Prvá kúra

Re: Prvá kúra

Príspevokod užívateľa AnaKlon » 23.05.2014

Hej hej, jasne.
AnaKlon
Dátum registrácie: 12.05.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Minko » 27.05.2014

ma tu niekto skusenosti zo stanozolom od VERMODJE?????
Minko
Dátum registrácie: 13.03.2011

Príspevokod užívateľa AnaKlon » 27.05.2014

vermodje je super celkovo, maju kvalitne produkty.
AnaKlon

Príspevokod užívateľa I_look_back » 28.05.2014

ma tu niekto skusenosti zo stanozolom od VERMODJE?????
-zatial sú na túto značku veľmi dobré ohlasy, neviem aké to bude v budúcnosti, ale na teraz zvyšujú látku kvality celkovo na trhu
-spočiatku som mal obavy z tejto značky práve kvoli špinavej kampani proti nej na istých forach, ale zatial sa mi len potvrdilo to, že šlo skutočne len o konkurenčný boj a nie o pravdu
-rovnako tiež ale treba dávať pozor, podľa neoficálnych info, zatial ničim povrdených, preto je to tak 50 na 50 majú v PL fake Vermodje produtky, pre tých, ktorí chcú frfľať, že už tu robím reklamu nereklamu, opakujem sa = NEOFICIALNE A NICIM NEPOTVRDENE INFORMACIE
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Minko » 28.05.2014

`caute sypaci mam takyto problem moja prva kura je balkan tst propionate a k tomu mam stanozol vermodje...aplikujem najprv som daval jedno rameno potom druhe a teraz jedno stehno druhe stehno forma isla viditelne hore zilky vybehli v tomto som spokojny..ale...mam za sebou asi 10 aplikaciu propiku a stale ma neskutocne bolia stehna a ramena...vedel som ze mam to bude boliet na zaciatku ale mna to boli stale...dnes som sa na prechode pre chodcov snazil prebehnut na druhu stranu...no mali ste ma vidiet ludia co ma videli si museli mysliet ze som minimalne dement jak pokriveny proste nedalo sa :DD a vecer sem tam mam problemy s dychanim ze mam dusivy kasel a niekdy my aj vyskoci teplota....?????
Minko
Dátum registrácie: 13.03.2011

Príspevokod užívateľa I_look_back » 28.05.2014

-TST Propionat od BP ked bolí, tak bolí ako ku.va, ak planuješ dalej pokračovať s kúrou, zakup si iný a davaj to 50 ku 50
-Teplota je spôsobená práve TST P, je to bežný jav a ak máš aj opuchy a bolesti, tak ani nie je o čom
-Dráždivý kašeľ = časť oleja ti prejde do žily
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa AnaKlon » 29.05.2014

noo tak s propikom je to rovnako aj u mna, mna aj AP boli kazda jedna injekcia. A od cca dvadsiatej aplikacie sa k tomu pridali este chripkove stavy. Ak nepomoze to riedenie 50/50 s inou znackou tak skus k tomu primiesat vit E do strikacky, este som to neskusal ale vraj by to malo pomoct. A nedavaj do stehien, ale skus zadok. Je menej citlivy a nemal by tak boliet. Plus nebudes aspon chodit jak dosrany :D
AnaKlon

Príspevokod užívateľa 30tnik » 29.05.2014

moja skusenost hovori, ze prva injekcia do prislusneho svalu boli najviac.
dalsia do toho isteho uz menaj, dalsia este menej, este menej...
ja davam TST mix do praveho stehna - vzdy do toho isteho.
Prva injekcia bola merav, druhu som trochu citil, tretiu atd necitim vobec.
Ak pichas raz za 5-6 dni, mozes podla mna v pohode do toho isteho svalu odpichat 10 ihiel
when you have one of those days when you feel too big weight on your shoulders.... Do squats!
Užívateľov profilový obrázok
30tnik
Dátum registrácie: 23.04.2014

mix a ine dlhe estery su priemerne bolestive pre vacsinu ludi a bolest ustupuje po kazdej dalsej aplikacii. Ale propik je nieco ine a snad 90% ludi boli cely cas. U mna sa bolest znizila po tretej-stvrtej aplikacii asi na polovicu, ale uz nadalej sa neznizovala. A dalsi rozdiel je, ze propik ides kazdy alebo kazdy druhy den takze miesta aplikacie by som dal minimalne 4 ktore striedas...
AnaKlon

Príspevokod užívateľa lace34 » 29.05.2014

čawte, čo poviete na túto kúru? :)
Prílohy
kúra do diety.xlsx
(16.33 KiB) 107 stiahnutí
lace34
Dátum registrácie: 09.12.2012
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

tu poslednu davku tst uz nedavaj aby bol dostatocny cas medzi kurou a pct. V pct ten clomid staci 100mg/tyzden, 75mg/druhy a 50mg/ treti tyzden, je zbytocne tak vela od zaciatku po takej light kure. Inak okej. A nezabudaj na ochranu pecene pocas kury, ten stan tam mas pekne dlho ;)
AnaKlon

Príspevokod užívateľa lace34 » 29.05.2014

Diky za radu. Na pečen mam sylimarín :)
lace34
Dátum registrácie: 09.12.2012
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa lykant266 » 01.06.2014

Zdravim potreboval by som pomoc s 1 kurou a hlavne s PCT.Ukoncenie cyklu nastava po poslednom podani danej latky a je to zaciatok PCT alebo PCT zacina az po biologickom rozpadu danej latky.Dik
lykant266
Dátum registrácie: 01.06.2014

Príspevokod užívateľa Pajty » 01.06.2014

Keď ideš TST napr. 8 týždňov tak dáš poslednú strelu v 8 týždni a o 2 týždne po poslednej strele nasadíš PCT(pretože tst ešte má 2 týždne dojazd )
Pajty
Dátum registrácie: 29.08.2012

Príspevokod užívateľa AnaKlon » 02.06.2014

Zdravim potreboval by som pomoc s 1 kurou a hlavne s PCT.Ukoncenie cyklu nastava po poslednom podani danej latky a je to zaciatok PCT alebo PCT zacina az po biologickom rozpadu danej latky.Dik
zalezi ake latky mas v kure. rozpis to trocha.
AnaKlon

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní