Ap clenbu (astralean)

Ap clenbu (astralean)

Príspevokod užívateľa H!gH^DuNk » 30.03.2013

Nazdar..potreboval by som pomoc ...začal som pred pár dňami užívať clenbuterol od AP do rysky ...idem pyramidovo hore 20mcg,40mcg,60mcg ,80mcg, 100 mcg...teraz som pri dávke 80 mcg (ráno 40,poobede 40) no a problém je v tom, že necítim žiadne vedľajšie účinky, žiadne trasenie rúk ani návaly tepla ...je to normal?
H!gH^DuNk
Dátum registrácie: 03.12.2012
Cash on hand: Locked

Re: Ap clenbu (astralean)

Príspevokod užívateľa I_look_back » 30.03.2013

TOTO BOLA NEDAVNA REAKCIA NA CHLAPCA, ktorý presne to čo ty pišeš o AP, pisal o PH
toto je väčná a neutíchajúca tema, či diskusia, treba si uvedomiť, že to tak bude stále, žiadna UG doposiaľ nevyrobila a ani nevyrobí stále rovnako dobrú clenu, bohužiaľ UG jednoducho ako keby nevedeli miešať presné množstvá pri látkach, ktoré sa vyrábajú v mcg. Ak si pamataš, dlhodobo sa tu riešil clenbuterol značky AlphaP a tá istá várka niekomu ževraj šlapala, inému nie, to isté je to teraz pri clenbuterolu, niekomu šlape menej, niekomu viac... v tom bude jednoducho a logicky viac faktorov, citlivosť betareceptorov, ich pamäť a podobne... tak ako pri TST je potrebné časom zvyšovať dávku, lebo ta nižšia už nebude tak šlapať, rovnako to platí aj pri clenbuterole a teraz rátajme spolu:

-osobne som bol presvedčený že v clenbuterole od AP bolo 0,03 mg, no ľudia ho užívajú podľa toho ako to bolo uvedené na obale, čiže 0,04 mg. Takže vrcholová dávka bola papierovo napr. 3 tab denne, čiže 3 x 0,04 mg = 0,12 no v reale 0,09 mg
-teraz pôjdeš napr. pharmax clenbuterol a povedzme že tato varka ma papierovo 0,02 mg ale v reale 0,015 mg a užívaš denne 6 tabliet, lebo chceš ísť takú dávku ako naposledy, teda tých papierových 0,12 pri AP, čiže davaš do seba 6 tab denne a papierovo by to malo byť 0,12 mg ale v skutočnosti je to 0,09 mg tak ako pri prvej kúre s AP !!!! a táto dávka ti už jednoducho stačiť nebude !!!!!!!!!!!! takýto je zamotaný svet okolo látok ktoré sa vyrábajú v mcg, bohužiaľ.... je mi to ľúto, len treba si uvedomiť, že vždy je lepšie mať UG, ktorá dáva do výrobku o niečo menej ako tá, ktorá dáva do výrobku o niečo viac, alebo nebodaj aj iné pomocné látky ako to bolo pri číne alebo brutálnom genesise, uvažujete ľudia prosím a zmierte sa s tým, že inač toto nebude, škoda lekárenského Spiropentu....
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa H!gH^DuNk » 30.03.2013

Ale to, že nemám vedľajšáky ešte neznamená, že tento clenbuterol nie je učinný alebo neplní svoju úlohu, či?
H!gH^DuNk
Dátum registrácie: 03.12.2012

Príspevokod užívateľa I_look_back » 30.03.2013

urpimne ti poviem, že z 80 % užívateľov clenbuterolu by malo citiť aspon nejaké vedľajšky, no sú takí, čo užívali aj lekárenský spiropent a nič... rovnako to platí o TST, 80 % užívateľov s užívaním TST sú vitálnejší, nepotrebujú tak spať, rýchlo regenerujú, sú doslova nadržaní, no 20 % užívaľov je malátnych, nemá chuť na sex, cvičenie a bla bla
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.10.2017

V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní