Prvá kúra

Re: Prvá kúra

Príspevokod užívateľa rastoSE » 16.12.2015

Aby som zbytocne nevytvaral novu temu, chcel by som serioznu radu o prvej kure po niekolkorocnej prestavke. Cvicim pravidelne stravu dodrzujem v ramci moznosti a aj vyzivove doplnky su v poriadku.
nakoko mam teraz viac casu venovat sa cviceniu intezivnejsie chcel by som nasadit vhodnu kuru. Mam 42 rokov V:180cm,vaha:90kg, citim uz na sebe velmi pomalu regeneraciu a urcite aj hladina tst nie je to co byvalo. Mojim cielom je znizit % tuku a udrzat co najviac svalovej hmoty pripadne skvalitnit.Kedze mam uz nejake skusenosti s AS upreednostnil by som iba kvalitu bez zbytocneho zavodnenia. Chcel som zacat trochu lightovo bez inj. Oxanabol, Undestor, Clenbuterol ale bohuzial po objednavke v jednom E-shope(sk) mi zaslai len cast zasielky a v druhom e-shope ( eu) zadali pri doruceni nie kopletnu adresu dorucenia takze zasielka sa vratila spat a potom uz dorucena nebola. Ak sa najde niekto ochotny mi poradit seriozne aj s dodavkou a planom budem rad , pravdepodobne sa inj. forme nevyhnemale to je ok, predstavu mam tak kura na 6- ? tyzdnov , samozrejme ze to nechcem z...mo.
dik
rastoSE
Dátum registrácie: 18.08.2015
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa rastoSE » 18.12.2015

Aby som zbytocne nevytvaral novu temu, chcel by som serioznu radu o prvej kure po niekolkorocnej prestavke. Cvicim pravidelne stravu dodrzujem v ramci moznosti a aj vyzivove doplnky su v poriadku.
nakoko mam teraz viac casu venovat sa cviceniu intezivnejsie chcel by som nasadit vhodnu kuru. Mam 42 rokov V:180cm,vaha:90kg, citim uz na sebe velmi pomalu regeneraciu a urcite aj hladina tst nie je to co byvalo. Mojim cielom je znizit % tuku a udrzat co najviac svalovej hmoty pripadne skvalitnit.Kedze mam uz nejake skusenosti s AS upreednostnil by som iba kvalitu bez zbytocneho zavodnenia. Chcel som zacat trochu lightovo bez inj. Oxanabol, Undestor, Clenbuterol ale bohuzial po objednavke v jednom E-shope(sk) mi zaslai len cast zasielky a v druhom e-shope ( eu) zadali pri doruceni nie kopletnu adresu dorucenia takze zasielka sa vratila spat a potom uz dorucena nebola. Ak sa najde niekto ochotny mi poradit seriozne aj s dodavkou a planom budem rad , pravdepodobne sa inj. forme nevyhnemale to je ok, predstavu mam tak kura na 6- ? tyzdnov , samozrejme ze to nechcem z...mo.
dik
Aspon kontakt na normalny shop ? Nikto?
rastoSE
Dátum registrácie: 18.08.2015

Príspevokod užívateľa Aesthetik » 11.01.2016

-
Naposledy upravil/-a Aesthetik v 30.05.2016, upravené celkom 1 krát.
28 y.o. lifetime natural
Užívateľov profilový obrázok
Aesthetik
Dátum registrácie: 11.01.2016

Príspevokod užívateľa bomberman » 11.01.2016

kým napíšu rozumnejší, tak ja by som skôr volil kombináciu tst + proviron, to je taký základ, ktorý ťa posunie trochu a budeš vedieť odsledovať vedľajšie účinky... tst + oxan je veľmi ľahká kúra, skôr na skvalitnenie a treba čakať skôr od toho menšie prírastky na hmote a sile...
bomberman

Príspevokod užívateľa Nathan » 12.01.2016

175cm 70kg a 9 rokov cvicis... to mas 2%bf? :D :D sorry bobe ale takuto haluz som uz dlho neprecital... kazdopadne ak prvy cyklus tak tst+proviron uplne ti to staci ako pisal uz chalanisko, vychytas na lahkom cykle vela veci do buducna, kazdopadne po 9rokoch cvicenia na vysku 175cm robis niekde obrovku chybu, pretoze neverim ze po 9rokoch naturalneho cvicenia si sa dostal na 70kg a mas vycerpane genetické maximum, to by si nemohol mat bf ani :D no hate ale pekne kkcina, cize priority chlape priority, neber to v zlom, ale predtym nez vobec pojdes do aas by si mal mat naozaj vela veci mat usporiadanych a jednoducho z tohto tvojho popisu vidim, ze nieco nie je ok... oxan a tst mozes dat druhy cyklus kludne, 3 uz by mali byt 3 latky...
Nathan
Dátum registrácie: 11.01.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa beginnerAS » 13.01.2016

Nazdarek borci som zaciatocnik cvicim nejaky ten rok a kedze nemam predispozicie moc nenaberam :( chcem zacat s AS mam kupene sustanon a nandrolon planujem to na 8 tyzdnov. 1-6 tyzden plnu davku 250 mg. Aj sust. Aj nandrolon. Potom vyklesavat.
A mam este proviron.ten chcem zacat od stredu cyklu. Budem potrebovat PTC? Aj v tychto malych davkach? Ak ano viete mi zostavit co najmenej toxicke a a gyno?
Dakujem pekne
beginnerAS
Dátum registrácie: 13.01.2016

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 13.01.2016

Nazdarek borci som zaciatocnik cvicim nejaky ten rok a kedze nemam predispozicie moc nenaberam :( chcem zacat s AS mam kupene sustanon a nandrolon planujem to na 8 tyzdnov. 1-6 tyzden plnu davku 250 mg. Aj sust. Aj nandrolon. Potom vyklesavat.
A mam este proviron.ten chcem zacat od stredu cyklu. Budem potrebovat PTC? Aj v tychto malych davkach? Ak ano viete mi zostavit co najmenej toxicke a a gyno?
Dakujem pekne
Kamo nemas o tom ani sajnu....nesyp....zamakj poriadne bez AS ..musi to ist aj naturalne so suplementami a stravou...nemas nic odcvicene a uz by si sypal..testak a nandrolon uz vobec nie :!:
S tym PTC si ma pobavil :D
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Príspevokod užívateľa bomberman » 13.01.2016

ideš dávať do prvej kúry nandrolon a potom chceš čo najmenej toxickú pct? :( veď choď normálne tst mix + proviron od 5. týždňa a do pct daj anastrazol, clomid a salbu. nandrolon si odlož na inokedy. :)

pct je na celom cykle úplne najdôležitejšia, ešte dôležitejšia ako samotná kúra, lebo potrebuješ naštartovať produkciu vlastného tst, ináč prídeš úplne o všetko čo si nabral počas cyklu. predstav si to ako deravé vedro s vodou. v pct sa snažíš tie diery upchať, aby voda nevytiekla. keď nedáš žiadnu pct, teda nedáš žiadne štuple na diery, tak vo vedre nebude žiadna voda a jediné čo ti zostane je pár fotiek z kúpelne a spomienky na kúru.
bomberman

Dakujem pekne za reakcie ... ako tak to chapem... tak vies mi presne napjsat aky tst mix mam pouzit? A kolko mg tyzdenne? Normalny leitovy rozpis ..
DAKUJEM
beginnerAS

Dolor napis mi prosim ta spravu s tvojim sukrm. mailom odpisem ti obratom tam... tu sa mi nejako neda
beginnerAS

Príspevokod užívateľa bomberman » 14.01.2016

nevidím dôvod prečo by som ti mal dávať súkromný mail, keďže všetko môžem kľudne písať aj tu a v prípade, že sa mýlim, tak ma niekto opraví. sustanon je tst mix a dávkuje sa 500mg prvá dávka, potom každých 6 dní 250mg, ale na tvojom mieste by som sa na to vykašlal a cvičil naturálne s tým, že si budeš čítať len, lebo urobíš viac škody ako úžitku.
bomberman

Príspevokod užívateľa homar » 14.01.2016

beginnerAS: si začiatočník a chceš sypať? aké predispozície? ak dáš poriadny objemový tréning s veľkým množstvom kvalitných makroživín, tak musia byť výsledky, treba sa len poriadne do toho oprieť a budú výsledky... ale keď už silou mocou chceš ísť do toho, tak to čo písali chalani vyššie, a hlavne PCT MUSÍ BYŤ!!!
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jagino » 14.01.2016

Ahojte, ja by som potreboval tiez poradit, do prvej kury....
Chcel som zacat Testosteronom enenthate len trosku rozmyslam nad tym terapeutickym uzivanim: pri liecbe rakoviny prsnika zien a to ma zarazilo s mozno odbornou otazkou aj pre Vas: ked mal moj otec rakovinu prsnika(zlazy) a to je pravdepodobne dedicne u muzov co to moze u mna sposobit(pravdepodobne) po aplikacii?
a este otazka: mozem do prvej kury zaradit na 4 tyzdne Methadienone a potom pokracovat 4 tyzdne Testosteronom enenthate s priblizne akym /normalnym a neprehnanym/ davkovanim? teda podla vasich odporucani....
Chel by som vediet proste vas nazor iba...
Diky moc moc moc.... :007
Jagino
Dátum registrácie: 14.01.2016
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa homar » 15.01.2016

nechápem ako myslíš to dávkovanie? akože najprv samotný Methan a až potom TST Enan??? lebo ak to myslíš tak, tak to bude kravina
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 15.01.2016

Ahojte, ja by som potreboval tiez poradit, do prvej kury....
Chcel som zacat Testosteronom enenthate len trosku rozmyslam nad tym terapeutickym uzivanim: pri liecbe rakoviny prsnika zien a to ma zarazilo s mozno odbornou otazkou aj pre Vas: ked mal moj otec rakovinu prsnika(zlazy) a to je pravdepodobne dedicne u muzov co to moze u mna sposobit(pravdepodobne) po aplikacii?
a este otazka: mozem do prvej kury zaradit na 4 tyzdne Methadienone a potom pokracovat 4 tyzdne Testosteronom enenthate s priblizne akym /normalnym a neprehnanym/ davkovanim? teda podla vasich odporucani....
Chel by som vediet proste vas nazor iba...
Diky moc moc moc.... :007
Pravdepodobne nic to nema spolocne s tebou....je tam pisane ze u zien....u muzov to je ojedinele a ak mas obavu ci nemas nejaky anbeh skoc k endokrinologovi....
Methan daj an zaciatok kury neviem aku dlhu ale asi 7 week ti staci na zaciatok ...30mg denne konstant na 3 week...enathat tahaj od zacaiatku prva strela 500mg potom E5D 250mg..pct samozrejmostou
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní