Prvá kúra

Re: Prvá kúra

Príspevokod užívateľa Jagino » 15.01.2016

nechápem ako myslíš to dávkovanie? akože najprv samotný Methan a až potom TST Enan??? lebo ak to myslíš tak, tak to bude kravina
hej tak ale zasa som nieco dostudoval tak som zmenil nazor no, bud od zaciatku dam TST enan a po asi 4 tyzdnoch methadion az do konca (planujem 8 tyzdnov) alebo zo zaciatku methadion 3-4 tyzdne a pridam Stanozol (-len neviem no, co som cital je dost silny vraj ale dobry)

A este jedna vec, cital som tiez ze je lepsi TST enan na kratsie kury a tiez ze kratsia kura je lepsia volba prvej kury. Je to pravda? Trochu zlozito napisane viem ale uz ma hlava z toho boli :D

Pytam sa vas, lebo ako pozeram vacsina z Vas su PRO sypaci.... :007
Jagino
Dátum registrácie: 14.01.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 16.01.2016

nechápem ako myslíš to dávkovanie? akože najprv samotný Methan a až potom TST Enan??? lebo ak to myslíš tak, tak to bude kravina
hej tak ale zasa som nieco dostudoval tak som zmenil nazor no, bud od zaciatku dam TST enan a po asi 4 tyzdnoch methadion az do konca (planujem 8 tyzdnov) alebo zo zaciatku methadion 3-4 tyzdne a pridam Stanozol (-len neviem no, co som cital je dost silny vraj ale dobry)

A este jedna vec, cital som tiez ze je lepsi TST enan na kratsie kury a tiez ze kratsia kura je lepsia volba prvej kury. Je to pravda? Trochu zlozito napisane viem ale uz ma hlava z toho boli :D

Pytam sa vas, lebo ako pozeram vacsina z Vas su PRO sypaci.... :007
Test.enathat je dlhy ester ,ktory sa musi tahat viac ako 8 week aby slapal na 110%....methan na zaciatok stale do sypky na rozbeh ,kym sa nerozbehne testak...do druhej casti ked doberes methan daj stan alebo oxan...medzi tym tyzden pauza od oralov...vyklesas na tom Dht orale...
Užívateľov profilový obrázok
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Príspevokod užívateľa feruklan » 16.01.2016

oral bych do te 2 pulky nedaval ... to at tam soupne dalsi injekcni
feruklan
Dátum registrácie: 15.01.2016

Príspevokod užívateľa feruklan » 16.01.2016

Borecxxx nejdoi mi jeste posilat pm tak mi napis na mail : feruklan@seznam.cz dik predem
feruklan
Dátum registrácie: 15.01.2016

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 16.01.2016

oral bych do te 2 pulky nedaval ... to at tam soupne dalsi injekcni
Do prvej sypky 2 ihly zbytocne
Užívateľov profilový obrázok
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Príspevokod užívateľa Jagino » 13.02.2016

Diky
Naposledy upravil/-a Jagino v 14.02.2016, upravené celkom 2 krát.
Jagino

Príspevokod užívateľa Jagino » 13.02.2016

Chlapi, dufam ze mi budete vediet poradit, aplikoval som dnes druhu ampulku induject 250 od AP do bocneho steh.svalu, na druhy den bolest celeho svalu, na treti som nemohol ani chodit cize bandaz, stvrty tak isto.. piaty uz v pohode. Siesty cize dnes druha noha, takisto bocny sval, a zasa zacina podobna bolest... co robim zle? alebo je to reakcia na latku? je to bolest od miesta vpichu az po koleno... citim to ako keby som mal ten sval spuchnuty, napumpovany, cize bezbolesti je problem urobit co i len drep....
Aplikujem to spravne... aj rozmasirujem.. tak co je zle? Diky moc
Jagino

Príspevokod užívateľa Loutka » 19.02.2016

to je to ze vsetci sa zeniete za AP/lebo je mytus ze len od nich je vsetko kvalitne/ a pritom keby si pohladal tak by si zistil ze napriklad Restanon od Shree Venkantesch ma olej bezbolestny, druha vec ja by som v prvej kure do nohy nedaval, radsej si nesadnem na rit v.pripade takejto.reakcie nez nevediet chodit, ak si si to cele dokladne premyslel a nastudoval tak by si vedel ze mix zvykne boliet hlavne prve strely potom je to uz lepsie, a to bud rad ze nemas aj i e problemy okrem bolesti ;-) dalsie uz budu menej a menej bolestive ;-)

btw. kamosa bolela prva strela cypionatu 2 tyzdne :-D dalsi uz ani nedal a.presiel na propik, lebi radsej kazdy druhy den jedno male pichnutie ako dvojtyzdnova bolest
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Svaty Matej » 19.02.2016

to je to ze vsetci sa zeniete za AP/lebo je mytus ze len od nich je vsetko kvalitne/ a pritom keby si pohladal tak by si zistil ze napriklad Restanon od Shree Venkantesch ma olej bezbolestny, druha vec ja by som v prvej kure do nohy nedaval, radsej si nesadnem na rit v.pripade takejto.reakcie nez nevediet chodit, ak si si to cele dokladne premyslel a nastudoval tak by si vedel ze mix zvykne boliet hlavne prve strely potom je to uz lepsie, a to bud rad ze nemas aj i e problemy okrem bolesti ;-) dalsie uz budu menej a menej bolestive ;-)

btw. kamosa bolela prva strela cypionatu 2 tyzdne :-D dalsi uz ani nedal a.presiel na propik, lebi radsej kazdy druhy den jedno male pichnutie ako dvojtyzdnova bolest
Netáraj :D Teba môže mix bolieť a mna bolieť vôbec nemusí..je uplne jedno či mix, jedná sa o značku a o pridané látky

Ty asi príliš veľa študuješ a viac testuj, lebo čo bolí kamaráta, teba nemusí:D .. Ked si taký študovatel, tak povedz ktorý tren je bezbolestný? :D :lol:
Ja som mal bolesti z propíku balkan príklad, že som nevedel chodiť, pharmacom žiadna bolestivosť hustejší olej, dmx všetko bezbolesttné stredne riedky olej, vermodje bezbolestny stredne riedky olej, shree bezbolestny riedky olej..
Svaty Matej
Dátum registrácie: 19.02.2016

Príspevokod užívateľa Loutka » 19.02.2016

no poviem ti ze z mojho okolia nepoznam nikoho koho mix nebolel, ver mi prvu strelu v orvej kure som mal od Balkanu a trpel som tyzden :-D a netvrdil som ze musi boliet kazdeho ale ze existuje aj mix ktory neboli nikoho /hore spomenuty, neviem o nikom koho bolel/, ten cypionat to som tam dohodil len na pobavenie, momentalne idem restanon a naozaj je skoro bezbolestny a to aj prva dvostrela, cize ano mas pravdu je to o pouzitych latkach a to som mu aj pisal, ze ak by nesiel slepo za jednou znackou tak by ho teraz noha nebolela napriklad ;-) rozumieme sa?
tren je pre mna este vzdialena buducnost ;-) nechcel som sa robit mudry peace
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Svaty Matej » 19.02.2016

no poviem ti ze z mojho okolia nepoznam nikoho koho mix nebolel, ver mi prvu strelu v orvej kure som mal od Balkanu a trpel som tyzden :-D a netvrdil som ze musi boliet kazdeho ale ze existuje aj mix ktory neboli nikoho /hore spomenuty, neviem o nikom koho bolel/, ten cypionat to som tam dohodil len na pobavenie, momentalne idem restanon a naozaj je skoro bezbolestny a to aj prva dvostrela, cize ano mas pravdu je to o pouzitych latkach a to som mu aj pisal, ze ak by nesiel slepo za jednou znackou tak by ho teraz noha nebolela napriklad ;-) rozumieme sa?
tren je pre mna este vzdialena buducnost ;-) nechcel som sa robit mudry peace
ok pohoda, preto som sa pytal na tren, lebo som nemal tren ktorý nebolel .. nemyslim tu klasicku dvoj trojdnovu bolest, ale tren ma vždy bolel hned po vpichu :D.. to pri iných as som nemal nikdy.. :D
Svaty Matej
Dátum registrácie: 19.02.2016

Príspevokod užívateľa norbert99 » 26.09.2017

norbert99
Moderator
Dátum registrácie: 10.03.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný