpis den/den aj kuru aj PCT? A ten clomid tam teda nemam davat? Zbytocne?
Dik za odpovede a 100krat hura tomuto foru aj Vam vsetkym, konecne niekto kto pise narovinu a vie aj poradit. :007
Massa

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 07.04.2014

nemas tam davat proviron nie klomid :D
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Príspevokod užívateľa Massa » 07.04.2014

Vcera som nemohol spat tak som precital hadam cele forum na skroids a som v rozhodovani uplne na zaciatku... Paci sa mi aj light prva kura od Angela na 40 tyzdnov aj prva kura v zlozeni len TST a proviron...Tak teraz neviem... Keby som isiel Methan(50ks) Tst mix 10 striel a Stanozol 100ks, je to v pohode na zaciatok alebo fakt radsej len tst a proviron? Usmernite ma niekto,dik
Massa

Príspevokod užívateľa blade6664 » 07.04.2014

Vcera som nemohol spat tak som precital hadam cele forum na skroids a som v rozhodovani uplne na zaciatku... Paci sa mi aj light prva kura od Angela na 40 tyzdnov aj prva kura v zlozeni len TST a proviron...Tak teraz neviem... Keby som isiel Methan(50ks) Tst mix 10 striel a Stanozol 100ks, je to v pohode na zaciatok alebo fakt radsej len tst a proviron? Usmernite ma niekto,dik
ujasni si hlave ako co chces a potom sa pytaj ako to naplanovat
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa IMonly » 07.04.2014

Normalne chod Tst enan a k tomu methan + potom stan na 10-12tyzdnov, mix by ta mohol dost zaliat takto pred letom neviem, ale ked uz mas kupene... ked je to tvoja prva kura urcite radsej takto, lebo prva kura ti zabere uplne najviac.. takisto zalezi, ze ake kvalitne veci mas, no decu ako aj nor-19ky urcite neradim davat teraz, to tak na 3-4 kuru pripadne, lebo pokial nevies ako na to, tak budes mat problem s libidom a pripadne sa mozu vyskytnut aj depresie.. co sa tyka provironu, necakaj od toho ziadne zazraky, maximalne lepsiu erekciu a trosku redsie vlasy :D to fakt radsej ten stan.. a neviem ako ale dobre by si bolo mozno zaobstarat ak nejaku ai, napr arimidex
IMonly
Dátum registrácie: 06.04.2013

Príspevokod užívateľa Massa » 07.04.2014

Tak asi nakoniec pojdem kuru t skroids tst mix+methan+stanozol
Pct je tam tamoxifen,clomid,proviron a salba. Mozem dat miesto salby clembu? A davky?
A nieje lepsie tam dat exemestane?
Mam dat pred pct aj pregnyl alebo nieje treba?
Dik za odpovede.
Massa

Príspevokod užívateľa IMonly » 08.04.2014

v pct proviron mozes ale tak max 25mg/denne inac by ti potlacal efekt PCT.. mozes dat clenbu jasne davky pyramidovo, neviem aku mas toleranciu tak vrchol okolo 100-120mcg denne, zacal by som niekde na 40mcg a postupne zvysoval na uvedenu davku a styl tradicne 2tyzdne on 2off..
examestan by bol lepsi, pokial si ho vies zohnat, je viac user friendly takpovediac, lebo anastrazol teda arimidex ti killne v podstate vacsinu estrogenu a obmedzi jeho tvorbu(samozrejme zavisi od davky), a teda s tym spojene vedlajsie aj ucinky ako pokles libida a suche klby.. ale rozumna davka armidexu k tvojej kure by bola tak 0,25mg kazde 2 -3 dni, podla toho ako velmi budes citit vodnu retenciu, popripade nejaky naznak gyna.. examestan je zas lepsi do pct podla mna ako do kury samotnej, ale efekt to splni, kedze je exa stavany na inom pricipe kontroly estrogenu, kde adex potlaca estrogen aby sa nevytvoril, teda potlaca enzym aromatazy samotnej, a examestan ho vychytava z krvnej plazmy, takze v podstate len reguluje potrebnu hladinu, ale neznizuje jeho tvorbu uplne.. takze dolezite je ukocirovat to tak aby bolo estrogenu tak akurat, kedze methan a tst mix aromatizuju poriadne..
vacsina ludi sa riadi tak, ze poznaju len tamoxifen, ktory povazuju za svaty gral, a ked ma bolia bradavky dam a bodka, ale tamox je len SERM(tj ovplyvnuje aby sa estrogen neviazal na bunky, ktore su najviac nan citlive teda hlavne prsia, preto su to vsetko lieky na liecbu rakoviny prsnika, lebo estrogen ovplyvnuje rast karcinomu prsnika) a neovplyvnuje aromatazu, to znamena, ze vacsina volneho testosteronu sa viaze na SHBG a dalsia cast armoatizuje na estrogen.. tj nevyuziju potencial tst samotneho naplno a na toto sluzi vyssie spominane AI. A prave aromataza je kluc ku zvyseniu volneho TST a teda aj mnohym anabolickym procesom.. A teda tu je mozne uplatnit aj Proviron, ktory plni aj funkciu toho aby sa neviazal volny tst na shbg, ale je to len mild ai, takze na taku korekciu ku velm lahkej kure.. preto vyssie spominana kombinacia TST a proviron.. No a tamox ma vyznamne miesto hlavne teda v PCT, pretoze vplyva na HPTA a tym padom semenniky zacinaju tvorit znova TST. A kto pouziva v cykle AI takisto by nemal mat problem ani s gynekomastiou. A upozornujem ak by niekoho napadlo miesat AI a tamox dokopy, tak to nie je dobry napad, lebo tamox potlaca efekt AI, teda hlavne adexu..
a hcg by som dal tiez i ked po prvej kure ti podla mna nebude treba ale ak das tyzden idealne 10dni pred pct kazde 3 dni cca 1000iu, nic nepokazis a skorej sa zotavis po cykle.. takisto sa pri tazsich cykloch pouziva tzv. hcg blast tj 10dni pred PCT kazdy den 300-500iu. A takisto sa moze pouzivat aj v cykle kazdy tyzden nak 300-500iu podla potreby aby sa velmi nescvrkli vajka a nebol problem u frajerky hehe :twisted: Samozrejme ak pojdes dalsie kury tak to bue chciet viac hcg, ale o tom potom..
a poradim ti studuj studuj, pozeraj si kombinacie latok ich vzajomne interakcie a tak predides pripadnym komplikaciam a ziskas maximalne benefity, ale ako sa hovori skusenost je neprenosna ;) Skusil som tedaobjasnit aspon nieco.. aby si vedel co a preco..
IMonly
Dátum registrácie: 06.04.2013

Príspevokod užívateľa Massa » 09.04.2014

Super vdaka za vsetky odpovede. Predsa este jedna otazka. Dost ma boli slacha na pravej ruke ked robim zdvihy na bic s velkou cinkou. Zacalo to ked som ich robil s rovnou a potom lepsie ked som presiel na ez ale aj tak boli pri cviceni a aj ked cinku pokladam tak to su fajneee stavy. Skusal som condrosulf ale nic moc, je nieco lepsie protizapalove napr? Dik
Massa

Príspevokod užívateľa I_look_back » 09.04.2014

v pct proviron mozes ale tak max 25mg/denne inac by ti potlacal efekt PCT.. mozes dat clenbu jasne davky pyramidovo, neviem aku mas toleranciu tak vrchol okolo 100-120mcg denne, zacal by som niekde na 40mcg a postupne zvysoval na uvedenu davku a styl tradicne 2tyzdne on 2off..
examestan by bol lepsi, pokial si ho vies zohnat, je viac user friendly takpovediac, lebo anastrazol teda arimidex ti killne v podstate vacsinu estrogenu a obmedzi jeho tvorbu(samozrejme zavisi od davky), a teda s tym spojene vedlajsie aj ucinky ako pokles libida a suche klby.. ale rozumna davka armidexu k tvojej kure by bola tak 0,25mg kazde 2 -3 dni, podla toho ako velmi budes citit vodnu retenciu, popripade nejaky naznak gyna.. examestan je zas lepsi do pct podla mna ako do kury samotnej, ale efekt to splni, kedze je exa stavany na inom pricipe kontroly estrogenu, kde adex potlaca estrogen aby sa nevytvoril, teda potlaca enzym aromatazy samotnej, a examestan ho vychytava z krvnej plazmy, takze v podstate len reguluje potrebnu hladinu, ale neznizuje jeho tvorbu uplne.. takze dolezite je ukocirovat to tak aby bolo estrogenu tak akurat, kedze methan a tst mix aromatizuju poriadne..
vacsina ludi sa riadi tak, ze poznaju len tamoxifen, ktory povazuju za svaty gral, a ked ma bolia bradavky dam a bodka, ale tamox je len SERM(tj ovplyvnuje aby sa estrogen neviazal na bunky, ktore su najviac nan citlive teda hlavne prsia, preto su to vsetko lieky na liecbu rakoviny prsnika, lebo estrogen ovplyvnuje rast karcinomu prsnika) a neovplyvnuje aromatazu, to znamena, ze vacsina volneho testosteronu sa viaze na SHBG a dalsia cast armoatizuje na estrogen.. tj nevyuziju potencial tst samotneho naplno a na toto sluzi vyssie spominane AI. A prave aromataza je kluc ku zvyseniu volneho TST a teda aj mnohym anabolickym procesom.. A teda tu je mozne uplatnit aj Proviron, ktory plni aj funkciu toho aby sa neviazal volny tst na shbg, ale je to len mild ai, takze na taku korekciu ku velm lahkej kure.. preto vyssie spominana kombinacia TST a proviron.. No a tamox ma vyznamne miesto hlavne teda v PCT, pretoze vplyva na HPTA a tym padom semenniky zacinaju tvorit znova TST. A kto pouziva v cykle AI takisto by nemal mat problem ani s gynekomastiou. A upozornujem ak by niekoho napadlo miesat AI a tamox dokopy, tak to nie je dobry napad, lebo tamox potlaca efekt AI, teda hlavne adexu..
a hcg by som dal tiez i ked po prvej kure ti podla mna nebude treba ale ak das tyzden idealne 10dni pred pct kazde 3 dni cca 1000iu, nic nepokazis a skorej sa zotavis po cykle.. takisto sa pri tazsich cykloch pouziva tzv. hcg blast tj 10dni pred PCT kazdy den 300-500iu. A takisto sa moze pouzivat aj v cykle kazdy tyzden nak 300-500iu podla potreby aby sa velmi nescvrkli vajka a nebol problem u frajerky hehe :twisted: Samozrejme ak pojdes dalsie kury tak to bue chciet viac hcg, ale o tom potom..
a poradim ti studuj studuj, pozeraj si kombinacie latok ich vzajomne interakcie a tak predides pripadnym komplikaciam a ziskas maximalne benefity, ale ako sa hovori skusenost je neprenosna ;) Skusil som tedaobjasnit aspon nieco.. aby si vedel co a preco..
Tak vidíš, že moje forum študuješ, ale podávaš ešte tak trochu ZLE INFORMACIE:

1.Proviron 25 mg v PCT je malo, tvorbu vlastného TST začína obmedzovať pri vyššých dávkach a to nad 100 mg denne

2.Je síce pravdou, že Exe je vhodnejší do PCT a Anastrozol radšej do cyklu v boji proti estrogénnemu pôsobeniu, ale to čo spomínaš ďalej, heh... rozdiel medzi nimi je len ten, že Exemestan vykazuje aj androgénnu aktivitu, preto je vhodnejší do PCT, ale obe pracujú na rovnakom princípe znižovania hladiny estrogénov, dokonca Exemestan sa ani len neviaže na červené krvinky, čiže to s tou krvnou plazmou si teda ako myslel?

3.Bežne sa IA kombinujú s antiestrogénmi, len treba vedieť ktoré s ktorými, zisti si prečo je ich kombinácia vhodná

4.Čo sa týka Provironu, áno jeho jediný význam je práve regulácia hladiny SHBG, ale ak je niekto citlivý na gyno, Proviron mu nepomôže ani kebyže si veľmi chcel
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Massa » 17.04.2014

V pondelok idem dat prvu strelu, chcem sa spytat ci mozem ist za 2-3 hodky hned cvicit,alebo mam ist az neskor, napriklad az v utorok? Prva sypka tak neviem a nic podobne som tu nenasiel. Dik za odpoved.
Massa

Príspevokod užívateľa Massa » 03.05.2014

Uz som teda v tom aj ja ;) Ake doplnky davate v kure?
Ja davam C cko 2x1000mg E cko 2x400mg, Omega3, Lipovitan staci, ci este nieco treba pridat?
Massa

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní