Clenbuterol ? -> TST MIX+ Stanozol

Clenbuterol ? -> TST MIX+ Stanozol

Príspevokod užívateľa dracikit » 18.03.2014

Zdravim, idem moju prvu kuru TST mix (prve dve davky 500mg potom 250mg, aplikujem kazde 4 dni)+ stanozol. Chcem sa Vas opytat kedy by bolo najlepsie brat clenbuterol. Este pred nasadenim stanozolu (zhruba po 2 a pol tyzdni od prvej aplikacie) alebo to mozem kombinovat spolu so stanozolom ? Chcem to brat spolu s tst nie v PCT. Alebo kedy je to brat lepsie ? V PCT idem clomid + proviron. Viete mi zhruba poradit ake davkovanie zvolit pri provirone ?

Dakujem
dracikit
Dátum registrácie: 18.03.2014
Cash on hand: Locked

Re: Clenbuterol ? -> TST MIX+ Stanozol

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 18.03.2014

no ked to adš spolu zo snaztonozlom ku koncu cyklu, v pct budeš mat velmi velky upadok kvality ..vieš ..ja b somto skorej dal na zacatiatku neh schudneš nejaky tuk a potom stanozol to lepsie ukaze
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa I_look_back » 19.03.2014

kolega ti dobre poradil, alkurat PCT maš slabu
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa dracikit » 19.03.2014

OK tak klenbu dam pred stanozolom :) aj som to tak chcel dat. co sa tyka PCT tak mi vraveli ze tato kura nie je az taka silna zeby som potreboval neviem aku Pct, zaobstaram si aj tamox ale len pre istotu ak by sa objavilo gyno. Nechcem do neho moc ist :D bojim sa impotencie :D K tomu do PCT mam aj T-up od nutrexu
dracikit

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 20.03.2014

impotencie sa neboj, tamox daj aj do pct 20mg aspon na 25 dni a k tomu clomid aspon 30 tablet pod 50mg ...t up ti moc nepomoze to daj po skonceni pct
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa dracikit » 20.03.2014

isto ? :D ... oki oki. T up dam az po PCT :) diky za radu :)
dracikit

Príspevokod užívateľa I_look_back » 21.03.2014

Nepačia sa mi tie rady tých ľudí, ktorí vypúšťajú z úst info o tom, že kúra nie je až tak silná, aby trebalo nejakú dobrú PCT. Je jasné, že čím menej cyklov máš za sebou, tým bude obnova ľahšia, ale takým štýlom ako ti radia kamoši, potom máte presne tie výkyvové stavy, pred kúrou 85 kg, po kúre 95 kg, po pct 82 kg, tak neviem, ak sa ti také niečo pozdáva, tak kašli na PCT a kľudne bud spoko aj s tým, že maš menej ako pred kúrou. Mnohí sa zase chváli, že po PCT majú ešte vyššiu váhu ako pred cyklom, napr. v tomto mojom príklade by to bolo 97 kg, ibaže treba sa pozerať aj na to, čo ti ostane, lebo tieto prípad z 98 % sú ľudia, ktorí sa potom pekne krásne obalia tukom a sú sice veľkí, ale kebyže nasadili poriadnu dietu, tak za 2 mesiace sú z nich modelky, pretože hmota doslova žiadna alebo minimálna
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa Nest0r » 21.03.2014

Nepačia sa mi tie rady tých ľudí, ktorí vypúšťajú z úst info o tom, že kúra nie je až tak silná, aby trebalo nejakú dobrú PCT. Je jasné, že čím menej cyklov máš za sebou, tým bude obnova ľahšia, ale takým štýlom ako ti radia kamoši, potom máte presne tie výkyvové stavy, pred kúrou 85 kg, po kúre 95 kg, po pct 82 kg, tak neviem, ak sa ti také niečo pozdáva, tak kašli na PCT a kľudne bud spoko aj s tým, že maš menej ako pred kúrou. Mnohí sa zase chváli, že po PCT majú ešte vyššiu váhu ako pred cyklom, napr. v tomto mojom príklade by to bolo 97 kg, ibaže treba sa pozerať aj na to, čo ti ostane, lebo tieto prípad z 98 % sú ľudia, ktorí sa potom pekne krásne obalia tukom a sú sice veľkí, ale kebyže nasadili poriadnu dietu, tak za 2 mesiace sú z nich modelky, pretože hmota doslova žiadna alebo minimálna

takže s jeho kurou..plus pct čo tam ma po skončeni pct bude tam kde na začiatku? ba aj horšie?
Nest0r
Dátum registrácie: 19.01.2012

Príspevokod užívateľa I_look_back » 22.03.2014

iba ak veľmi podcení PCT
I_look_back

Príspevokod užívateľa I_look_back » 22.03.2014

Uplne jednoduché vysvetlenie, užívaš AAS, tvoja prirodzená tvorba vlastného TST sa postupne znižuje a vo väčšine cyklov sa vypne úplne alebo je na úrovni max do 30 %. Prestaneš užívať AAS a je potrebné tvoju tvorbu čo najrýchlejšie obnoviť za podpory liekov (Klomid, Tamox, Anastrozol a iné), pretože ak sa na to vybodneš, prirodzene sa ti tvorba obnoví po 3 až 6 mesiacoch, čo je extrémne dlhá doba. Za ten čas by si stratil všetkú hmotu ktorú si v cykle nabral + padal by si ešte viac, pretože spočiatku by si mal tvorbu TST na úroni dievčat a hladinu estrogénov tiež na úrovni dievča, teda bol by si hormonálne na tom veľmi blízko žene a ja som prirodzene svalnatú ženu ešte nevidel, rozumieme sa? snažil som sa to tak jednoducho popisať
I_look_back

Príspevokod užívateľa dracikit » 22.03.2014

Tak pojdem aj ten tamox v PCT :) diky hosi :) ..Chcem sa vas este opytat na kolko davok mam rozdelit stanozol ked budem brat 30mg denne ? mozem to supnut naraz alebo rozdelit na 2 az tri krat denne ? ...
dracikit

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.03.2014

zhruba kazdych 8 hodin s tym ze posledna davka pred spanim
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa dracikit » 09.04.2014

Mam este jednu otazocku, zajtra idem zacat so stanozolom a neviem ci spolu s nim mam zacat brat aj tabletky na ochranu pecene (MáM essentiale forte N) alebo ich brat az v PCT alebo po PCT. Dik za radu
dracikit

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 09.04.2014

ak pojdeš len samotny stan ako jediny oralny steroid v kure, tak stači počas a po pct
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa dracikit » 27.04.2014

Zdravim, nechcem vytvarat novu temu tak to dam tu.
V auguste chcem ist moju druhu kuru. ( prva mi konci teraz, siel som kazde 4 dni 250mg tst mix, prve dve davky 500mg a posledne dve 125mg, od polky kury stanozol 30mg/den, 21dni pred stanozolom clenbu )

Druhu kuru chcem ist TST mix + stanozol do druhej polky kury - tst chcem brat 10 tyzdnov a od 6 do 12 tyzdna brat stanozol. Znova by som chcel ist 21 dni pred stanozolom clenbu + na celych 12 tyzdnov pridat boldenon.

CHcem sa opytat v akych davkat mam brat mix a stanozol. Ci je tam ten boldenon dobre zaradeny alebo mi viete poradit daky oral na kvalitu do prvej polky kury.

Dakujem
dracikit

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní