Prvá kúra

Prvá kúra

Príspevokod užívateľa Chaozz » 18.04.2013

Chcel by som sa spýtať čo by ste mi odporučili na prvú kúru? Cvičím 3 roky 180 cm 77 kg. Moc sa do toho nerozumiem a rád by som bol keby ste mi poradili.
ďakujem
Chaozz
Dátum registrácie: 18.04.2013
Cash on hand: Locked

Re: Prvá kúra

Príspevokod užívateľa Lendo » 20.04.2013

na prvú stačí aj samotný TST, ak chceš môžeš od druhej polky pridať DHT, napríklad Proviron

TST pre začiatočníka najlepší asi Enathat.. aplikácia E6D

do PCT - Tamox - Clomid - Salbutamol

hlavne dobrý zdroj a origo výrobky (GEP, Alpha, ...)
I'm married to the devil, in the city of angels.
Užívateľov profilový obrázok
Lendo
Dátum registrácie: 14.05.2012

Príspevokod užívateľa KiAdiMundi » 20.04.2013

Ked sa do toho nerozumies tak nesyp.neber to v zlom je to tvoja vec, len proste nechapem preco nekdo chce sypat ked sa vtom nevyzna.najprv by si kazdy mal neco nastudovat ,vybudovat si naturalny zaklad a potom zacat dopovat , a tu uz nehovorim o tebe ale vo vseobecnosti , lebo si myslim ze steroidy by mali uzivat iba skupina ludi co so tomuto sportu venuju naplno je to prvoradne v ich zivote a robia vsetko preto aby dosiahli pozadovane vysledky a podla mna 90% uzivatelov ani zdaleko nepatri do tejto skupiny, a je to dost smutne si myslim. no a prave preto maju steroidy zlu povest lebo dneska uz hocijaky je.bo do seba pcha sterace aby potom machroval na disco. este raz neber to osobne nehovorim o tebe,no a ked chces neco dat tak tak ako pisal kolega tst s dlhym esterom. len pre mna takato otazka znie jak keby si sa opytal : nemam,vodicak ,neviem soferovat ale poradte mi ake auto si mam kupit ... nie je rozumnjesie najprv sa naucit soferovat ,urobit si vodicak , ziskat nejaky prax a potom uvazovat ze ake auto kupit ? :) ..je to samozrejme na tebe , len akurat som mal debatu na podobnu temu tak asi preto som moj nazor napisal sem ,sorry
KiAdiMundi
Dátum registrácie: 13.03.2013

Príspevokod užívateľa I_look_back » 21.04.2013

pišeš pravdu, aj tak je to len otázka času
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Noodles » 21.04.2013

este ja chcem dostat zdrba :D ..na kvalitku pred letom moze byt oxan dufam , ale neviem sa rozhodnut aky inj. TST vziat chcel som propik ale odradza ma to ze ho treba davat kazdy 2 den ...aky iny by ste odporucili ? nechcem aby ma to brutalne nalialo vodou , nechcem naberat boh vie kolko kil ..
Noodles
Dátum registrácie: 04.03.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.04.2013

ak si budeš drzat stravu, kludne enanthat/cyp/mix
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa KiAdiMundi » 21.04.2013

mozes dat kludne dlhy ester enanthate bo cypionate , eventualne aj mix , to ako ta to zaleje bude odrazom tvojej stravy. si myslim ze ked mas dobru stravu,kvalitne trenujes + davas kardio tak s hocijakym esterom testaku ked ho kombinujes s oxanom , mozes dosiahnut fajn kvalitku :007
KiAdiMundi

Príspevokod užívateľa Noodles » 21.04.2013

noo to som rozmyslal ...nebude to dobre napr s decou alebo sustanonom? trosku sa bojim nejakeho extra dlheho esteru ,aby to nezacalo aromatizovat atd (citam I.Kopceka,snazim sa tomu vsetkemu pekne porozumiet) :-) ...
Noodles

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.04.2013

decou ? deca je nandrolon ...cize deca + oxan urcite nie ..a ta by ta uz mohla aj dost zaliat ....a povedal by som ze skorej bude aromatizovat mix ako enant/cyp ..vecsina ludia ma skorej paradoxne problem pri propionate s gynom
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa KiAdiMundi » 21.04.2013

na deku zabduni!! tst+oxan a mas super kuricku.
KiAdiMundi

Príspevokod užívateľa Noodles » 22.04.2013

asi nakoniec bude aj tak ten propik po dnesnom rozhovore ...moze byt takto ze 50 mg obden propiku a kazdy den 30 mg oxan, tak na 5 tyzdnov? bude aj clenba mozem ju dat kludne k tomu? :-)...este otazocka co do PCT k tomuto, kolko a kedy ..dakujem za rady :-)
Noodles

vsetko ad alphy aby som nezabudol..dufam ze nebude ziadny fake
Noodles

Príspevokod užívateľa IMonly » 22.04.2013

no 50mg to je dost malo, dal by som aspon 75 alebo 100 v najlespom pripade, a vsak ak to mas od alphy tak to su ampule po 100mg/ml tak obden by som dal jednu amp. a oxan aspon tych 40mg/denne u nho treba trosku vyssie davky.. a aspon tych 7 tyzdnov..
do pct si nechaj ten clen pyramida je desi tu pohladaj 2tyzdne on a 2 off
tamox: 40/40/40/a potom zvysnych 11 dni po 20mg
clomid: 200/150/150/100 a zvysnych 14dni po 50mg
IMonly
Dátum registrácie: 06.04.2013

Príspevokod užívateľa I_look_back » 22.04.2013

ak od toho neočakáva zazraky, bude mu stačiť aj 50 mg, do diety je to ideálne, ale na prvý krát dávať 100 mg každý druhy den je veľa, to v podstate vychádza cca 400 mg TST týždene, to je na novačiky už dosť
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

takto aby som to objasnil nejde mi nejake extra naberanie ide o kvalitu skor..idem do diety a chcem konecne aby to po tej dobe cvicenia vyzeralo dobre!nejde mi o to byt hruda ako sa hovori.. inak 100 kg, 188cm, 22r....takze necham to na 50 mg, ked bude dost penazi do toho 10teho tak mozno nakupim aby bolo aj na 60-70mg propiku. Oxan necham na 30 urcite kedze je to fest draha zalezitost.Ale natiahnem to cele na 6 tyzdnov. A ta clenba dam si ju teraz na dva tyzdne pokial zacnem cyklus, potom od zaciatku cyklu 3 tyzdne pauza a 2 tyzdne do konca cyklu ju dam znova na kvalitu( dobre rozmyslam ci nie?) . Este k PCT mozem zohnat tamoxifen a proviron lenze neviem kolko toho davat a kedy zacat , samozrejme aj aspon tribulus dam k tomu . Uz len toto chcem vediet a bude kludny ,vdaka :-)
Noodles

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní