Prvá kúra

Re: Prvá kúra

Príspevokod užívateľa lykant266 » 02.06.2014

Kura 10 tyzdnov testosteron mix a nandrolon decanoate.Planoval som ukoncenie pyramidovym system zacat dole 70 % 8tyzden 50 % 9tyz a 10 tyz 30 % mam znizovat aj decu s testosteron a dam pregnyl 3x.poslednu davku 5 dni pred koncom dojazdu tst + zacnem s tamoxifen 20 mg a potom 10mg .testosteron mix 500mg tyzdene a decu 200 mg v kure.dik
lykant266
Dátum registrácie: 01.06.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa I_look_back » 03.06.2014

:arrow: Veľmi zlý výber pre začiatočníka, kto ti to poradil? Stavím sa, že si sa riadil cyklom zo stranky steroidy.szm.... bla bla bla a čekoval kopčekove cykly staré cca 20-30 rokov :?

:arrow: Kde máš DHT derivát? Tvoj cyklus mal vysoký anabolický potenciál, ktorý si vôbec nevyužil, pretože hladina tvojho SHBG musí byť paradne vysoká, je pravdou, že v tele ti bude kolovať dihydronandrolón, ktorý je ale neikoľko násobne slabší ako klasické DHT. A som si istý, že práve maš myšlienku v hlave = čo som nevyužil, ved som pribral 20 000 000 kg, hej, pribral bracho, ale je to voda, presne taká aká ti tečie z vodovodu, čo chvíľa ju vyčúraš a bude po všetkom.... pridaním DHT derivátu by si využíval skutočný potenciál a naberal by si HMOTU ! a To je rozdiel medzi amatersky spracovaným cyklom a cyklom spravený pod dozorom človeka čo sa vyzná....

:arrow: Čo všetko chceš nasadiť do PCT? Len Tamoxifen?

:arrow: Radím ti, aby si zainvestova peniaze do PCT, inak budeš veľmi sklamaný, pretože prevažne čo si nabral bude voda, bude aj určite aj hmota, netvrdím že nie, ale pokiaľ podceníš PCT, tvoja hmota opadne v pct veľmi veľmi veľmi rýchlo a hoci si váhu zachovaš, čo je dosť možné, tak ostane na tebe prevažne voda a tuk, pretože ak nasadíš zlú PCT, budeš zažívať efekt hormonálne nerovnováhy, dôsledkom ktorej bude zvýšená haldina estrogénov (drží sa voda + tuk), zvýšená haldina prolaktinu (nebudeš sa môcť urobiť), zvšená hladina SHBG (budeš mať slabú erekciu a celkovo libido bude nízke) a tvoja hladina VOLNEHO TST bude nízka, čím stratiš celkovo chuť na treningy a silu

-myslím, že som ti to vysvetlil fakt podrobne, nabudúce viac študuj, aj ked chapem, že možno si nevedel kde a ako, ale hlavne že už aspon teraz vieš, že veci sa fakt dajú robiť lepšie
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa heartattack » 06.06.2014

sa čudujem že tie stranky ešte su a kolko ludi si na nich doničilo zdravie pride zakon na zimu a bude dobre už to aj tak nema hranic zo všetkym kdo chce kam pomožme mu tam :wink: bude to zle ale zaroven dobre že odidu taketo fejkove stranky
Fuck skinny get huge...
heartattack
Dátum registrácie: 05.06.2014
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa I_look_back » 06.06.2014

-sú chvíle, kedy si poviem, že je to správe a chvíle kedy si poviem, že to nie je dobré, myslím zákon,ale uvidíme finálnu verziu... pačila by sa mi verzia ako je to v anglicku, kde pre osobnú držbu môžeš mať koľko chceš, ani poštu ti nemôžu zadržať, ani zobrať ich ak to najdu u teba, musia ti dokázať predaj
-pretože takto to nijak neobmedzujú tých, ktorí sa chcú venovať športu a dosahovať lepšie výsledky, obmedzilo by to predajné weby a bla bla bla...
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa aviator » 11.06.2014

Chlapi,nechci otvírat nove téma.Mam nejake tablety a potreboval bych aspoň zhruba pisnout jak to mam zkombinovat...
Mam strombu 100t 10mg,metku 100 tablet 10mg,undestor 300 tablet,turinabol 200 tablet 10mg a oxandrolon 300 tablet po 10mg...a proviron....Na jednou to je asi moc,ale nejak to rozdělit na 12 tydnu...Co vzit prosim vas první a co třeba do druhé pulky,nebo z každého trosku a najednou....
Undestor 3x2 tablety denne to mam na 50 dnu,a třeba zaccit metkou a strombou a pak prejit na oxandrolon a turinabol..?..
Proste az to neprepisknu s mnozstvim....mam 115 kilo na 191cm.....naturalne...ale porad to není ono...Ja vim,ze injekcni TST je lepsi,ale ted mam toho zboží a uvidíme co bude dal...
Predem dekuji za nejake odpovedi
aviator
Dátum registrácie: 11.06.2014

Príspevokod užívateľa Pajty » 12.06.2014

Nechcel som zakladať novú tému píšem to sem.
Chcem ísť nejakú kúru na objem no neviem sa rozhodnúť. Samozrejme chcem čo najmenej tuku pribrať.
Neveim sa rozhodnúť:(dlžka trvanie 10 týždňov)
sustak/enathate/propík(jedno z toho) + deca + stanazol
sustak/enathate/propík(jedno z toho) + boldeon + stanazol
sustak/enathate/propík(jedno z toho) + methan + stanazol
Jednalo by sa o moju 2 kúru.
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa heartattack » 12.06.2014

propik podla mna určite nie lebo bodat si 10 tyzdnov kazdy druhy den je chujovina dalej Mix Enan ak niesy "alergicky" na mix tak to je kludne o sympatiach či M C E to je jedno niekdo ma po mixe teploty chripkove stavy bolesti bla bla bla tak sa rozhodni sam
A) Enantat Nandrolon Stanozol neni dobra kombinacia do druhej kury ten nandrolon je blbost podla mna do druhej a treba ho tahat tiež dlhodobo alebo hned vačšie davky nandrolon ti zrazi TST na nulu a treba ho poriadne vyPCTčkovat pohrat sa s PCT a dalšie veci
B) Enantat Boldenon Stanozol toto je kura skor na kvalitny objem a boldenon treba tahat dlhodobo aby vobec začal učinkovat ktory treba tahat viac jak 12w podla mna aby sa prejavil je to slaby roid stanozol je dost toxicky oral vo všetkych smeroch
C) Enantat Metan Stanozol toto je da sa povedat taka zakladna pre niekoho prva ineho druha kura ja by som dal toto a ked maš financie naviac ten stanozol by som vymenil za oxandrolon lebo stanozol je dost toxicky ako som písal predtym
A PCT chceš davat ake?
Fuck skinny get huge...
heartattack

Príspevokod užívateľa Pajty » 12.06.2014

propik podla mna určite nie lebo bodat si 10 tyzdnov kazdy druhy den je chujovina dalej Mix Enan ak niesy "alergicky" na mix tak to je kludne o sympatiach či M C E to je jedno niekdo ma po mixe teploty chripkove stavy bolesti bla bla bla tak sa rozhodni sam
A) Enantat Nandrolon Stanozol neni dobra kombinacia do druhej kury ten nandrolon je blbost podla mna do druhej a treba ho tahat tiež dlhodobo alebo hned vačšie davky nandrolon ti zrazi TST na nulu a treba ho poriadne vyPCTčkovat pohrat sa s PCT a dalšie veci
B) Enantat Boldenon Stanozol toto je kura skor na kvalitny objem a boldenon treba tahat dlhodobo aby vobec začal učinkovat ktory treba tahat viac jak 12w podla mna aby sa prejavil je to slaby roid stanozol je dost toxicky oral vo všetkych smeroch
C) Enantat Metan Stanozol toto je da sa povedat taka zakladna pre niekoho prva ineho druha kura ja by som dal toto a ked maš financie naviac ten stanozol by som vymenil za oxandrolon lebo stanozol je dost toxicky ako som písal predtym
A PCT chceš davat ake?
clomid tamox salbu. Neviem dneska sme sa otom s kamošom bavili že asi dáme ten mix decu a stanazol ale kedže deca znižuje tst tak neviem :( boldeon šlape až neskoro tak neviem čo k tomu mixu a stanazolu okrem methanu :( oxan chalani hovorili za veľa peňazí málo muziky takže som v rozpakoch :idea: :oops: :oops:
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa heartattack » 12.06.2014

takže clomid tamox "zastarala" pct treba tam IA a keby si dal tamox clomid takuto pct určite v trvaní "len" 3 tyzdne tak sa ti ešte pol roka nepostaví... nandrolon treba vysadit min 2-3 tyzdne pred pct vyklesat ho určite mat pripraveny parlodel alebo cabergolín a dať HCG do kury a vysadit ho 10-14 dni pred PCT a do pct HMG Anastrozol/Exmestane Clomid Methan male davky alebo tu salbu poprípade viagru a natiahnut tu PCT na 4-5 tyzdnov samozrejme sa s tym treba pohrat zalezi od toho ake davky ideš naj by bolo keby si to hodil do excelu všetko aj s PCT a pod a potom sa s tym lepšie robí
Prečítaj si negatívne učinky stanozolu a oxandrolonu a zistíš ano stanozol je lepší ale dopad na zdravie je horší... ake značky chceš íst?
Fuck skinny get huge...
heartattack

Príspevokod užívateľa 3xk0pt3r » 05.02.2015

Takychto tem je tu plno, takze nebude zacinat novu a radsej sa sem pridam, pretoze aj ked som cital, stale som sa nedopatral jasneho zaveru.

Vacsina ludom bolo odporucane TST propionat a Proviron ako pct + kombinacia dht (Stanozolol, Anavar).

Toto bude tiez moja 1. kura a ako vela ludi, aj ja by som najskor chcel skusit tabletovu formu.
Nepoznam nikoho osobne a toho najvacsieho v posilke sa "bojim" spytat :)

Mam 29, 189cm, 105kg (cca 24% tuk)...odcvicene mam asi 10 rokov, ale na poslednych cca 6 mesiacov ma zlozilo zranenie chrbta...teraz makam uz 3 mesiace (4-5x tyzdenne) na kreatine, bcaa, protein, tribulus ...

V mojom okoli som zacul rozpravat o Stanozolole LA (LA sa docela lahko pamata), ale islo to zo smeru, kde stal chlapik rozmerov koliku do plota...sice sa ohradil, ze uz 2 roky poriadne necvicil, preto tak vyzera.

Stanozolol samotny tu bol rozoberany viac krat, cital som prispevky aj od (Lyandrol a I_look_back).

Uz ani neviem kde presne, som cital o dlzke prveho cyklu cca 3-4 tyzdne, potom pauza 5-6 tyzdnov.
Stanozolol davkovali 30-50g denne (tablety).

Co by som rad:
1. Nechat si co naviac svalovej hmoty pri diete s takmer 0vym prijmom sacharidov
2. Nechcem napuchnut/zaliat sa vodou
3. Co najviac sa vyhnut problemom s erekciu, pretoze si to potom mozem hltat sam pod balkonom
4. Velmi rad by som sa tiez vyhol fejkom/co je asi najvacsi problem, kedze si to nemozem len tak v lekarni kupit

Ci budem s AS pokracovat uvidim podla vysledkov 1. cycklu.

Budem vdacny za kazdy rozumny prispevok/odporucanie na dilera.

Ocenil by som aj kontaktovanie od niekoho z moderatorov, pretoze ked uz ludia mozu platit za program trenerom, preco nie skusenym uzivatelom.
3xk0pt3r
Dátum registrácie: 05.02.2015

Príspevokod užívateľa 3xk0pt3r » 05.02.2015

Chcem podakovat za pm,ale kazda odpoved mi skonci v "Spravy na odoslanie"
3xk0pt3r

Príspevokod užívateľa 3xk0pt3r » 07.02.2015

Co tento kratky 6w cyklus?
w1-4
Stanozolol - 50mg denne
Oxan - 40mg denne
5-6
Clomid (treba aj hcg?)
Clenbuterol
Proviron

liv52 pocas celej doby (alebo treba nieco silnejsie?)

Vopred dik za pripomienky
3xk0pt3r

Príspevokod užívateľa MarioM » 07.02.2015

Neviem chalani, viem že všetky tieto kúry su zaležené na niečom už vyskúšanom .... som len začiatočník v injekciách ale asi by som viac ako 3 látky do seba naraz nedával či už injekčne alebo orálne .... a to verte sám na sebe už vidím či už problem s libidom alebo gyndou aj ked len v počiatočnom štádiu ale vidím .... samozrejme dá sa to riešiť dalšou a dalšou ampulkov alebo tabletkov ... ale osobne moj osobny nazor viac ako tri rôznorodé látky si do seba nikdy dávať nebudem ...
MarioM
Dátum registrácie: 30.10.2014

Príspevokod užívateľa 3xk0pt3r » 07.02.2015

5-6 tyzden chcem skor ako pct, bez oxanu a stanozolu.
3xk0pt3r

Príspevokod užívateľa mimosvk » 08.02.2015

Co tento kratky 6w cyklus?
w1-4
Stanozolol - 50mg denne
Oxan - 40mg denne
5-6
Clomid (treba aj hcg?)
Clenbuterol
Proviron

liv52 pocas celej doby (alebo treba nieco silnejsie?)

Vopred dik za pripomienky
inj. testak a nie taketo k0k0tinky :roll:
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní